• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Bielizna

38 postów w tym temacie

hmm ze majtki to wiadomo :D samonośne/rajstopy tez :) a bedziecie miały pod suknia stanik ?? kurcze bo mi babka powiedziała ze mam taki kształt i rozmiar biustu ze nie musze pod suknie wciskac go :P i własnie nie wiem jak to ma wyglądac :D zebym sobie oczu nie wybiła :D ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja wiekszosc sukienek jak mierzylam, to biustonosze byly jakby wszyte.. wiec spokojnie moglabym bez. I jesli sukienka bedzie na szelce, to nie widze powodu by wciskac na siebie biustonosz bo on i tak nie "podniesie" mi piersi, a tylko zrobi dodatkowy tłok :mrgreen: Natomiast chyba czułabym sie pewniej gdyby costam mi je trzymało przed "wyskokiem" podczas tańca...

Obowiązkowo figi, ponczoszki (nad pasem sie zastanawiam, bo nigdy nie nosiłam...). Mysle jeszcze nad gorsetem, chociaz te slubne suknie sa dosc sztywne pod biustem i w talii i doskonale modelują, wiekszosc ma wszyste fiszbiny (niektore maja je na zewnatrz).. wiec chyba byloby tylko cieplej i cięzej..

Ale na noc poslubną marzy mi sie biały gorsecik i reszta iście dziewiczego wdzianka 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja na noc poślubna to juz mam plan :D hehehe tzn ubraniowy plan :P

a cod o sukni, ja bd miała bez ramiączek, wezme je awaryjnie w torebkę ;D pasa faktycznie nie nosiłam nigdy wiec moze niech sie wypowiedza dziewczyny ktore korzystały z niego. czy nie bedzie z nim ciasno i niewygodnie pod suknią ?? :)

ja własnie dlatego biorę suknię modeującą zeby sie nie ściskac dodatkowo gorsetami :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

slyszalam ze jesli któras panna mloda zamierza pierwszy raz na slubie nosic pas, to lepiej wziąc ten "szerszy", tj opływający biodra, czesc uda, taki do pasa. Ten wąski, typowo na biodra, jest ponoc mniej wygodny - pytalam kolezanki ktora nosi oba typy. Radzila mi, ze jesli sie w ogole na jakis zdecyduje, to powinnam kupic jakis tego typu na probe i ponosic jakis czas. Bo moze sie okazac mocno niewygodny.. Ale chyba wolalabym miec ponczoszki samonosne, a nie przyczepione do pasa.. Wiec moge z niego zrezygnowac. Choc w noc poslubna dałby pewien efekt i mysle ze wywarł wieksze wrazenie niz tylko figi i ponczochy :oops:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hehe mój też się nie spodziewa co dla niego szykuję w TĄ noc poślubną :lol::lol:

Ja też wolę chodzić w figach,aczkolwiek w dniu ślubu to bym chciała aby nic mi się nie odznaczało no i rozważam założyć stringusie... :lol: ALE to jeszcze kwestia "za' i ''przeciw'' :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to zależy jaka suknia. Zazwyczaj suknie są tak szyte, mają halki itp, że choćby się założyło sztruksy to nic nie będzie widać :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochane w związku ze zmianą sukni, nie pasuje mi juz bielizna ślubna. Tak więc jeżeli jakas Panna Młoda marzy o hipserach z kompletu ślubnego z wbudowanymi frędzlami (jak w pasie), piekne, koronkowe firmy Triumph, jeszcze z metką, rozmiar 38 to polecam;) Zdjęcia moge przesłać na maila. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja już biustonosz zakupiłam. Jutro mam przymiarkę i pani prosiła,abym już przyszła z biustonoszem ( będzie wszyty do gorsetu).

Też miałam problem,bo jak na złość nic mi się nie podobało.Ale szukałam,przebierałam i w końcu kupiłam.

Ze względu na to,że będzie wszyty to nie kupowałam jakiegoś drogiego,tylko biały zwyczajny,bez żadnych koronek i haftów,miseczki usztywniane ale nie push up.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze stanikiem ślubnym jest taka sprawa że wygląd jest najmniej ważny. chodzi o to żeby dobrze biust modelował - wtedy suknia od razu inaczej wygląda. Koleżanka która poszła na przymiarkę ze złym biustonoszem (to znaczy wyglądał ślicznie ale nieodpowiedni do kroju sukienki) została odesłana do domu bo krawcowe powiedziały ze nie biorą odpowiedzialności za źle układającą się suknie. Wróciła z innym stanikiem i wtedy robiono poprawki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziewczyny a wiecie gdzie i w ogóle czy jest taki sklep w Radomiu gdzie pracuje tzw. brafitterka? tzn. pani która idealnie dobierze rozmiar biustonosza no naszych rozmiarów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Takie fototapety to obecnie nie jest nie wiadomo jak duży wydatek ponieważ stały się naprawdę bardzo popularne. Według mnie można z ich udziałem skomponować sobie naprawdę ładne i ciekawe wnętrze. Z tym że do sypialni wybrałabym jakiś bardziej stonowany wzór, który będzie uspokajał. To może być jakiś zielony las czy zachód słońca nad morzem  Nic krzykliwego, bo wtedy nie będzie to miejsce pomagało wypocząć. 
    • Do tej pory miałam z kilkoma drukarniami do czynienia ale jeśli miałabym tutaj polecić jakąś to będzie to drukarnia Openrpint Szybko solidnie i perfekcyjnie - Pan z obsługi zaproponował realizację zlecenia w 24 godziny jak bardzo mi się spieszyło. I rzeczywisćie było tak szybko jak obiecali. Tutaj jest ich stronka: https://www.openprint.pl Możesz sobie zobaczyć cennik. 
    • Szukam aktualnie niedrogiej drukarni. Doradzicie w jakiej mozna zamówić wizytówki i ulotki do firmy? 
    • Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć?