• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
kasiek

Okrycia wierzchnie

62 postów w tym temacie

Aga pisze tu bo cos mi się privy nie chcą wysyłać;/

tak bierzemy tam slub Kościól jest juz skończony są tam msze także slubne od swiat B. Narodzenia, jest bardzo ładny, taki nowy i świezy, niedługo bedzie ołtarz zrobiony:) takze możesz spokojnie tam iśc:) z tego co wiem nasz proboszcz nie robi nikomu żadnych problemów:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dziś usłyszałam od proboszcza że to moja sprawa czy założe bolerko czy nie....

Był przy tym bardzo niemiły gdyż dał mi do zrozumienia że to ja jako katoliczka powinnam wiedzieć że się bez okrycia nie przychodzi do Kościoła. I że pierwszy raz słyszy żeby księża tak restrykcyjnie podchodzili do tej sprawy, kupując np. pelerynki....

Ogólnie to doszłam do wniosku że to mój ślub, ja mam się dobrze czuć i nie będę się słuchała księży, czy "dobrych głosów", zrobię tak jak mi podpowiada sumienie...

Co do rzucania ryżem - mamy do później posprzątać.... U mnie w parafii księża są bardzo fajni ale proboszczowi chyba woda sodowa do głowy uderzyła.. Z jednej strony Wasza sprawa - z drugiej jak tak zrobicie to Was objadę na kazaniu.....

Lipa....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj to widze ze my mamy szczescie, wszyscy księża sa u nas w parafii NORMALNI,:) zero nakazów, zero ironii :) zadnych aluzji, jak zapytalam o okrycie, powiedzial ze to jest indywidualna sprawa, zebym zrobila tak jak uwazam za sluzne, oraz abym czula sie jaknajlepiej tego dnia. jak pytalam o ryz / płatki / cokowiek innego - powiedzial 'To Wasz dzien, zróbcie sobie tak jak sobie wymarzyliście' :) az milo :)

ryzu nie planujemy, chyba ze ktos z rodziny sypnie niespodziewanie, natomiast będą sypane czerwone serduszka satynowe :D wymyslila moja tesciowa, bardzo fajne oryginalne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jak szłam po suknie to do takiej delikatnej i skromnej, ktora mi sie podobala było praktycznie identyczne bolerko:) by kupic to az 400zl, ale mozna wypozyczyc za ok 150:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w salonie slubnym Claudia na Chrobrego 54. W prawdzie to było dawno bo w grudniu i nie wiem czy bedzie to akurat bolerko ale warto tam pójść i się zorientowac bo wybór bolerek tanich jest tam multum a nawet moze bedzie mozna taki sam uszyc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz