• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Bielizna

38 posts in this topic

A ja zdecydowałam sie na taki komplecik: 2271092412 Tylko moj jest koloru ecru i pończoszki oddzielnie do tego tez koloru ecru ze wzorkiem z tylu :) Takze bielizne cała juz mam z głowy

Ana_87, nio troszke ;) Kurcze ale wiecie jak trudno bylo znaleźć bardotkę koloru ecru? i to jeszcze zeby byla w komplecie z cała reszta.... Aj i zapomnialam ze nie mam jeszcze podwiązki... jakiego koloru preferujecie dziewczyny? Klasyczne niebieskie czy moze rózowe, bo widzialam ze teraz sa takie śliczne podwiązeczki w kolorze różu i ja jestem sklonna na taka sie zdecydowac :)

w poprzednich postach ktoś szukał brafiterki w Radomiu, otóż do ślubu jeszcze nie idę, ale w temacie bielizny jestem obeznana. Obeszłam Radom wzdłuż i w szerz i jest wiele sklepów z bielizną, ale tylko w jednym są PROFESJONALNE BRAFITERKI sklep Only Her na ul. Kilińskiego 7 byłam i naprawdę warto i serdecznie polecam. Nawet jeśli nie kupicie tam biustonosza to dowiecie się co trzeba wiedzieć na temat rozmiaru, kroju i układanie biustu w biustonoszu :)

Ja jestem zdania,że bielizna powinna być przede wszystkim wygodna. Zwykle już suknia, szczególnie jeśli góra jest gorsetowa powoduje pewne niewygody to niech przynajmniej biustonosz będzie komfortowy.

Sama miałam na sobie biustonosz marki Cleo na cieniutkich ramiączkach w kolorze kremu, dokładnie ten:

cleo-by-panache-juna-ecru.jpg

Ładnie podtrzymywał biust i unosił pierś, a przede wszystkim nie było go widać spod sukni (również w kolorze ecru).

Zamawiałam go tutaj:

http://biustyna.pl/

Podbijam temat. Co polecacie dla dziewczyn o słusznych rozmiarach? Ja noszę 44-46, mam nadzieję jeszcze schudnąć do ślubu, ale ogólnie jest mnie trochę i biust też mam duży. Majtki wyszczuplające? Gorset? Sukienki jeszcze nie mam, jestem w trakcie poszukiwań.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Ja też chciałabym nauczyć się ładnie zatańczyć pierwszy taniec weselny Szczecin . Na razie chodzę na taniec szczecin do studia tanecznego All About Dance. Moją instruktorką jest Kasia, która jest żywiołowa, ma świetne poczucie humoru, ale jest też wymagająca. Cieszę się, że trafiłam z partnerem  do niej. Myślę, że nasz taniec w końcu zacznie jakoś wyglądać.
    • Dla osób zainteresowanych tematem fotografii czy wideofilmowania w tematyce ślubnej jak najbardziej polecam Glamour Studio - https://www.glamour-studio.pl/ profesjonaliści, jakich mało. Zawsze, przy każdej sesji towarzyszyło nam miłe rozluźnienie, spokojna pogawędka sprawiała, że człowiek przed obiektywem czuł się swobodnie i naprawdę dobrze, to ważne, aby na zdjęciach wyjść naturalnie  Przeglądając portfolio Glamour Studio nie miałam wątpliwości, że to ludzie, z którymi naprawdę chce się spędzić tych kilka godzin dla takiego efektu.
    • https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia (sala po remoncie), informacje i opinie
    •   https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia informacje i opinie.    
    • Dzień dobry! Jako, że do niedawna sama byłam aktywną użytkowniczką forum, a teraz pracuję w pokrewnej branży, chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich nowożeńców do skorzystania z ofert i promocji biura podróży SIGMA. Pokrótce - jesteśmy jednym z najstarszych i najbardziej renomowanych biur w regionie, posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki oraz umowy ze wszystkimi touroperatorami na rynku. Nasza oferta obejmuje zarówno wyjazdy z biurami takimi jak TUI, ITAKA, GRECOS, Neckermann, Wezyr czy Rainbow, ale też sami organizujemy bajeczne wyjazdy dla naszych klientów. Posiadamy bardzo duże doświadczenie, o czym każdy może przekonać się po wizycie w naszym biurze. Chciałabym zachęcić wszystkich forumowiczów do wizyty u nas, dlatego zapewniam, że każdy, kto zwróci się do nas w celu zakupu oferty wakacyjnej otrzyma (w zależności od wartości rezerwacji) różnego rodzaju gratisy, w postaci gadżetów, bonów turystycznych, parkingu lub ubezpieczenia gratis. Jestem pewna, że każdy kto się u nas pojawi wyjdzie z kupioną wycieczką Zapraszam serdecznie na ul. Mickiewicza 15 w Radomiu lub do kontaktu mailowego : radom@sigmatravel.pl - przy kontakcie proszę o powołanie się na portal weseleradom.pl Pozdrawiam Martyna Kwiatkowska Kierownik biura