• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Dziecko- poród

1424 postów w tym temacie
iza16163, mnie wszyscy po kolei odradzaja Radom. Zaczelam sie juz zastanawiac czy nie pojechac rodzic do Rzeszowa. Bo opinie o opiece i traktowaniu tam kobiet ciezarnych sa fatalne. I nie mowie o tym szpitalu, ale generalnie o szpitalach w Radomiu. Mozesz napisac cos wiecej?

A co chcesz wiedziec wiecej? Cos konkretnego ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Merr ja w grudniu rodzilam na tochtermana i jestem bardzo zadowolona. Też czytalam na forum różne opinie na ten temat w większości negatywne. Bała się tam jechać ale nie miałam uz wyjścia i pojechałam tam. Nie słuchaj opini innych. Mi położne bardzo pomogły i na porodowce i na poolozniczym. Co było dla mnie mega szokiem. Podawały mi małego jak nie mogłam wstać bo pierwszy dzień źle się czułam i nie mogłam wstawać bo raz zemdlalm. Nie było dla nich żadnego problemu zeby mi podać małego. Tylo jedną mnie na maksa wkurzyla. Kazała mi ćwiczyć jak ledwo stałam na nogach. Myślałam ze ja tam udusze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Merr ja w grudniu rodzilam na tochtermana i jestem bardzo zadowolona. Też czytalam na forum różne opinie na ten temat w większości negatywne. Bała się tam jechać ale nie miałam uz wyjścia i pojechałam tam. Nie słuchaj opini innych. Mi położne bardzo pomogły i na porodowce i na poolozniczym. Co było dla mnie mega szokiem. Podawały mi małego jak nie mogłam wstać bo pierwszy dzień źle się czułam i nie mogłam wstawać bo raz zemdlalm. Nie było dla nich żadnego problemu zeby mi podać małego. Tylo jedną mnie na maksa wkurzyla. Kazała mi ćwiczyć jak ledwo stałam na nogach. Myślałam ze ja tam udusze...

Ja się waham między tochtermanem, a józefowem. Zarówno mam opinie pozytywne jak i negatywne na temat obu szpitali. Na razie zapisałam się z mężem do szkoły rodzenia na czerwiec. Powolutku kompletuje wyprawkę, planuje zakup wózka, wyposażenia dla dziecka. W biedronce ostatnio były fajne rzeczy dla kobiet w ciąży i dzidziusiów. Ja kupiłam sobie koszulę nocną, 3 pak body i kocyk. Ceny nie były jakieś wysokie jak na takie rzeczy. Resztę będę kompletować w leclerku.

Problem jest też z wyborem odpowiedniego wózka 3in1. Podobają mi się maxy-cosi, x-lander. Ciężka decyzja, muszę wybrać jakiś z lekkim stelażem chociaż planuję też używanie chusty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na wiejskiej jest fajny sklep z wyprawka dla dzieci. Ja tam sporo rzeczy kupiłam. Mają konto na allegro. Co do biedronki to widziałam te rzeczy. Nie polecam ci koszul rozpinanych z obu stron. Niby takie wygodne ale ja nerwicy odstawiłam. Ciągle musiałam zapinac bo się same odpinaly.. Co do szpitali to w obu tak samo chyba. Byłam na Józefowie na ginekologi to wkurzaly mnie łazienki. Takie obskurne. Wszystkie babcie wchodząc do łazienki nie wiedziały ze trzeba zapukac I otwierały drzwi ' sie patrzyły. No myślałam ze je - rozszarpie na miejscu. Jednak gdzie masz bliżej. Ja pojechałam na tochtermana bo miałam bliżej. Na Józefów Za daleko a korki były to nie ryzykowalam. Nawet jak któryś szpital nie ma dyżuru to Cię nie odeszła. W dniu kiedy ja pojechalam to akurat dyżur mieli na Józefowie ale mnie przyjęli..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aga27 dziękuje za rady, ja akurat z wyprawką poczekam jeszcze trochę, kupuję tylko pojedyncze rzeczy. Koszulę rozpinaną w biedronce, kupiłam na zapas. Akurat co do szpitali, to mam bliżej na Tochtermana nawet na piechotę. Dobrze wiedzieć o tym przyjęciu w razie porodu. Aga27 a Ty jaki wózek polecasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej dziewczęta;) Ja jestem w 21 tygodniu ciąży. Razem z mężem spodziewamy się bliźniaków;) chodzę do ginekolog Moniki Bator- Gregorczyk. Powoli zaczynamy kompletować wyprawkę a konkretnie poszukujemy wózka dla naszych bliżniaków;)) może któraś z Was coś polecić??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratuluję! Jeśli chodzi o wózki to widziałam, że na portalach ogłoszeniowych można znaleźć je w trochę niższej cenie a w świetnym stanie. Ja póki co sprawdzam objawy jajeczkowania i przymierzam się do bycia mamą. A jak wyjdzie - czas pokaże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Interesowałyście się już programem 500 zł na dziecko? Od jakiegoś czasu o tym głośno, więc zaczęłam węszyć w sieci. Na http://www.program500plus.pl/ jest sporo ciekawych informacji i można dowiedzieć się wielu istotnych kwestii, tylko konkretnie nigdzie się nie mówi, od kiedy będzie można cieszyć się tym wsparciem? Pewnie wiele rodzin się cieszy, a jak to będzie w rzeczywistości, czas pokaże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ją z kolei poszukuje położnej która mogłaby towarzyszyć mi przy porodzie na tochtermana.może ktoś ma kogoś godnego polecenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lusia, nisia88, wpiszcie sobie w wyszukiwarkę mjakmama radom. To jest forum piszą dziewczyny z Radomia i okolic. Tam macie informacje na temat szpitali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie