• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
anecior

Welon

61 postów w tym temacie

Wiecie co dziewczyny,pewnie sie oburzycie...ale dla mnie welon to kawalek zbednej firanki na glowie,ujmujacej uroku mlodej.Nigdy mi sie nie podobaly welony.Wiec go nie mialam.Jakiez bylo oburzenie rodziny :shock: ,ech plotkowali...Uwazali,ze welon byc musi i koniec.Jak to cudnie ze nic nie musze :D .Trzeba zawsze sluchac glosu swego serca.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hanka ja również chciałam zrezygnować z welonu na rzecz chociażby diademu czy nawet kwiatka we włosach. A ty miałaś coś w "zastępstwie" welonu?

Haha aż sobie wyobraziłam to szeptanie w kościele "jak to bez welonu"...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mialam bialego storczyka we wlosach.Nie przejmuj sie,ludzie i tak beda gadac.Wazne abys Ty byla zadowolona.Do oltarza idac szlam po lewej stonie narzeczonego(podobno powinno byc odwrotnie)i tez gadali,ech Ci ludzie.Jak uda mnie sie troche zdjecie wyciac to umieszcze na forum "bezwelonowa"fryzurke z kwiatem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o tak wklej zdjęcie...

oj bo ludzie to wogóle ślepo wierzą w przesądy albo tak oddają się tradycji a ja nawet chcę mieć czarne lub ciemno granatowe kalie (nie dość że pogrzebowe kwiaty to jeszcze ciemne) a do ołtarza też bede szła z lewej strony bo po prostu z drugiej mi jest jakoś nie wygodnie...a nawet buty chcę mieć z odkrytymi palcami...ale to temat jest przeznaczony do innej części forum...:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moja kuzynka tzn zona mojego kuzyna szla do slubu tez bez welonu tylko z pieknym zielonym storczykiem we wlosach i slicznie to wygladalo:) welon by do jej delikatnej sukni w ogole nie pasowal a z gosci to jedynie tylko babcia na poczatku mowila ze jakto bez welonu ale dala sobie wytlumaczyc ze by kompletnie nie pasowal:) ja tez tak myslalam zeby zrezygnowac z welonu nawet narzeczony mowil ze po co mi, ale jak zamierzylam to mi sie odmienilo:) delikatny i cienki ale welon bedzie:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja sobie nie wyobrazam siebie bez welonu :) i to nie o zabobony chodzi ani o to ze wypada, tylko zawsze marzyłam zeby miec welon :))) dla mnie to nieodłączny element tego dnia :D aczkolwiek macie racje, fajny stroik, diadem czy tez zywy kwiat potrafią niemniej zachwycic niz welon :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co wtedy z oczepinami?no bo wiem że niektóre z przyszłych Pań Młodych nie chcą mieć oczepin, ale ja chcę i tu pojawia się problem czym rzucać? bo jakoś wiązanką to jakoś tak mi nie pasuje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

paulina ja też doświadczenia w noszeniu welonów nie mam ;) ale myślę sobie że to jest na tyle lekki materiał ze nie powinien ciążyc. a welony mi kiedyś sie podobały, ale teraz jest dosć duży wybór i zmienilam zdanie. niektóre wg. mnie dobrze dopasowane swietnie uzupełniają suknie. nom i w moim wypadku diademy odpadają bo zupełnie mi sie nie podobają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A co wtedy z oczepinami?no bo wiem że niektóre z przyszłych Pań Młodych nie chcą mieć oczepin, ale ja chcę i tu pojawia się problem czym rzucać? bo jakoś wiązanką to jakoś tak mi nie pasuje...

Ja właśnie zamierzam rzucać bukietem, tylko nie swoim a takim specjalnie przygotowanym na tą okoliczność, a potem podaruje go dziewczynie która złapie :). Taki mam plan. Co do welonu to nie wiem, bo nigdy nie przymierzałam i nie mam pojęcia jak mogę w nim wyglądać. Osobiście nie podobają mi się welony z lamówką i diademy, jakoś tak kojarzą mi się dziwnie, powiedzmy tak jak niektórym białe kozaczki ;). Mam nadzieję że nikt nie poczuje się urażony, każdy ma swój gust, ale dla mnie te rzeczy są wyjątkowo mało eleganckie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz