• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Dom weselny Róża Janiszpol, Radom, ul. Jastrzębskiego 3

60 posts in this topic

Byłam tu na weselu rok temu w marcu. Wesele było nieduże około 80-90 osób, dużo miejsca, jedzenie całkiem niezłe. Moim zdaniem dużym minusem jest beznadziejny dojazd i co tu dużo mówić dekoracje ze sztucznych kwiatów, które przynajmniej moim zdaniem nie prezentowały się za dobrze, za dużo i w złym guście - oczywiście moje subiektywne odczucie. Myślę, że dużym problemem jest też podłoga... jest strasznie śliska - nie wiem dlaczego - kilka osób dość spektakularnie, łącznie z panna młoda... wywinęło orla ;) Mimo, że był marzec na sali było bardzo gorąco, nie wyobrażam sobie jak to wygląda w cieplejszych miesiącach :|

Myślę że kwestia kwiatów jest do dogadania, bo my akurat będziemy mieć żywe kwiaty, a sztuczne pozostaną tylko w rogach sali (takie jakieś niby pnącza), zresztą niezbyt rzucające się w oczy, bo gdyby nie mama to bym ich nie zauważyła ... Ale przestraszyłaś mnie trochę z ta podłogą, sprawdzaliśmy ją na tyle na ile się da to zrobić oglądając salę i wydawała się ok, mam nadzieję, że nie będzie jednak takiego problemu :)

Brzydka i kiczowata, dojazd polną drogą, wszędzie płytki, mało miejsca, choć właścicielka twierdzi że będzie remont, dla mnie jedna z najbrzydszych sal jaką widziałam.

Oczywiście to wszystko kwestia gustu, sala nie jest zła wg mnie, ładnie udekorowana, plusem ogródek zagospodarowany. No ale właścicielka zapowiedziała remont więc nie wiadomo jak to bedzie w 2011 wyglądało a w ciemno nikt sali nie zamówi. A i dodała że po remoncie to już tylko od 150 osób bedzie przyjmowała. Niestety samej sali wynając nie można, w grę wchodzi tylko od talerzyka. sala jest daleko, no i te swojskie zapachy, hehe:) Koniki tez były, stały na chodniku i wygryzały kwiatki z rabatek:)

Sala ogólnie niezła, choć widziałam ładniejsze, ale 170 osób to ja tam nie widzę...za mała jest. moim zdaniem 130osób maksymalnie. byłam na takim weselu właśnie na tej sali i było ok, ale większej liczby osób tam sobie naprawdę nie wyobrażam.

Ogródeczek ładny, koniki...można polemizować czy wchodzą w skład fajnego otoczenia czy wprost przeciwnie;) Pozdrawiam

Witam

byłam na tej sali kilka dni temu, właścicielka naprawdę bardzo miła, oczywiście powiedziała, że samej sali wynająć nie można - tylko z cateringiem. Ogólnie stwierdzam, że na sali panuje zbytni przepych sztucznych kwiatów, oczywiście można coś z niej "usunąć". Co do wielkości - Wydaje mi się, że na tej sali 120 os. to max. powodem jest zbyt mały parkiet do tańczenia, do wc prowadzą 2 schodki - niby to niewielki problem, ale jak ktoś nie zauważy to... w dodatku nad stołem wiejskim wisi obraz przedstawiający wodospad, który na dodatek świeci po włączeniu, stół na niby owoce, niewiem w sumie do końca czemu miałby on służyć jest trochę kiczowato udekorowany. Moja ogólna ocena do tak 3+ jeżeli dałoby się usunąć trochę tych dekoracji. Ogólnie za tą cenę jest dużo więcej ładnych sal.

Szukamy dalej

hej ja mam tam termin zarezerwowany na kwiecień ale wiem że sale rozbudowali. niestety nie mam czasu teraz jechać i sprawdzić jak wygląda ma może ktoś fotki? ;) ;)

Jeśli ktoś widział tę salę po remoncie, to poproszę o opinie. Nie piszcie już tylko nic o kwiatkach, bo jeśli się nam nie spodobają to poprosimy o ich usunięcie:)

Bardzo proszę o jakieś zdjęcia (może jakieś z zewnątrz, jeśli macie:) Ewentualnie na maila: blajo1926@o2.pl dzięki

Mnie osobiście ta sala się nie podoba, słyszałam że miał być remont bo w zeszłym roku byłam z narzeczonym pytać o tą salę znim zmówiliśmy naszą. Ogólnie włścicielka nie sprecyzowała się konkretnie z ceną na 2010 powiedziała,że może 150, 160 lub 170zł od talerzyka,coś mówiła o remoncie le tylko mówiła,że ma być podwieszany sufit na sali tanecznej i ma zmienić kolory firanek )))

Hej

My byliśmy na tej sali parę dni temu, niestety nie mamy żadnych fotek, ale remont dopiero ma być, Właścicielka mówiła, że będzie powiększać salę taneczną - tzn. ma ją wydłużać i ma być drewniana podłoga. Poza tym z przodu budynku dostawiono taką salkę - jakby powitalną, jest tam kominek, kanapy, stoły udrapowane materiałem np. na szampana - fajnie to wygląda, jest też wiejski stół, taki przestrzenny, że można wejść do środka -trochę jak stragan wygląda - fajny pomysł. Ogólnie ta dostawiona część jest super, elegancko i gustownie zrobiona, a jak będzie po remoncie sali tanecznej - trzeba poczekać :mrgreen:

A JA MIAŁAM TAM WESELE W KWIETNIU I MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ. PANI REWELACYJNIE ZORGANIZOWAŁA CAŁĄ IMPREZKĘ JEDZEIA DUŻO I SMACZNIE A GOŚCIE BYLI ZACHWYCENI. WYGLĄD TEŻ SUPER A PANI BARDZO MIŁA POLECAM;)

Mariolka jeśli dasz rade to wstaw kilka fotek jak sala wygląda bo Twoje wesele chyba było już po tej malej przebudowie :) Teraz tylko czekać na dalszy remont :) myślę ze Pani Irenka wymyśli coś ładnego sala godna polecenia :) mila obsługa wlasciciele bardzo porządni bezproblemowi jedzenie pyszne. Moja mama nie mogla się nachwalić sali i właścicieli gdyż było tam wesele mojego brata a ja poczekam na remont i chyba tez będziemy zamawiać sale :)