• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Juliette

Salon Kwiatów Ellite

71 postów w tym temacie

własnie chyba juz gdzies czytałam ze Twoja wiazanka kosztowała 240 zł, dla mnie troszke za duzo, bo chciałam sie zamknąć w 200 zl za swoją ale myslę ze jak powiem ze chce do 200 zł to tez mi cos wymyślą :D wiem ze ta kwiaciarnia jest pewna, wiele osób było zadowolonych z kwiatów od nich, zawsze były świeże i sliczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

własnie chyba juz gdzies czytałam ze Twoja wiazanka kosztowała 240 zł, dla mnie troszke za duzo, bo chciałam sie zamknąć w 200 zl za swoją ale myslę ze jak powiem ze chce do 200 zł to tez mi cos wymyślą :D wiem ze ta kwiaciarnia jest pewna, wiele osób było zadowolonych z kwiatów od nich, zawsze były świeże i sliczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawiodłam się!!! :cry:

Ostateczna cena okazała się wyższa niż podawano mi na początku.

Największym uchybieniem było jednak sprzedanie bukietu slubnego za 250 zł (cena sprzed prawie 2 lat) z nieswieżymi kwiatami. Niestety w drodze do kościoła i zaraz po ślubie (w drodze do domu weselnego) musiałam obrywać płatki by usunąć te zwiędnięte i nieświeże. Na drugi dzień wiązanka była do wyrzucenia, przy czym nieco mniejsze wiązanki (2 druhny) trzymały się prawie tydzień.

Co do wyglądu wiązanek nie mam żadnych uwag - bardzo ładne, subtelne. Jednak za taką cene spodziewałam się czegoś trwalszego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przerażające jest to, że ceny za wiązanki są tak wysokie a za tym nie idzie jakość! za taką kwotę każdy oczekuje aby kwiaty były świeże i pięknie skomponowane. Miejmy nadzieję, że nieliczne kwiaciarnie kierują się taką polityką ponieważ ślub to dzień podczas którego nie ma mowy aby były takie "niespodzianki"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakis czas temu bylam na weselu gdzie dekorowali bukiety mlodej, swiadkowej i stoly. cos pieknego! naprawde robi wrazenie, pieknie dobieraja kolory, kwiaty, dodatki. wiem ze pani mloda, moja siostra cioteczna byla bardzo zadowolona z kwiatow. wiec i ja moge polecic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myszata - tak to ta kwiaciarnia,

Ja byłam zachwycona pomysłami i obyciem - Pani z Salonu, od razu się dogadałyśmy trafiła w mój gust, a co do kwiatów - upierałam się na jedne ciężko dostępne i słabe jeszcze w tym okresie - wiec na wszelki wypadek gdyby się okazało, że nie będą tak piękne - bądź nie wytrzymają imprezy - wspólnie ustaliłyśmy ich zamiennik i wszystko wyszło pięknie :)

PS robią cudowne - korsarze - bransoletki dla świadkowych - dla mnie praktyczniejsze od wiązanki w końcu świadkowa musi mieć wolne ręce, chociażby po to żeby welon poprawić, czy Wasz bukiet przytrzymać :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Też zawsze mam problem z tym, co kupić mężowi w prezencie i teraz to już go po prostu pytam co by chciał otrzymać  W tym roku mi dośc mocno ułatwił zadanie, bo nie dość, że powiedział że najbardziej przydałyby mu sie nowe buty na wiosnę to jeszcze podrzucił mi stronkę, gdzie moge ich szukać - https://preorder.pl/on/obuwie. I nawet mi się te buty spodobały, aż ciężko mi jest wybrać tylko jedną parę  
    • Według mnie do srebrnego łóżka można udekorować ściany jakimiś kontrastowymi kolorami, które ożywią nieco sypialnię. Mi bardzo podobają się fototapety z dużymi miestami - http://www.bajeczneobrazy.pl/pl/galeria/33,nowy-jork i poszłabym właśnie w takim kierunku, albo ewentualnie położyła jakiś relaksacyjny pejzaż. Dzięki temu sypialnia nie będzie tym najnudniejszym pomieszczeniem w domu i również będzie przykuwałą uwagę i wprawiała w zachwyt. 
    • W sumie to masz szczęście, że dopiero teraz pojawiają Ci się zmarszczki  Mi zaczęły wychodzić długo przed trzydziestką niestety. Ale słyszałam, że w Tesoro Clinic można zapisać się na laserowy lifting powiek - https://tesoroclinic.pl/zabieg/laserowy-lifting-powiek/https://tesoroclinic.pl/zabieg/laserowy-lifting-powiek/. Jest to bardzo mało inwazyjny zabieg z tego co czytałam, a efekty naprawdę zadowalające. U mnie z pewnością już by się coś takiego przydało, bo widzę jak coraz bardziej opadają mi powieki i skóra wokół oczu wiotczeje...
    • Ja  wolę jechać do salonu ślubnego i mieć do wglądu różne rodzaje sukien ślubnych, móc je przymierzyć i porównać ze sobą. Dlatego teraz chce wybrać się do salonu sukien ślubnych Madonna https://www.madonna.pl , ponieważ bardzo mi się spodobały ich propozycje. Dlatego chce zobaczyć te suknie teraz w realu. 
    • Ja mam ogrodzenie modułowe Joniec, które bardzo dobrze się komponuje z domem i ogrodem.