• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Nasze zaproszenia

100 postów w tym temacie

macie juz swoje zaproszenia wybrane / zakupione ?? :)

my od jakiegos czasu mamy je w domku :)) jeżeli chcecie to pokażcie je nam :) ja dodaje swoje :)

wyjasnie od razu: na wesele, dla gości weselnych a na slub dla osob ktore chcemy zaprosic na sam slub :)) :P

rzecz jasna z zaproszenia weselnego usunełam nasze dane kontaktowe i nazwiska :P także ono nie ma takich białych pól :P do wypisania jedynie jest miejsce na personalizacje gości, reszta zstała pięknie wydrukowana :) papier mieni się fantastycznie!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oba zaproszenia bardzo ladne, choć osobiście to drugie podoba mi się bardziej.Ja dopiero oglądam i przebieram,niestety zauwazylam,ze im bardziej proste a eleganckie zaproszenie tym drozsze....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

renatkanuta ładne zaproszenia te co masz na wesele ostatnio zamawiałam z allegro dwóm znajomym i widziałam je na żywo bo na zdjęciu nie widać że papier się tak ładnie błyszczy Naprawdę super

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nam, jesli sie uda, zalezy na jednym wzorze zaproszen. Roznic sie beda tylko trescia - te na slub będą bez informacji o weselu :mrgreen: Jesli taka zmiana bedzie dodatkowo kosztowac (a za nadruk firmy liczą sobie nawet 70zł od nakładu) to kupimy kilka sztuk innych zaproszen, tak jak Renata.

Ale niestety, te eleganckie i bez przepychu, kosztują czasem majątek.. Mnie w oko wpadły takie po 7zł/szt ale to chyba byłaby przesada.. :roll: I tak ostatecznie wybierzemy wzor w styczniu, jak godzina slubu będzie pewna na 100%.

To kilka wzorow, ktore przykuły moją uwage..

post-490-14782086083787_thumb.jpg

post-490-14782086084275_thumb.jpg

post-490-14782086084517_thumb.jpg

post-490-14782086084964_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

renatko gdzie kupowalas zaproszenia? my chyba zdecydujemy sie na zakup z allegro. Te kupowane w zakladach sa drogie, takie eleganckie i ładne nawet do 6zl bez nadruku a na allegro takie ładniejsze mozna do 3 zl zamowic z nadrukiem :shock: jak obliczalam to wychodzi nawet polowe taniej niz kupic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lizii te pierwsze sa cudne,juz je gdzies widzialam i one wlasnie do tych najtanszych nie naleza.Nie rozumiem czemu te powiedzmy sobie wprost skromne,ale super eleganckie sa takie drogie:( Lizii prosze napisz skad wzielas te wrzosowe ;)Mam pytanie czy bedziecie mialy nawieszki na wodke?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na allegro rzeczyiście że sa fantastyczne te zaproszenia i tak jak napisała Renata kilka razy tańsze;)

w odpowiedzi na pytanie o zwieszki to jasne że tak, jakies ze śmiesznymi wierszykami;) tez widziałam fajne na allegro;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to była prosba do mnie, prosze o niewyręczanie mnie :P:D

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=7562535

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5588325

polecam naprawde :) zaproszen jest ogrom, a mnie te najbardziej urzekły ;)) mam nadz. ze nie znajda sie osoby co zamowia identycznie te same bo zabije :D :D :P

za rulonik dałam 1.40 a w drukarni w radomiu 5.9 chcieli . szok. a zwykłe zaproszenie , na allegro 1 zł a w drukarni 3.90 wiec po co przepłacac ;))) nawet dokładając przesyłke wyszło niesamowicie taniej!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzosowe zaproszenia pochodzą ze strony zaproszenia-slubne.com :) Mam takie jedno w domku, na zywo tez pieknie sie prezentują, choc moj M. uwaza ze ta zielonkawo-rozowa opalizacja nadaje im "trupi" ton i ze bardziej na stype pasują.. Wiec chyba to nie bedzie nasz ostateczny wybór, choc moim zdaniem są niebywale piękne.. no i ja, jak widzicie, gustuję w kokardkach :mrgreen:

Zawieszek na wodke my osobiscie miec nie bedziemy. Pan Tadeusz jest w "pękatych" butelkach, nie wyglądałoby to chyba najpiękniej; z resztą ten dodatek mnie akurat nie kusi i nie przekonuje. To samo ze wstążeczkami i kokardkami, choc tu juz byłabym skłonna sie zastanowic. Na wyborowej pieknie wyglądają błekitno-niebieskie kokardki ze wstązki błyszczacej :mrgreen: Wiem, bo w lodowce spoczywa butelka weselnej wódki z soboty i calkiem niezle sie prezentuje 8-) Jesli kogos interesuje, moge pstryknąc i zamiescic foto :mrgreen:

__

edit:

Jeszcze apropos allegro - tez przegladalam, wybor ogromny no i taniej.. Nadruk gratis, a nie +1zł za zaproszenie lub +69zł za cały nakład...

Ale ja musze jednak miec w ręku probke, bo czesto to co wybieram w katalogu, pozniej okazuje sie nie spelniac moich nadziei.. :roll: A to papier nie taki, a to kolor inny itp.. a musi byc perfekcyjnie 8-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Chcielibyśmy w najbliższym czasie zacząć przygotowania paczek świątecznych dla pracowników. Doradzicie gdzie mozńa zamówić takie paczki? Budżet na każdego pracownika to 300 zł
    • Znalezienie odpowiedniej sali nie zawsze jest takie proste, ale w większości miast teraz jest co najmniej kilka do wyboru. To na co warto zwracać uwagę to cena za osobę, menu oraz co obejmuje cena. Mi na przykład bardzo spodobała sie ta sala: http://www.swietlik.bytom.pl/imprezy/wesela.html gdzie w cenie są praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy i są do wyboru trzy ceny za menu i potrawy do wyboru. To na co trzeba na pewno zwrócić uwagę to wielkość sali w stosunku do ilości zapraszanych osób. Sala nie może być ani za małą, ani też za duża żeby nie świeciła pustkami.
    • Ja miałam 50 osób na ślubie i wybrałam tort złożony z trzech pięter. Wszystko dobrałam sama. Dekoracja znalazłam na tej stronie i wybrałam figurkę z parą młodą - wersję bardziej zabawną. Goście byli zachwyceni. Szkoda, że mam komputer w naprawie, bo chętnie pokazałabym Wam zdjęcia. 
    • Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 
    • Najlepiej poszukać w internecie, to powinno dać jakieś ogólne pojęcie o tym, co jest dostępne i jakie są możliwości wyboru