• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
franczeskaaa

a na poprawiny w czym?

Ja na pewno jakaś sukienka. Goście na poprawiny przynajmniej u mnie też przychodzą elegancko ubrani i głupio by wyglądało gdyby wszyscy byli w takich eleganckich ubrankach a ja w jeansach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie dżinsy odpadają, no chyba że to ma być grill poprawinowy. Wydaje mi się że jakaś sukienka jest najlepszą kreacją. Myślę, że nawet zwykła, letnia, albo po prostu spódnica i ładniejsza bluzeczka. Ale myslę, że skoro poprawiny są tak jakby przedłużeniem wesela, to nie wypada przyjść tak jakby się szło po zakupy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wg. mnie zdecydowanie ładnie nawet lepiej trochę przesadzić niż za skromnie. nadal jesteśmy gospodarzami i nasi goście też przyjdą raczej elegancko ubrani.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dziewczynki upatrzyłyscie cos sobie ? ja wczoraj byłam na zakupach kilka sukienek wpadło mi w oko :) ale ostatecznie to nie wiem jeszcze :P poprawinową sukieneczkę kupie koło maja tak myslę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

uważam że na poprawiny to tylko w sukience, ja akurat będę miała szytą suknię ślubną więc przy okazji uszytą będę miała sukienkę na poprawiny i bardzo podoba mi się ta, tylko że zażyczę sobie do kolan bo ta zdecydowanie za krótka :lol:

post-1163-14782086659801_thumb.jpeg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja podobnie jak magda25 mam zamiar uszyc sobie sukienke na poprawiny :) Slubna bede szyla, wiec cos czuje ze poprawinowa tez :) Mam ochote na jakas kosc sloniowa. Sukienka w troche przed kolanko, ale nie mam pojecia jaki kroj (mam jeszcze duuuuzo czasu). Mozliwe ze do tego czasu mi sie odmieni i wystapie w jakims bardziej zywym kolorze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja przy tak wielu wydatkach na wesele, nie kupiłam już sukienki na poprawiny- poszłam w ulubionej tej którą juz miałam... i też było super- nie strój zdobi człowieka ;) tak na marginesie... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co kto lubi :) Ja bym jakos nie chciala isc w nazwijmy to ,,starej" sukience i nie widze nic zlego, ze ktoras kupuje sobie nowa :) Ja bede szyla, bo po prostu wyjdzie mi duzo taniej, niz gdybym miala kupic :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja, jeśli nie znajdę nic w sklepach to sukienkę uszyję, nawet już znalazłam w necie taką która mi się bardzo podoba.

oczywiście nie koloru białego tylko np jakoś fajny pudrowy róż i dół bym trochę zmieniła żeby nie była taka szeroka i żeby się jeszcze przydała na jakieś wesele;)

post-1962-14782087671127_thumb.jpg

post-1962-14782087671379_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aneta sukienka rewelacyjna!

U nas poprawin jako takich raczej nie będzie, choć możliwość jest, ale na dzień dzisiejszy nic pewnego, mimo to też uważam, że powinno się wyglądać elegancko, więc jakby coś się zmieniło to też postawię na sukienkę, tylko taką którą jeszcze wykorzystam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz