• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

"Jubilat", Zakrzew, Dąbrówka Nagórna 10

61 posts in this topic

Nasze wesele odbyło się tam we wrześniu tego roku Sala bardzo nam się podobała jeszcze przed remontem, bo wtedy ja zamawialiśmy. Teraz po remoncie jest piękna! Nie ma tych sztucznych dekoracji, których było aż za dużo, wszystko gustownie zrobione, bez przepychu. Jak dla mnie sala świetna, tym bardziej, że stoły i sala taneczna są oddzielone. Robiliśmy wesele z własną kucharką, ale też żadnych problemów z właścicielką, bardzo sympatyczna i można się z nią bezproblemowo dogadać. Jedyne co nas zaskoczyło to klimatyzacja, w czasie wesela zaczęła z niej kapać woda na stoły, i to nie krople tylko lało się z niej konkretnie. Kelnerki musiały przynosić miski z kuchni i stawiać na stołach. Właścicielka sama była zaskoczona, ale mówiła, że na pewno zostanie to naprawione. Ogólnie sala godna polecenia, jeszcze dodam, że duży plus za sporą ilość stołów i ławek na dworze. Goście byli zadowoleni, że w przerwie między tańcami można było wyjść i usiąść. Wydaje mi się, że sala niedroga jeśli chodzi o wynajem samej sali bez cateringu. Mimo tej wpadki z klimą jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni ;)

Byłam dzisiaj oglądać salę i coż mieszane uczucia... Po samym wjeżdzie widzimy bardzo duży parking, przed salą jest dużo ławek i stolików, teren wokół mało zagospodarowany ale czysto i schludnie. W środku natomiast ładna sala jadalna, choć są filary które zasłaniają co nie co, po bokach stół wiejski i stoły do kawy, herbat czy słodki. Bardzo dużym minusem jest wyjscie z kuchni na sale jadalną praktycznie po środku sali zaraz przy stołach gości. W kuchni dużo jakiś małych pomieszczeń brak przesteni, nie wiem jak tam jest w stanie pomieścić się kucharka z obsługą przygotowując jakieś jedzenie :D co do sali tanecznej-wchodząc do niej trzeba uważać na mały stopień w dół, moim zdaniem za mała w stosunku do ilości gości podanych przez właścicielkę które mogły by sie na niej pomieścić (ok.200 osóB) i jakas taka ogólnie nie za specjalna... Właścicielka sama w sobie miła i dosyć konkretna, jednak mimo wszystko bardziej się przychyla do robienia wesel od talerzyka choć sam wynajem sali jest również możliwy. Jeden haczyk-przy wynajmie samej sali jest troche inne wyposażenie w zastawie i dodatkach niz przy zamawianiu od talerzyka, np. literatka - kielich, zwykłe świeczniki - jakieś wypasione itp. Ogólnie biąrąc opcje od talerzyka jest tam już w zasadzie wszystko ładna zastawa, dobrej jakości serwetki, pokrowce na krzesła, żywe kompozycje kwiatowe, tort, ciasta, dania główne i przystawki, napoje markowe, stół wiejski, słodki stół. No i mają agregat w razie coś...

Podsumowując:

*sala fajna ale ze względu na taneczną myślę że nie na wiecej niż jakieś 160 osób

*sama sala 4600zł+media (prąd, śmieci, woda, stłuczki, i chyba pranie obrusów)

*talerzyk na 2014- 170zł

witam czytając wasze posty chciałam podzielić się z wami moimi odczuciami odnoście tej sali bo chcemy ja wynająć z narzeczonym na wesele, a byłam na sylwestrze w tym roku właśnie tam i bardzo mi się podobało sala prezentuje się świetnie dekoracje delikatne i gustowne a stoły wyglądały bardzo efektownie i elegancko, najbardziej podobały mi się świeczniki na stołach śliczne, i jedzenia było dużo i bardzo smaczne, a spotkałam się z ubogimi stołami bo w zeszłym roku bawiłam się na innej sali w sylwestra i lipa była a tu naprawdę miłe zaskoczenie więc zastanawiamy się nad cateringiem bo naprawdę jak popatrzyłam na wystrój i jedzenie to szkoda się niepotrzebnie denerwować i zawracać głowę kucharką, dekoracjami itd. i w sylwestra za rok w sumie w tym rok ;) tez idę tu bo naprawdę warto

Jak dla mnie sala jadalna ładna ,duza przestronna ,ładnie przystrojona natomiast sala taneczna pozostawia wiele do zyczenia . Najbardziej nie podobają mi się płytki, w tancu musiałam bardzo uważac zeby sie nie przewrócic co nie powinno miec miejsca , łazienki tez pozostawiaja wiele do życzenia. Reasumujac w porządku aczkolwiek rewelacji nie ma.

Czy ktoś robił w Jubilacie wesele od talerzyka lub był tam na takim weselu? Prosz o opinie .Mamy zamówić tam wesele.

Podobno serwują tam dobre idużo jedzenia.Słyszałam też , że obsługa jest super.

Czy ktoś robił w Jubilacie wesele od talerzyka lub był tam na takim weselu? Prosz o opinie .Mamy zamówić tam wesele.

Podobno serwują tam dobre idużo jedzenia.Słyszałam też , że obsługa jest super.

Ostatnio z narzeczonym byliśmy oglądać salę kilka godzin przed weselem . Stoły pięknie zastawione jedzenia full

Nam się jedynie nie podobało położenie sali tanecznej i właścicielka świetna !

Dziękuje za opinie która potwierdziła słuszność naszej decyzji.Jesteśmy właśnie umówieni na spisaniie umowy na organizacje wesela od talerzyka.Dziękuje jeszcze raz.Mimo to wszelkie informacje wielce wskazane.

chyba tak nam powiedziała 180 zł od talerzyka :D ale sala piękna dużo jedzenia byliśmy podczas wesele tylko jeden minus sala taneczna jest trochę mała i jakaś ciemna ..

Moje drogie potwierdzam cenę ,a jeżeli chodzi o sale taneczną to jestem spokojna.Właśni trwa rozbudowa i właścicielka pokazała nam wizualizacje końcową ,bardzo nam się podobało. Zaprosiła nas na wiosne żebyśmy zobaczyli efekty.Mamy zamiar jechać i zobaczyć.Pozdrawiam.

Nie polecam ! Właścicielka to kręt niesamowity, chcieliśmy wynająć samą salę i krzyknęła nam 1000 zł za klimatyzację hahaha szalona ;D poza tym usilnie chciała nas namówić na opcję od talerzyka, mimo iż zaznaczyliśmy na wstępnie czego szukamy. Cena za wynajem swoją drogą, a ukryte koszty drugie tyle. I tak na marginesie sala jadalna ok, natomiast taneczna okropna ! Uciekliśmy czym prędzej, nasze negatywne obawy potwierdziła kucharka, która jest na rynku od 26 lat i nie raz słyszała od ludzi u których gotowała, mało pochlebne opinie na temat właścicielki.

Witam , dawno nie odwiezdałam tej strony.Wizde nowy wpis,ale jakiś dziwny,chyba się Ewelynce sale pomyliły?Jak pisałam wyżej mieliśmy teraz wiosną zobaczyć sale po remącie no i ,moi państwo jesteśmy w pełni zadowoleni.Sala totalnie zmieniona głównie taneczna na czym nam zwłaszcza zależało.Jest duuużo większa i ładniejsza.Jeżeli chodzi o właścicielke ,to Ewelynka chyba też ją z kimś pomyliła?Teraz moge spokojnie czekać do wesela. Pozdrawiam

My zarezerwowaliśmy tą salę na 2016 płacimy 175zł od talerzyka, w tej chwili sala jest po remoncie i wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach teraz wszystko jest białe nie pomarańczowe jak było wcześniej. Nie zgadzam się z opinią że Pani jest nie miła ona po prostu jest konkretna i tyle stawia sprawę jasno. Stoły zastawione na full i niczego nie brakuje. Osobiście serdecznie polecam tą salę ;)

Polecam. W Jubilacie bawiłam się jako gość, byłam na weselu po remoncie, sala jadalna, jak i taneczna bardzo ładna, jedzenie dobre, stoły nie świeciły pustkami , wyglądały bardzo elegancko, kelnerki miłe, często talerzyki były wymieniane na czyste, spora ilość stołów i ławek przed salą :)