• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Majka

Prezenty weselne

61 postów w tym temacie

może zapytaj wprost co by się młodym przydało ;););) nas się znajomi pytali a że do naszego mieszkania nie mieliśmy nic;p to mieli dużo do wyboru hehe ale prezent dostaliśmy od nich piękny i będzie super pamiatką

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj ich co by chcieli, a jeśli nie chcesz pytać to zdecyduj się na coś co w razie czego można wymienić i powiedz potem o tym młodym. U nas opcja z wymianą bardzo się przydała ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja podarowałam biżuterię personalizowaną!Ręcznie robiona urocza z naniesionymi odciskami liniami papilarnymi młodej pary. Każdy z nowozencow ma czastke swojej polowki na sercu. Zakupu dokonalam w sklepie internet. ARTESS

gorąco polecam! :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na swoimweselu dostałam głównie kasę, ale kilka prezentów też się trafiło: grill, robot kuchenny, parowar, zestaw filirzanek, zestaw sztućców, komplet talezy obiadowych. Ogólnie byliśmy zadowoleni. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja jestem za dawaniem pieniędzy + drobiazg - pamiątka. jest to najpraktyczniejsza forma, gdyż młodzi kupią do domu to, co będą uważali za słuszne i potrzebne. jeżeli jest to agd to powinno pasować do siebie (np srebrna lodowka mikrofala płyta piekarnik i ktos nagle kupi bialy czajnik)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A my w sumie cieszymy się,że dostaliśmy też kilka prezentów, których na pewno byśmy nie kupili. Np. dostaliśmy różne szkło typu karafka do wina, kieliszki do likierów itp., czego pewnie byśmy nie kupili bo mój mąż wychodzi z założenia jak się nie korzysta to i po co:P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My dostaliśmy głównie pieniądze, sporą ilość różnych win, koniak z dwoma kieliszkami, koc bawełniany, 2x komplet pościeli, karafkę na alkohol, kwiaty których i tak nie zabraliśmy ze sobą, słodycze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też uważam, że pieniądze albo jakieś przydatne rzeczy do domu to najlepszy pomysł na prezent. Siostrze kupiłem zestaw obiadowy z porcelany na 12 osób i wydaje mi się, że sam też bym się bardzo ucieszył z takiego prezentu ślubnego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz