• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
sony85

Tomasz Lubach i jego żona ?!

38 postów w tym temacie

malgorzasia24, jeśli zależy Ci na jakości to rzeczywiście będzie ciężko... :)na pewno znajdziecie coś w tej kasie np 2000 kam i 1500 foto, ale pytanie czy chcecie żeby tak wyglądała Wasza pamiątka na całe życie.. bo przeważnie jakość usług w takiej cenie jest marna.. musicie pomyślec o budżecie, i zadać sobie pytanie jakiej pamiątki oczekujecie. Ja po roku od ślubu mogę stwierdzić, że kam i foto Nas sporo kosztowało, ale nie załuje nawet złotówki ;) Mam pamiątkę która jakością i starannością wykonania będzie robiła wrażenie na mnie i na innych jeszcze przez lata :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że zależy mi na jakości, chciałabym żeby film i zdjęcia oglądało się z przyjemnością i żeby było to ciekawe, ale trochę przygnębia mnie myśl, żeby wydać na to 5-6 tysięcy, bo jak dla mnie to lekka przesada... ale dziękuję za cenne wskazówki :)

Muszę jeszcze wszystko przedyskutować z moim narzeczonym :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem Tomek jest jednym z tańszych, a świetnym fotografem. Nam współpraca ułożyła się naprawdę super. Zdjęcia oddają super zabawę i emocje ze ślubu i wesela. Zdjęcia plenerowe są nietuzinkowe i bardzo fajne. Ja uważam, że to świetnie wydane 2000 tys.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteśmy po spotkaniu z panem Tomkiem, na nas nie zrobił dobrego wrażenia. Na spotkanie przyszedł bez portfolio, spóźniony i zdziwiony,że dzwonimy zapytać czy już jedzie. Nie chciał rozmawiać o fotografii,na moje pytania odpowiadał niechętnie, gdy zapytałam o sprzęt początkowo nie chciał odpowiedzieć. Sugerował różne rozwiązania, a jak mówiliśmy,że chcemy bardziej w innym stylu,to dalej proponował swoje. Różne gusta widać mamy. Cieszę się,że Wy jesteście zadowolone,dla nas jednak wypadł mało profesjonalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P Tomasz rzeczywiscie robi ladne zdjecia jednak jezeli zaplacicie mu polowe pieniedzy niewiele bedziecie mieli do powiedzenia i bedziecie zdani na jego łaskę i humory, dojezdza na plener ale tylko 30 km od radomia powyzej trzeba juz zaplacic, zdjecia mam naprade ladne ale drugi raz juz bym nie skorzystala

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo proszę o opinie tegoroczne :) zarówno w kwestii zdjęć jak i filmu. Czy to prawda, co jest napisane na stronie www.lubachmedia.pl, że nie reżyserują, a dyskretnie towarzyszą w udokumentowaniu ślubu i wesela? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem zdania, że to jest zadanie dla specjalisty. Dzięki temu można sobie naprawdę wielu problemów oszczędzić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?