• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
sony85

Tomasz Lubach i jego żona ?!

38 postów w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich.

Nazywam się Tomasz Lubach i chciałbym zpytać Pana Łukasza czemuż to po roku przypomniał sobie nagle o moich błędach w filmowniu i robieniu zdjęc ?nawet ostatnio widzieliśmy sie na weselu w jego domu weselnym, uśmiechał się rozmawial i nic nie wspomniał o "błędach" w filmowaniu i fotografowaniu.....dziwny czlowiek

Jeżeli "błędy " jakieś były to dlaczego nie przyszedł zaraz po odebraniu materiałów z reklamacją tylko czekał rok zeby napisać o tym na forum ?

Czemuż to pan Łukasz właściciel sali weselnej na Sołtykowie nie napisze o swoim domu weselnym ? jest tak tutaj aktywny (142 posty) a moze ja powinienem podzielić się z forumowiczami jak jest w Dworku Sołtykowskim ? wkońcu byłem tam pare razy..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam WAS;)

A możecie mi powiedzieć skad jest ten Pan?czy robi zdjęcia w Radomiu oraz ile można sie spodziewc sumy na 2012 rok za zdjęcia?proszę o pomoc:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My zdecydowaliśmy sie na na pana Tomka i jego żonę. To bardzo mili ludzie i mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze wspolpracowac. Co do ceny na 2012 rok. to zalezy czego wymagacie. Nam wyszlo kolo 2800 zl.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dołączam się do pozytywnych głosów. Filmowanie naszego ślubu i wesela powierzyliśmy właśnie firmie p. Lubacha i jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu. Nagrywał co prawda nie pan Lubach, tylko jego kolega (oczywiście zgodnie z umową), ale to chyba nie ma znaczenia :)

Film jest bardzo dobrze zmontowany, a muzyka świetnie dobrana.

Jedynym minusem był czas oczekiwania na film (prawie 2 miesiące), ale to zapewne też kwestia dogadania się i wykonywania upierdliwych telefonów, których nie jestem zwolenniczką ;P Bo z tego, co wiem paulinkajr6 dostała nagranie wcześniej, mimo że ślub miała później ;P

Ogólnie: polecam. Gdybym mogła jeszcze raz przeżyć ten dzień, też wybrałabym p. Lubacha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eM ja ślub miałam 22 września a plyte dostałam dopiero w polowie listopada:) ze wzgledu na to ze jestesmy za granica , i w listopadzie bylam odebrac dowod. Ale fakt faktem plyta pięknie nagrana, wszyscy chwala i sa zadowoleni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Martini93, jak najbardziej słuszny wybór. Jesteśmy zachwyceni współpracą z Tomkiem, kiedy trzeba potrafił nas wyluzować, zachowuje się z olbrzymią klasą w Kościele, na sesji po ślubie bawiliśmy się znakomicie. Dostaliśmy już kilka zdjęć, jesteśmy zachwyceni. Już teraz mogę gorąco polecić wszystkim niezdecydowanym :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

malgorzasia24, musisz się dogadać z Tomkiem. My za same zdjęcia + plener i fotoksiążka płaciliśmy 2000 tys w tym roku. Ale Tomek robi indywidualną wycenę. Pogadaj z nim, jestem pewna, że będziesz zadowolona. My jesteśmy strasznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmm.. to sporo jak za same zdjęcia 2000 tysiące. Ja chciałabym się zmieścić z fotografem i kamerzystą w 3 500 tysiąca.. ale widzę, że ciężko będzie znaleźć coś sensownego..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?