• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

czym jedziecie ?

17 postów w tym temacie

może zamieśćmy w jednym wątku informacje na temat jakie auto wybraliście i gdzie wynajmowaliście? myslę, ze łątwiej będzie osobom szukającym nadal auta odnaleś się :D

My wynajeliśy Chryslera 300c kolor czarna perła; nr telefonu: 502-127-601 adres: ul Gauze 5; cena 500 zł na 2010 r, zaliczka w wys. 100 zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zawsze marzyłam o samochodzie w stylu terenowym, ostatnio myslałam o vw touareg ale mój narzeczony pomyślał o audi Q7 i chyba sie przychyle do jego pomysłu a niech chłopak się przejedzie wymarzonym autkiem;)jeszcze nie wiem gdzie mozna go wynając, za ile i czy wogóle można...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja od zawsze mazylam miec bmw wiec do slubu pojedziemy wlasnie takiem samochodem, najlepiej z tych nowszych no i koniecznie ciemny :mrgreen: wprost uwoelbiam jak lsni ciemny wypolerowany samochod slubny ozdobiony jasnymi kwiatkami

np takim

post-327-147820860915_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pewnie, niesamowity urok :) ja własnie dlatego uwielbiam czarne bryki do slubu :D inne kolory mi nie podchodzą:D

a to nasz :D pewnie większosc wie jak on wygląda ale co tam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

renatkanuta, widzę że będziemy jechać takimi samymi Tylko ja płacę 250 zł ale to po znajomości i dlatego taniej. Mój D chciał jechać limuzyną ale ja nie chciałam wiec przystaliśmy na Chryslerze 300c W sumie ma coś z limuzyny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My juz kilka miesięcy temu zaklepalismy sobie 300C, ale po ostatnim rodzinnym spotkaniu doszliśmy do wniosku że zawiezie nas ktos z rodziny;) Wujek powiedział że to bedzie dla niego zaszczyt hehhehe;) A samochody w rodzinie mamy hmmm, no fajne;D Może nie są to chryslery;( ;( ;( ale zawsze 600 zl w kieszeni;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My podobnie jak Anecior nie będziemy raczej wynajmować auta. Doszliśmy do wniosku, że to bez sensu bo równie dobrze możemy pojechać samochodem mojego N. jest czarny i nie mniej reprezentacyjny niż auta oferowane do wynajęcia w przyzwoitych cenach. Prowadzić będzie świadek. Jeśli zdecydowalibyśmy się jednak na wynajęcie (ale raczej na pewno się nie zdecydujemy) to chcielibyśmy Bentleya bo wynajmowanie auta tej samej klasy co posiadane byłoby wyrzuceniem pieniędzy w błoto, więc jeśli już szaleć to szaleć ;).

Renatka super samochód macie, bardzo mi się podoba, zresztą uważam że czarne samochody najlepiej się prezentują z piękną kwiatową dekoracją :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj tak - uwielbiam czarne ekskluzywne auta !! :) my raczej będziemy zbijac wydatki na innych rzeczach, a auto chcemy wynając :) w rodzinie tez mamy rózne,jedne zajebiaszcze inne zupełnie przeciętne ale zawsze marzyliśmy o 300c i zamierzamy to sobie spełnic :D w końcu raz w zyciu bierzemy slub ze sobą :D potem najwyżej odnowienia slubów ale to nie to samo :D tym bardziej ze w wiekszosci za 300c chcieli ok 1000 zł, a my znaleźliśmy za 500 ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajerwerków też mieć nie będziemy, barman będzie, zresztą to propozycja moich rodziców więc ja się kłócić nie zamierzam. Fontanny nie chcę bo widziałam ostatnio zdjęcia z wesela gdzie była i w sumie jakoś mi się to chyba do końca nie podoba, strasznie brudno było obok niej :/. Więc u nas też żadnych atrakcji nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz