• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Biżuteria ślubna

147 postów w tym temacie

Ja myślałam o takie zawieszce: [...] Połączenie białego i żółtego złota z brylantem. Zastanawiam się jeszcze jakie kolczyki by do niej pasowały(w komplecie niestety nie ma) Macie jakieś propozycje kolczyków,które uwzględniłyby albo kształt serca albo [połączenie białego złota żółtym?Chciałabym,żeby to jakoś pasowało...

Post edytowany przez Administratora, złamanie regulaminu forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio trafiłam w internecie na pracownię jubilerską Choco Jewelry, może któraś z Was słyszała coś o nich? Znalazłam śliczny komplet i chciałabym go zamówić, ale nie wiem czy się opłaca? Chciałabym porządną biżuterię w dniu ślubu i żeby zaraz później się nie rozwaliła. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ale o wiele bardziej elegancki bylby zegarek na skórzanym pasku.... Tak mi się przynajmniej wydaje.

Ja ostatnio przeglądałam sobie biżuterię w sieci i bardzo spodobała mi się nowa kolekcja Pandory:

290568CZ.jpg

390366CZ.jpg

Delikatna srebrna zawieszka oraz kolczyki. Tutaj jest ich katalog: http://www.pandora.net/pl-pl/ . Srebro bardzo dobrze pasuje na ślub.

Osobiście uwielbiam ich bransoletki. Kolekcjonuje się do nich koraliki, każdy z nich znaczy dla mnie coś innego. Mam obecnie dwie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tez szukam i szukam i nic znalezc nie moge, moze poprostu isc do sklepu z bizuteria srebrna na zeromskiego tam chyba kilka sklepow jest. kupowal moze ktos? Nie ma to jak sie zobaczy przymierzy. kolezanka kupowala przez neta na zdj wszystko pieknie a jak przyszlo to masakra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy ma inne upodobania ale ja osobiście wolę srebro jako dodatki. Przy sukni tez będą srebrne zdobienia a połączenie złota ze srebrem mi się nie podoba. Złoty mam pierścionek i będzie też obrączka i to mi wystarczy.

Muszę tylko kupić bransoletkę, kolczyki i opaskę na włosy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem srebrna. Jest elegancka i prosta. Jeśli suknia ślubna jest strojna wystarczą same srebrne kolczyki. Jeśli suknia ślubna jest skromna i prosta to lepiej jest kupić ozdobny komplet tak aby była równowaga.

Zerknij sobie na te srebrne naszyjniki:

http://www.jubiler.pl/category/lancuszki-srebrne

W sklepie jest spory wybór pięknych. Jakiś czas temu kupowałam dla siebie naszyjnik na ślub i zdecydowałam sie na taki:

small_dekoracyjny-naszyjnik-zawieszenie-81cm.jpg?lm=1450268404

Przyda mi się na przyszłość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?