• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Majka

Bardzo odważne suknie

18 postów w tym temacie

Znalazłam kiedyś w internecie coś co mnie zszokowało. Ale może tylko ja jestem taka staroświecka... Co Wy o tym myślicie i czy znacie jakieś inne przykłady szokujących i niekonwencjonalnych strojów ślubnych?

post-3-1478208610446_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Majka nie tylko Ciebie taki widok szokuje,bo i ja bynajmniej też jestem staroświecka... :) W życiu bym czegoś takiego nie założyła nawet w ciągu dnia a już nie mówiąc o Najważniejszym Dniu w życiu!!!

Ja znalazłam taką odważną suknię slubną :)

post-114-14782086104685_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No chyba nie jestescie staroswieckie bo te suknie to według mnie duża przesada. W ogóle żadnego szacunku do kościoła bo tam chyba powinien być godny strój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te suknie są wręcz brzydkie, nie tylko nie odpowiednie i w ogole, ja bym w zyciu tak odkrytej nie zalozyla, przeciez ta pierwsza to cale piersi na wierzchu :shock: nie wyobrazam sobie jak ta pani mloda tanczyla :shock:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkie, brzydkie znając życie sztuczne cyce...FUJ!!!! taki styl to chyba na wyspach panuje albo w usa bo juz nie pierwszy raz spotykam się z takimi "sukniami" Ciekawe swoja drogą czy pod ciężarem balonów tej pani nie odginało się to coś co zasłania sutki młodej???

Ta druga sukienka to jeszcze w miarę... Wiadomo, że odkrywa ciut za dużo brzucha, ale ta pani przynajmniej jest szczupła i nie rzuca się to tak w oczy....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz