• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Tradycja w ubiorze

Ojjj powiem Ci Renatka,że nowe to będzie prawie wszystko co będę miała na sobie w dniu ślubu :)

To co będzie można powiedzieć,że "stare" (chociaż stare to nie jest tylko już parę razy noszone) to będzie mój ulubiony staniczek,który poświęcę aby wszyto mi do gorsetu :) Będą wszyte tylko miseczki,reszta będzie ucięta.

Pożyczone to jeszcze nie wiem jeszcze :)

A niebieskie to chyba podwiązka,bo moja 'starsza' już planuje zakup :), chociaż już mam podwiązkę,która pasuje kolorem do sukni ślubnej,ale co tam :) Dwie podwiązki na nodze tez można mieć :) a co! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

więc tak niebieską będę mieć podwiązkę, nową sukienkę, bieliznę, pożyczone ??? kurcze tylko co tu mogę pożyczyć :roll: , zastanawiałam się nad kolczykami od siostry kryształki (pasują mi do pierścionka)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja cos nowego to wiadomo suknia i inne dodatki, cos niebieskiego, starego i pozyczonego to podwiazka/i bo moj narzeczony ma 4 siostry i kazda po kolei jak wychodzila za maz miala nowa swoja i po siostrze i chcac dalej isc ta tradycja to mi wychodzi ze bede miec 4 ich plus swoja czyli 5 hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz