• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agusia_najlepsz

Zdrowe odchudzanie przed ślubem

33 posts in this topic

O zdrowym odżywianiu powinno się myśleć na co dzień, a nie tylko "od święta". Chcesz się teraz odchudzić bo ślub, a potem co? przestaniesz o siebie dbać? Takie myślenie jest jak dla mnie błędne.

To prawda, ale mnie entuzjazmem do zdrowego żywienia zaraziła moja dietetyk Ela Horba z Sokółki, która udziela także porad online, to świetna specjalistka w zakresie żywienia i ma ukończone nawet studia w tym kierunku a zdrowy styl życia to także jej hobby

Mam juz ten etap za sobą, ale chyba czas znów do niego powrócic. Nie jadłam pieczywa przez długi czas. Nie zauwazyłam róznicy w wadze ale za to w samopoczuciu ogromną. 

Najwiekszy problem mam z cellulitem. NIe mam dużej nadwagi ale cellulit jak u osoby otyłej i zastanawiam się co mogę z tym w sumie zrobić, bo niekoniecznie mi sie to podoba (wiadomo....) Brałam pod uwage kupienie sobie tego serum na cellulit:

https://kobieta.onet.pl/krem-na-cellulit-twoim-sprzymierzencem/gqlfmr7

I zastanawiam się czy są na forum dziewczyny, które to serum stosowały.

Jak rezultaty? 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Mam juz ten etap za sobą, ale chyba czas znów do niego powrócic. Nie jadłam pieczywa przez długi czas. Nie zauwazyłam róznicy w wadze ale za to w samopoczuciu ogromną.  Najwiekszy problem mam z cellulitem. NIe mam dużej nadwagi ale cellulit jak u osoby otyłej i zastanawiam się co mogę z tym w sumie zrobić, bo niekoniecznie mi sie to podoba (wiadomo....) Brałam pod uwage kupienie sobie tego serum na cellulit: https://kobieta.onet.pl/krem-na-cellulit-twoim-sprzymierzencem/gqlfmr7 I zastanawiam się czy są na forum dziewczyny, które to serum stosowały. Jak rezultaty? 
    • Sprawdzaj pogodę, jeśli będzie deszcz/duża wilgotność, zrezygnuj z rozpuszczonych fryzur, dobrze jest w takiej sytuacji zapewnić gościom transport z kościoła na salę, aby nie zmokli. No i przede wszystkim baw się, jeśli masz ogarniętych podwykonawców to niczym nie będziesz się musiała przejmować Zerknij sobie również tutaj: https://hanzapalac.pl/177/b,9/blog/przyjecie_weselne_w_hotelu_-_praktyczne_informacje Na stronie jest kilka dobrych porad o tym jak zaplanować przyjęcie weselne. Oraz o czym na pewno powinnaś w tym względzie pamiętac. 
    • Kochane, do wyjątkowego dnia zostało 7 dni  O czym mam pamiętać, czego nie zapomnieć, macie jakieś rady?
    • Może podziękowanie po błogosławieństwie, a na sali tylko filmik bez wychodzenia na środek, żeby goście wiedzieli, że dziekujecie, a myślę, że teściowie też byliby zadowoleni, że zostało to zrobione również oficjalnie przy gościach a nie tylko w domu. Mógłby to być jakiś kompromis. Jeśli chodzi natomiast o prezent, to ze swojej strony proponuję takie kosze prezentowe: https://ekutno.pl/pl/642_materialy_partnera/43648_kosze-prezentowe-szykowne-upominki-biznesowe.html W zasadzie najbezpieczniejsza opcja na prezent. NIe znam w sumie osoby, która nie byłaby z czegoś takiego zadowolona
    • Dziewczyny! POMOCY! Szukam oryginalnego pomysłu  na podziękowania  dla rodziców... mój tato nie żyje ... między  innymi z tego względu  wiem, że  żadna  przemowa noe przejdzie mi przez gardło... moja mama powiedziała, że  nie chce żadnych  wystąpień  "na środku  sali" a rodzice mojego narzeczonego nie dopuszczają możliwości  pominięcie  podziękowań... myśleliśmy  o filmie, ale to wszystko  wydaje się  być  takie oklepane.... Co robić?! Pomóżcie! Proszę!