• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

"Jubilat", Zakrzew, Dąbrówka Nagórna 10

61 posts in this topic

pow krotko pani jest nie mila bardo przez tel moj narzeczony dzwonil i chccial sie spytac czy podloga jest sliska czy nie to ta pani na wrzeszczala na niego i tylko widac ze nie zalezalo jej na wynajeciu nam tej sali wiec sie zastanowcie :/

jak ja pojechałam oglądać tę sale z moim narzeczonym to właścicielka była tak niesympatyczna, że chciałam uciekać. Nic nie można zmienić, dekoracje z góry ustalone, tylko na sali tanecznej można jakieś balony sobie powiesić. Mnie osobiście sale kompletnie nie odpowiada głównie z powodu "naćkania" ozdób, tam jest po prostu wszystko od obrazów, przez lustra do papierowych bibelotów. Odradzam, lepiej się zastanowić :/

Ja też oglądałam ta salę z narzeczonym.Sala ładna,ale właścicielka niesympatyczna.Miałam takie odczucie,że rozmawia z nami tak na "odwal się"Jak się o coś zapytaliśmy to przekręcała oczami och...i ach...

Proszę Państwa praca z klientem jest naprawdę trudna. Rozumiemy, że przygotowania do ślubu są bardzo stresującym okresem i wyczerpującym, ale na litość Boską nie dajmy się zwariować. Naprawdę staramy się wychodzić na przeciw Państwa oczekiwaniom choć przyznaję, że niekiedy nie jest to łatwe. Chciałabym się odnieść do telefonu w sprawie śliskiej podłogi, jak na znacznej większości sal w radomiu są płytki. Kochani zanim zaczniecie zadawać pytania telefonicznie to zapraszam do obejrzenia sali bo tylko tak możecie ocenić czy Wam odpowiada. Każdy ma prawo mieć fajne i mniej fajne dni. Naprawdę staramy sie storzyć miłą atmosferę podczas rozmowy, aby narzeczeni czuli, że są najważniejsi oraz że zbliża się ich wspaniały dzień. Wszystkie opinie przyjmujemy z pokorą oraz wskazówki od Państwa są naprawdę cenne. Pozdrawiamy gorąco i zachęcamy do osobistego odwiedzania naszej sali:)

jola, klient nasz Pan. młodym zależy na wynajęciu sali, a właścicielowi na wynajmie i zarobku. jezeli trafia sie na jakś hmm okresle 'dziwną' wlascicielke/wlasciciela ktorzy z wielkim fochem odpowiadaja na pytania, z wielkim bolem pokazuja kuchnie i pomieszczenia gospodarcze to nie ma sie co dziwic ze mlodzi sie zniechecają. osobiscie w tej sali nie bylam, nie bralam jej zwyczajnie pod uwage

jak pojechałam z narzeczonym obejrzeć tą salę to właścicielka powiem szczerze wydała się naprawdę bardzo sympatyczną osobą, a zarazem bardzo konkretną. ja osobiście cenie sobie takie osoby. wiadomo, nie każdemu musi podobać się akurat taki wystrój sali, bo ile jest ludzi na świecie, tyle będzie gustów. mi taki się podoba, ponieważ nie lubię balonów, serpentyn itp.

zdecydowaliśmy się na ta salę, ponieważ dla nas jest śliczna, ale każdy ma własne zdanie i trzeba je uszanować. pozdrawiam

Renatko w sali do jedzenia zawieszone są na ścianach ogromne kompozycje ze sztucznych kwiatów, natomiast na sali do tańczenia są lustra oraz obrazy, w posadzce są umieszczone małe reflektorki. przy wejściu głównym jest ławeczka oraz stoją wazony z kwiatami.

przy wejściu na salę do jedzenia po lewej stronie są ustawione stoły można różnie je wykorzystać stawiając tam np. owoce, jakieś dobre wino. mi taki wystrój podoba się bo nie ma przesadzenia w tym. właścicielka powiedziała że możliwe że wystrój zmieni się przed 2010 rokiem. tylko na jaki to sama nie wie, ponieważ nie wie jakie trendy będą panować. najlepiej jednak jest pojechać tam, tj. w każdy wtorek i obejrzeć salę na żywo. pozdrawiam :D

sala bardzo ładna.- jedna z najładniejszych w okolicach Radomia. widać że właścicielka dba o jej wystrój. ja jednak się decydowałam na inna sale-bo jest większa a przy tym tańsza za różnicę w cenie można sobie zrobić dekoracje jakie się chce, a mam za to większą salę. Co do pani która nam pokazywała ta salę- to nie mam do niej zastrzeżeń-była miła i odpowiadała na pytania. jeszcze zwrócę uwagę na stopień jak się wchodzi do sali do tańczenia- niby nieistotny szczegół ale od razu sobie wyobraziłam jak się tam potykam w długiej sukni;)

ja sale juz zarezerwowalam i nie wyobrazam sobie zebym mogla ja zmienic na inna. to normalne ze jesli ktos lubi balony itp to ten wystroj nie bedzie mu sie podobal. ja balonow nigdy bym nie powiesila i w ogole ja nie lubie zbyt wielu ozdob. dla mnie sala urzadzona z gustem i wyczuciem a co do wlascicielki to niektorzy albo mieli zly dzien na ogladanie sal albo sama nie wiem bo po wiekszosci opinii jak widac i ja tez mam takie zdanie to wlascicielka akurat jest bardzo sympatyczna i konkretna przede wszystkim. od razu po wejsciu na sale powiedziala nam ze mozemy wszedzie wejsc bo wszystkie drzwi sa otwarte, spokojnie tlumaczyla i pokazywala wyposazenie m.in. kuchni wiec spokojnie moglismy wszystko obejrzec, odpowiadala na wszystkie pytania i wrecz zapraszala nas w sobote przed weselem zeby zobaczyc jak wtedy sala wyglada. hmm co do wypowiedzi darici o tym tel i pytaniu czy podloga jest sliska to moim zdaniem przesada bo przeciez przez tel na slepo watpie zeby ktos sale zamiawal, zwyczajnie trezba najpierw obejrzec, plytki jak plytki. wybralam ta sale jeszcze z tego powodu ze wlascicielka pozwolila mi miec swoja kucharke co na wiekszosci sal w 2010 roku nie bylo juza mozliwe. ja bardzo zachecam do obejrzenia tej sali bo dopiero wtedy mozna miec na jej temat jakies swoje zdanie:)

pozdrawiam