• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
anecior

Welon

61 postów w tym temacie

A mnie się podobają takie delikatne, bez lamówek, brokatu i kryształków takie jak ten na zdjęciu tylko gdyby nie miał tych kryształków no i najbardziej mi odpowiada długość do pasa.

[ Dodano: Czw Mar 17, 2011 16:39 ]

Presariof tobie taki kogut pasowałby do sukienki :)

post-361-14782086670896_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a ja zawsze myślałam o krótkim takim do pasa albo połowy pleców, a teraz jak mierzyłam to zastanawiam się nad długim. im więcej mierze tym mam większy mętlik w głowie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można zamówić dwa długi do kościoła a krótki na wesele :) to dobre rozwiązanie - sam z niego skorzytam :) a w salonach przeważnie jeden dadzą gratis wiec tylko za drugi trzeba dopłacić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja dla odmiany albo nie będę miała welonu wcale, albo założę jakiś delikatny długi tylko na ślub...Nie lubię welonów, chociaż niektóre są piękne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja podobnie jak klaud_88 będę mieć długi welon do ślubu - taki żeby opadał na podłogę, a po Mszy zmienię na krótki - do połowy pleców mniej więcej. Obydwa welony mam dostać w cenie sukienki, także się długo nie zastanawiałam żeby wziąć właśnie dwa ;) Będą raczej proste z tiulu, ewent. z delikatną lamówką na brzegu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja zawsze chcialam miec welon.... no chyba ze bede w nim okropnie wygladac :) to wtedy go nie zaloze. ale taka mam ochote zrobic tym wszystkim ktorzy komentuja to ze chce miec welon na zlosc :P paskudna jestem :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

presariof500 jak mierzyłam suknie w salonie gala to pani mi załozyła długi welon a potem krótki i mogłam zobaczyć jak wygladam i w jednym i drugim :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

marzył mi się długi welon ale niestety nie pasuje on do mojej sukni, kogut też odpadł i dlatego postanowiłam zakupić zwykły welon tiulowy zakończony żyłką bez żadnej koronki ani tasiemki na brzegu. Jeżeli znajdę gdzieś w pasmanterii kryształki w kształcie łezki to pewnie jakoś go nimi ozdobie a jak nie zostanie sam mieniący się tiul. Aż sama byłam zaskoczona ze dokonałam tak szybkiego wyboru. Może wpływ miał na to brak czasu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz