• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Buty

247 postów w tym temacie

Anetka, własnie oglądnełam twoje zdj na f-b.pl i powiedz mi, ten krój butków co miałas na weselu wygodne są? nie wpijały Ci się paseczki w stope ?? :) bo sa fajowe :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Renatka - buty były fajne, bardzo ładnie wyglądały, ale byly niewygodne.... Mały paluszek u nogi mi wychodził bokiem, bo jak wywijałam to mi sie stopy ślizgały;(

Ale plus - z przeceny za 40 zł;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam takie:

74029923.jpg

skórzane pokryte satyna białą, niskie bo nie lubie wysokich a poza tym H. jest mojego wzrostu wiec nie chciałam bardzo wysokich.

Są super wygodne, mam je juz w domu, zeby "rozchodzić" założyłam raz i doszłam do wniosku, że nie ma sensu...są bardzo mięciutkie i dopasowują się do stopy, bardzo dobrze mi sie w nich chodzi i tanczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena to 120 zł. Zamawiałam tam gdzie sukienkę czyli

www.parisstyle.pl

ja zamawiałam jeszcze na Wojska Polskiego ale teraz mają już tylko jeden salon na Sempołowskiej 1c/1.

Najlepsze jest to, że wybrałam je z katalogu, bez mierzenia itp, tzn mierzyłam jakieś inne 39 bo nie mają wszystkich rodzajów butów:), ale na prawdę jestem z nich zadowolona.

Tutaj więcej butów z tej firmy co moje:

http://www.witt.com.pl/oferta.html

Acha i mogłam sobie wybrać materiał z jakiego mają być czy satyna czy już nie pamiętam co innego oferowali bo dawno te buty zamawiałam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm tzn tak buty zamówiłam razem z sukienką czyli jakoś w marcu.... a teraz jak byłam zamówić jeszcze szal to sobie już odebrałam te buty i jak będę szła do przymiarki to mam je oczywiście wziąć.

Jak pani brała miarę to wiedziała już jakie będą buty i jaki mają obcas wiec wzięła to pod uwagę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja już zakupiłam buciki :)

To był spontan...bo na miasto wyszłam za czymś innym a wróciłam z butkami ślubnymi i z decyzją,że już wybrałam suknię :)

Weszłam do sklepu ot tak przez przypadek...no i jak weszłam to wpadły mi w oczko takie śliczne buciki ślubne :) Przymierzyłam i już wiedziałam,że będą moje! :)

Są białe,nie wysoki obcasik i bardzo wygodne:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja sie niebawem zakrece za butkami i ewentualnie zamowie swoj rozmiar (kto to słyszał stopa nr 42 ;/).. Bo pewnie bede czekac z miesiac albo i lepiej, a na styczen butki sa niezbędne :)

Podobały mi sie jedne wlasnie peep toe w Mariażu.. :roll:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no ja mam 39 to mam łatwiej torszke, ale wybó butków to dla mnie wazna sprawa, bo po slubie chce je nosic, stad nie kupuje 'zwyklych' slubnych :)

podpowiem, ze ja kupje teraz, poniewaz w okresie studniówkowym buty bardzo drożeją bo sprzedawny chcą zarobic, a wiadomo ze laski i tak kupia butki bez wzgledu na cene. a ze ja nie chce przepłacac zbędnie ( a i tak upatrzyłam sobie dosc drogie :P ) to moge kupic je niebawem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Jest się czym stresować? Mam wysokie mcv....Czy mam sie bac? 
    • Z doświadczenia wiem, że samodzielne przygotowane zaproszenia nie zawsze są rozwiązaniem problemów i najlepszym wyjściem. Projektując zaproszenia samodzielnie należy mieć/należy pamięć o: 1. Korzystaniu z odpowiedniego programu graficznego, tutaj na pierwszy plan wychodzi Adobe InDesign, CorelDRAW - są to programy przygotowane specjalnie do przygotowywania projektów do druku. Opcję zamiany barw RGB na CMYK ma też Photoshop, jednak z darmowym GIMPem już się to nie uda. 
      Czemu to takie ważne?
      Jeżeli wyśle się do drukarni (szczególnie bardziej profesjonalnej) pliki w RGB to mogą tego nie wydrukować, lub poproszą o zamianę na CMYK. Jeżeli zostanie to wykonane jakimś prostym konwerterem, to kolory mogą się różnić. 
      2. Należy zaplanować spady - zaproszenia najczęściej mają inny rozmiar, niż standardowe rozmiary takie jak np. A4, A5 itp. więc arkusze należy odpowiednio przyciąć - trzeba to zaplanować. 
      3. Nie jestem przekonany, czy takie zaproszenia będą ciekawsze. Sprawdzałem całkiem niedawno jak wyglądają wzory i moim zdaniem szału nie ma
      4. W drukarni internetowej najbardziej opłacalne są duże nakłady, jak spojrzysz na cenę to tak od 200+ zaczynają być sensowne ceny. 
      5. To co wiem z doświadczenia, to fakt, że zawsze są jakieś zmiany na ostatnią chwilę - dodruk zaproszeń, zmiany w aktualnych zaproszeniach, zmiany osób towarzyszących, błędy w zaproszeniach np. zła odmiana nazwiska, literówka itp. W drukarni internetowej dla takich zaproszeń należy ponownie zamówić cały nakład, gdyż nikt nie wydrukuje Ci 1 - 2 zaproszeń - należy ponownie zamówić cały nakład. 6. W drukarniach internetowych nikt nie dodaje wstążek, kokardek, kotylionów i innych elementów dekoracyjnych. 7. Nie robią takich ładnych zaproszeń jak my

• Najlepiej jest takie zaproszeni zamówic samodzielnie. Proponowalabym je zaprojektować. W sieci jest bardzo wiele wzorów i takie zaproszenia na pewno będą o wiele ciekawsze niż zaproszenia kupowane gotowe. Polecam zajrzeć sobie tutaj: https://www.openprint.pl/ Jest to niedroga drukarnia, w której drukowałam swoje zaproszenia. Jakosć naprawdę dobra tak wiec nie zawiedziecie się! Realizacja była ekspresowa. 
    • Nic Ci nie będzie naprawdę, aczkolwiek nie wiem czy przypadkiem nie zdecydowałaś sie na zbyt mała dawkę.... Wydaje mi się,ze powinnaś przyjmować tego o wiele wiecej. Zerknij sobie na stronę: https://zdrowie.tvn.pl/a/owsiki-u-doroslych-przyczyny-i-objawy-owsikow-u-doroslych Opisane sa przyczyny oraz to jak sobie radzić. Powinnaś przyjąć lek zgodnie z zaleceniem z ulotki a będzie skuteczna jedynie odpowiednio duża dawka.Bo inaczej owsiki powrócą. Polecam rownież; regularne pranie odziezy i ręczników zmianę pościeli oraz napar z piołunu