• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

"Jubilat", Zakrzew, Dąbrówka Nagórna 10

61 posts in this topic

czy byl ktos z was teraz w tym domu weselnym, ciekawa jestem jakie zmainy wprowadzila wlascicielka albo moze niech ona sama sie wypowie:)

slyszalam, ze w holu jest kanapa i tam gdzie byl pokoj dla mlodych jest wyburzona sciana i jest szatnia, to prawda??

Sala rzeczywiście ładna, ale kuchnia znajduje się zaraz przy stołach i podobno wszystkie zapachy lecą na jadalnie, jak się np coś kucharką przypali. Koleżance, która już podpisała umowę powiedzieli że mają zamiar wstawić drzwi, ale ja pytając się o to telefonicznie rozmówczyni zaczęła na mnie wrzeszczeć że nie ma, nie było i nie będzie drzwi od kuchni i nie ona to projektowała. Nie wiem po co te nerwy tylko grzecznie zapytałam :(

Na mnie niestety ta sala nie zrobiła jakiegoś dobrego wrażenia, po wejściu znaleźliśmy się w niewielkim korytarzyku, stoją w nim 3 wazony w każdym inna kompozycja z różnego rodzaju kwiatów na ścianach dodatkowo wiszą dwie zupełnie z innje bajki kompozycje, jest też ławeczka plastikowa biała, na sali jadalnej byłoby wszystko ok, gdyby właścicielka trochę pomyślała i zdjęła te różnokolowe dekoracje ze ścian ponieważ - na ścianie po lewej wiszą wiązanki z róż dwa różne kolory, na drugiej zaś ścianie piękne zasłony (i one tak narawdę by tam wystarczyły), stoły owszem są fajne, ale naprawdę panuje na nich przepych, jeden cały plus tej sali to to, że jest tam stały barek, więc drinkbar jak najbardziej. Co do sali tanecznej troszkę mała jak na tą ilość osób (jak to inni sobie tłumaczą - przecież nie wszyscy tańczą).

Co do terenu wokół sali - to nawet niema kostki brukowej, tylko po prostu miejscami żwirek, no ale to akurat można przeboleć, bo w sumie jak dobre wesele to ludzie się nie rozchodzą.

Ogólnie jak dla mnie ocena tej sali jakieś 3 - za te różnokolowe dekoracje, bo wygląda to tak jakby - w roku 2009 był modny fiolet, no to wieszamy fiolet, a w 2010 przykładowo modny niebieski, to wieszamy niebieski, no ludzie nie się co oszukiwać

pozdrawiam

oczywiście szukamy dalej

Sala po remoncie wygląda bardzo bardzo ładnie, zniknęły ogromne dekoracje ze ścian, są mniejsze, ale fajniejsze kompozycje kwiatowe jeszcze ładniejsze niż poprzednie. przy wejściu nie ma ławeczek, za to jest zrobiona szatnia oraz stoi tam kanapa i chyba dwa fotele skórzane i stolik - nadają eleganckiego wyglądu. poza tym kilka drobnych zmian w zastawie, dla mnie ogromny plus.

zgadzam się co do terenu przed lokalem, te kamyczki, szczegónie po deszczu to nic przyjemnego, każy lokal na poziome na wyłozaną kostkę, a ten chyba za taki się uważa.

zdjęcia ciężko będzie wysłać, bo sala nie ma żadnej strony, chyba że ktoś był tam na weselu i ma zdjęcia. ja osobiście będę się bawić na tej sali już całkiem niedługo na swoim weselu i uważam, że wcale nie jest taka zła ta sala. polecam przejechać się i zobaczyć osobiście, tymbardziej, że w środku nastąpiło kilka zmian i na zewnątrz ma być układana wszędzie kosta, łącznie z tarasem. wiem bo byliśmy tam wczoraj z narzeczonym i rozmawialiśmy z właścicielką. mówiła nam że do końca maja kostka powinna być ułożona, będą też zmieniane drzwi wejściowe i od tarasu:)

ostatnio byłam na tej sali na weselu. Ogólnie sala ładna, kostka jest już ułożona. W środku jak dla mnie za dużo sztucznych ozdób ale co komu się podoba. Jak dla mnie jedyny minus to kuchnia bardzo blisko stołów i chyba nie ma klimatyzacji tylko wiatraki. W sobotę nie było upału a mimo to na sali tanecznej było duszno. Myślę że na miesiące letnie nie za komfortowa sytuacja.

Byłam tam w lato. Na dworzu 30 stopni a w środku chyba 35.... Było okropnie gorąco a żadnej klimy nie ma. Nie chciało się jesc z tego wszytskiego. I jeszcze komary okropnie gryzły. Sala ogólnie może być ale minus za brak klimy. Tym, którzy planują tam wesele proponuje kupic jakies odstraszacze na komary

W tym momencie na sali trwa remont, zakładana jest klimatyzacja, zmiana oświetlenia, zmiana okien na tarasowe. Wszystkie te zmiany sprawiają że sala nabiera charakteru i jeszcze większej elegancji. Metamorfozę można zobaczyć i ocenić już w kwietniu.

Oczywiście istnieje możliwość zamówienia sali z cateringiem :D

a co do cateringu na tej sali to polecam sama miałam tam wesele w w październiku 2011 z cateringiem i muszę powiedzieć że jedzenie było pyszne i naprawdę dużo a do tego w cenie były boczne stoły z herbata owocami i stół wiejski a jak szukaliśmy to na innych stół wiejski i boczne to były za dodatkowa opłata, która nie była mała, wstawiali również nam w cenie napoje markowe a nie jakieś z biedronki:) bo kiedyś spotkałam się z czymś takim będąc gościem na weselu a i jeszcze jedno dekoracja sali tez była w cenie cateringu i mogliśmy wybrać kwiaty i kolory jakie nam się podobają to duży plus bo już nie musiałam szukać i wydawać dodatkowych pieniędzy na dekoratorkę, i co więcej bardzo rzadko się zdarza że po weselu z cateringiem można zabrać całe jedzenie które zostanie a nam właścicielka powiedziała żebyśmy zabrali wszystko co zostało na stołach i chłodni, więc jak szukacie sali z cateringiem to Jubilat super, naprawdę polecam :)

Mieliśmy tam wesele 4 sierpnia 2012 roku sala przepiękna. Właścicielka bardzo miła:) Obsługa perfekcyjna. Każdy gość był zadowolony z obsługi:) A Pani Kucharka gotuje wyśmienicie i placki piecze pyszne. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy gorąco każdej parze która chce aby ich wesele było udane:) Pozdrowienia dla Pani właścicielki i obsługi:)