• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

linki do stronek internetowych z sukniami

16 postów w tym temacie

Moja znajoma teraz sobie zamawiała sukienke na Waryńskiego i płaci za nią 2100 Czyli ceny raczej takie normalne i z tego co wiem proponowała jej ta Pani też sukienki takie ok 1000 zł np. te co były na manekinie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale fajnie to uporzadkowalyscie :D przejrzalam linki i musze przyznac ze salon gala-hmm przynajmniej dwie suknie bym wybrala. Bodaje te vivien-nie wiem czy dobrze zapamietalam-tak duzo czerwonych mieli-to ich suknie sa za bardzo odpustowe. Mam problem z wyborem sukni, gdyż bylam przekonana ze bedzie to gorset-zakrywajacy moje super niedoskonalosc-ale teraz jak przegladam, to coraz bardziej podobaja mi sie takie z odcinanym stanem. I przesliczna suknie miala zona michala zebrowskiego...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Upatrzonych mam już pare modeli sukienek :mrgreen: tylko że one super wyglądają na szczupłej dziewczynie a ja musze szukać takiej sukienki żeby zasłoniła mój brzuszek :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://karen-moda.pl/

Salon vis-a-vis placu manewrowego na suchej :) bylam - zobaczylam - polecam. Uszyją kazdy model sukienki, nawet nie z ich salonu. Bardzo mila ekspedientka, nie ma parcia jak na Zeromskiego, ze jak slub w przyszlym roku to zapraszam w styczniu. tu mozna przymierzyc kazda sukienke :) no i tam znalazlam moj p[ierwszy typ :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja rowniez bylam w karen z ciekawosci i przez przypadej, bylo kilka ciekawych sukienek i pani naprawde mila, choc pow ze jak chce cos z nowej kolekcji to zaprasza w przyszlym roku i ze jak mam slub w lipcu to spokojnie wystarczy marzec na zalatwienie.Nie przymierzalam nic bo bylam z moja mala siostrzenica i jak na 4 miesiecznego bobasa przystalo nie podobalo sie jej dlugo w jednym miejscu :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz