• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
  • Możesz dodać wiadomość do zgłoszenia (opcjonalnie).

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
  • FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Po weselu czas na wielkie remonty - wiem coś o tym. Jeśli szukasz czegoś ciekawego na ścianę, to zdecydowanie jakieś fajne tapety. Mogę podsunąć Ci link do sklepu https://innetapety.pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni z którego sama będę korzystać, bo mam kilka rzeczy już wybranych.
    • Wesele to dobry powód, aby w końcu zadbać o swoje zęby. Wiele osób decyduje się na taki krok, aby w tym dniu wszystko było perfekcyjne. Ja polecam sprawdzić sobie dobry gabinet we Wrocławiu http://lux-dent.com.pl/leczenie-prochnicy-wroclaw/ Zrobią przegląd i zajmą się zębami, jeśli jest taka potrzeba. Warto też pójść i sprawdzić, czy aby na pewno nie mamy próchnicy.
    • Dla męża? Może zapalniczka zippo harley davidson będzie strzałem w 10? To jest tylko propozycja, bo najlepiej Ty wiesz, co podoba się Twojemu mężowi, ale wydaje mi się, że większość z nich coś takiego lubi, bo zawsze mogą pochwalić się przy kolegach i mieć fajny gadżet. Nie trzeba nawet palić, żeby mieć taką zapalniczkę.
    • Prowadzenie własnego salonu to przede wszystkim duża odpowiedzialność. Należy pamiętać o sterylizacji wszystkich narzędzi. Jeśli nie masz konkretnego urządzenia, to zobacz tutaj co może Ci się przydać. Są to sprzęty, w które trzeba zainwestować, ale służą one na długo i nie trzeba nigdzie jeździć, do innego miejsca. Sterylizacje mamy na miejscu.
    • Można sprawdzić sobie rozpoznanie boreliozy na boreliozaonline.pl Zgodzę się z tym, że to dobra strona. Również czerpię z niej dużo informacji, bo obawiam się tej choroby. Na szczęście jeszcze nie miałam do czynienia z kleszczem i mam nadzieję, że mieć nie będę. A jeśli w razie czego, to już będę wiedziała, jaka jest kolejność czynności, które trzeba wykonać.