• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Buty

247 postów w tym temacie

jakie zamierzacie miec butki ? ost widziałam Panią Młodą- bieluteńka suknia, rózówe dodatki i piekne różowe satynowe peep toe :) fantastycznie wyglądała :)

ja jednak nie zdecyduje sie na taka ekstrawagancję:P jak juz pisałam bede miec srebrne butki :) a Wy? stawiacie na tradycje białe/ecru (w zależności od koloru sukni) ?

jak macie swoje typy pochwalcie się ;))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja raczej nie będę mieć białych, ale jeszcze nie wiem, na pewno nie będą to typowo ślubne buty, bo na takie patrzeć nie mogę, chciałabym żeby były wygodne i żebym potem jeszcze je mogła założyć. Ogólnie na przebranie mam już buciki(mam nadzieję że dotrwają do wesela) właśnie peep toe, są na dość wysokim obcasie ale są strasznie wygodne i przetańczyłam w nich juz 2 wesela, kupiłam je w zeszłym roku za granicą nie mogłam się zdecydować na kolor więc wziełam srebrne i złote :) są śliczne i co najważniejsze sprawdzone. A moje typy to:

post-369-14782086085541_thumb.jpeg

post-369-1478208608631_thumb.jpg

post-369-14782086086814_thumb.jpg

post-369-14782086087016_thumb.jpg

post-369-14782086087221_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ecrue, satynowe, odkryte paluszki, kryta piętka, obcas jak najnizszy. Zapewne na zamówienie, bo rozmiar 42 ciezko znalezc, a jesli juz, to tylko "czubaty".

Moje typy (kształt):

post-490-14782086087511_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ładne Lizii :) mysle ze takei bedzi eokazja jeszcze założyc :) większosc salonów sprzedeaje zwykle czubate patatajki zapinane w kostce. nie ma nic nudniejszego niz takie buty. cena oczywiscie ok 100 zł. a np byłam ost w feniksie k. sląskiej i za 55 zł widziałam sliczne peep toe :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takich czubatych bialych zapietych na kostce tez nie mialabym pozniej do czego nosic.. Zwlaszcza ze mam takie czubate biale klapki na obcasie (choc ze zlotym wzorkiem). I nosze bardzo zadno bo pasuja mi do jednej (1!!!) spodnicy.. :roll:

a tego typu mam juz butki, choc ciemniejsze i nie satynowe a z jasnej skórki bezowej.. I są cudne, ladnie sie ukladaja na stopie, lydka w nich wyglada calkiem calkiem... az sie chce nosic :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

one moze i ladnie wygladaja sod sukienki, bo jak zerkam na zdjecia czy filmy.. to i w tancu sie ladnie prezentuja i na fotkach.. Ale sa niepraktyczne pozniej. A kosztuja ok 150zł jak sie orientowalam w salonach.. Wiec dla mnie to szkoda tyle kasy utopic na jedna noc.. Zwlaszcza ze i tak niemalo zainwestuje sie w sukienke (chocby i byla szyta za 1000zł to i tak jest spora kasa). Ale sukienka to co innego.. To dzieciece marzenie, od lat... nie ma mowy zeby nie było kiecki ze snów :oops:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

peep toe jakos przy slubnej sukni mnie nie przekonują. nie będę pędzic za modą bo jednak zapinane na kostce buty dużo są wygodniejsze. a przetańczyć trzeba cała noc. juz widziałam takie panny młode które z powodu obtarć i odparzeń po jakimś czasie chodzą dosłownie jak kaczki:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

peep tpe to nie moda, a gust :) bynajmniej u mnie.i buty kupie na tyle wczsniej zeby je rozchodzic. tym bardziej ze mam rozne rodzaje peep toe i mnie zadne nigdy nie obtarły. mam sie w TEN dzien czuc dobrze elegancko i kobieco, a niestety te 'klasyki' dla mnie niestety sa okropne. ten kroj butów zostawie dla tesciowych :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P.S. buty których zdjęcia są zamieszczone są ładne, ale dla mnie przed ich wyglądem liczy się wygoda, bo butów niemal nie widać spod sukni. a niestety ja przynajmniej mam z butami na obcasie taki problem, że mnie nie obcierają tylko odparzają- im mniej stabilne tym większa na to szansa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?