• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Pomysł na wieczór panieński/kawalerski

23 postów w tym temacie

Mnie świadkowa zorganizowała chyba najlepszy wieczór Panieński jaki mogłabym sobie wymarzyć :)

Zaczął się w piątek w Kampai - Centrum zdrowia i urody.

Specjalnie dla nas właścicielka przedłużyła godziny pracy i zamknęła lokal żebyśmy czuły się komfortowo.

Dziewczyny wykupiły mi pakiet zabiegów relaksacyjnych :)

1. Masaż gorącym kamieniami

2. Masaż ultradźwiękami - ujędrniający

3. Rękawy uciskowe na nogi - nie wiem jak się to nazywa ale bardzo przyjemne.

4. Masaż twarzy szyi i dekoltu :)

W czasie kiedy ja się relaksowałam na łóżku do masażu dziewczynki piły szampana , zamówiły jedzonko i było fantastycznie :)

Polecam Kampai - pełen rekax https://www.facebook.com/CZiU.Kampai

Następnego dnia wsiadłyśmy w pociąg i wylądowałyśmy nad morzem :D 2 - dniowa imprezaaaaa na plaży !! :D:D

Poniedziałek powrót....szczerze nie do końca pamiętam jak wróciłyśmy :mrgreen:

Weekend Panieński najlepszy z najlepszych :D

Polecam wszystkim którzy nie mają pomysłu na tą imprezę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe, no to po prostu kawalerski.. Ja zaplanowałem szwagrowi lot balonem przez całą noc. 6 osób po 400 zł. Termin sierpniowy stąd noc będzie cieplutka miejmy nadzieje.. można wybierać przystanki tylko wcześniej należy ustalić :) fantastyczna sprawa. polecam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli oczekuje się niezapomnianych wrażeń to polecam skorzystać z usług firmy organizującej wieczory panieńskie i kawalerskie - krokodyl-imprezy.pl. Super firma, genialne pomysły i wspomnienia do końca życia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

my mieliśmy tego samego dnia, ja byłam w domu z moją świadkową a mój mąż zrobił sobie małe turnee ze swoim świadkiem po barach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem nie liczy się aż w takim stopniu miejsce tylko ludzie którzy będą na naszym wieczorze kawalerskim lub panieńskim bo to właśnie oni tworzą klimat dobrej zabawy, nie sam lokal czy miejsce. Najlepiej jeżeli świadek lub świadkowa wykażą się odpowiednią kreatywnością pod tym względem i wymyślą coś czego przyszły pan/pani młoda nie zapomni. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz