• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
arno

Kasia i Jacek Bednarczyk, ul. Mireckiego

Kochani,

czesałam sie na swój ślub u Pani Kasi w salonie Kasia i Jacek przy ul. Mireckiego.

Z fryzury byłam bardzo zadowolona, była śliczna i trwała. Nawet jeden włosek mi się nie wysunął ;-) Całe wesele i poprawiny było idealnie. Także z czystym sumieniem mogę polecic Panią Kasię!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo serdecznie polecam Panią Kasię. To profesjonalistka w każdym calu. Po raz pierwszy robiłam sobie u niej fryzurę gdy byłam starszą. Okazalo się że moje włosy były lepiej zrobione od włosów ówczesnej panny młodej - jej rozpadały się juz pod koniec imprezy, a ja w swojej fryzurze poszłam jeszcze na poprawiny, a w lokach spokojnie mogłabym jeszcze pochodzić do wtorku.

Kolejną fryzurą była moja fryzura ślubna. Postawiłam na fryzurę próbną i dzięki temu uniknełam rozczarowania. Wymyśliłam sobie fryzurę, ale okazało się że kompletnie do mnie nie pasuje. I wtedy Pani Kasia zaproponowała mi jeszcze 2 inne fryzury własnego pomysłu. Doskonale trafiła. Dzięki próbnemu czesaniu w tygodniu przed ślubem w sobotę moje czesanie przebiegło bez żadnych opóźnień, co w dniu ślubu wg mnie również jest bardzo ważne. Fryzura wytrzymała cała noc i na prawdę szalone tańce, oraz po lekkiej modyfikacji (jako panna młoda nie mogłam pokazać się w identycznej fryzurze, aczkolwiek spokojnie by wytrzymała :D) i poprawiny. A ponieważ mój mąż ma długie włosy również i jego obcinała i czesała na nasze wesele :mrgreen: przy czym był równie zadowolony z efektu co ja :)

Jakiś miesiąc temu byłam na kolejnym weselu i również poszłam do Pani Kasi. Tym razem oddałam swoją głowę w jej ręce bez szemrania i dzieki temu miałam na prawdę oryginalną i elegancką fryzurę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to niestety nie pamiętam ile dałam za swoją fryzurę ślubną, ale spojrzałam teraz na ich stronę internetową i jest tam napisane że ceny fryzur ślubnych kształtują się od 100 złotych.

Numer telefonu do salonu to: 483851592. Najlepiej zadzwonić i zapytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak czeszą w tym salonie ale robiłam tam strzyżenie i nie byłam zadowolona. Prosiłam Panią o delikatne podcięcie a nie o obfite cieniowanie. Długo czekałam zanim włosy wróciły do pełnej fryzury.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ja miałam ślub 13 października i czesała mnie p.Kasia, bardzo ją polecam, jestem wybredną osobą jeśli chodzi o fryzjerów. Zanim trafiłam do p.Kasi robiłam fryzury próbne w innych salonach. Żadna fryzjerka nie mogła mnie zrozumieć,a p. Kasia wiedziała od razu o co mi chodzi. Zapłaciłam mniej jak w cenniku i dostałam mały lakier do włosów gratis. Co ważne nie było żadnego opóźnienia usiadłam na fotelu nawet 15 minut przed czasem! polecam!

ps. przed ślubem nigdy się tam nie czesałam, zaryzykowałam czytając pozytywne opinie na tym forum i się nie zawiodłam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Czy był ktoś w tym salonie ostatnio?

Też zamierzam tam czesać się na swój ślub a obok zrobić makijaż. Oba te salony należą do tych samych osób:)

Czy ma moze ktoś jakieś zdjęcia?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • A za zaproszeniami możecie rozglądnąć się chociażby tutaj https://farrowdesign.pl . Sama już dwa razy robiłam tam zakupy i jestem oczywiście w pełni zadowolona. Szybka realizacja, wysyłka, zaproszenia na chrzest bardzo ładne i wykonane  z wysoką jakością drugu na dobrym materiale.
  • Finanse to szeroki temat, ale zdaje mi się, że każdy powinien mieć choćby podstawy wiedzy ekonomicznej, bo zarządzanie budżetem domowym jest równie trudne, co zarządzanie budżetem firmy, a wiele osób choć wie, że to drugie to podstawa, zapomina o tym pierwszym.
  • Jak dla mnie powinna być to podstawa. Sama ubezpieczenie ma i jest ono doliczane do czynszu.
  • Jak dla mnie najwięcej informacji uzyskałoby się idąc do lekarza.
  • Przecież serwisów modowych nie brakuje, a zakres tego, co jest modne, jest bardzo szeroki. Jaki styl preferujesz? Czego szukasz? To na pewno mogłoby zawęzić kategorie.