• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Bielizna

38 postów w tym temacie

Aga to się dowiedz bo nie ma nic faniejszego jak idealnie dopasowany biustonosz. Od razu nie bolą ani ramiona ani kręgosłup no i biust apetyczniejszy :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja_ot_tak, to już jakaś konkretna informacja ;) w sumie to w każdym sklepie można wejść i się zapytać czy mają brafiterke...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś na wieczorze dla kobiet w kinie dostałam ulotkę gdzie reklamuje się sklep z bielizną Andromeda ul słowackiego 15A

i tam na tej ulotce są przedstawione na rysunkach podstawowe błędy przy dobieraniu biustonoszy

oraz napisane zapraszamy- DORADZIMY, DOBIERZEMY czyli może pomagają dobrać rozmiar itd.

Ale nie wiem jak tam jest osobiście nie korzystałam jeszcze z tego sklepu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżam wątek. Bieliznę do sukni ślubnej udało mi się zakupić nad wyraz sprawnie. Komplet: staniczek typu push-up (chociaż nie mam wcale takiego małego biustu więc z reguły jest ciężko) i pół stringi. Do tego oczywiście pończochy samonośne. Swoją drogą zdecydowałyście się na białe :?: Ja mam zamiar założyć beżowe. Taka opalona nóźka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też zdecydowałam się na beżowe, tym bardziej że będę miała czerwone buty. Opalona nóżka i tak będzie ale moim zdaniem buty lepiej leżą jak jest jakaś pończocha.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz