• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
tomek2

EKG

120 posts in this topic

Bylismy dzis posłuchać zespołu przed weselem, i jestem pod wrażeniem i to wielllkim dziewczyny ślicznie spiewaja chłopak na gitarze basowaj wymiata a saksofon dech zapiera normalnie, Wiadomo każdy ma inny gust i lubi co innego ale moim zdaniem są warci takich opinii!!!! i maja racje ze nie mają demo bo to co pokazuja na żywo robi wrażenie

wszystkie te opinie o tym zespole sa prawdziwe...niestety, pisze niestety, bo mielismy okazje byc z tym zespolem na weselu z poprawinami, my swoje mamy 3 lipca i zespol, ktory bedzie u nas gral, jest ..nie tej klasy- niestety ! coz my swoj zamowilismy, troche przy sugestii rodzicow, bo im chodzilo duzo o cene, zamawiajac nawet nie slyszelismy o zespole ekg, powiem tylko tyle, szczesciarze Ci, u ktorych beda grac..a udanych wesel zycze Wam wszystkim

fakt tani nie są ale dobry zespół i jedzenie to podstawa udanego wesela;pwięc lepiej dać trochę wiecej za zespół a oszczędzić na czymś innym jeśli się wogóle da ;p;p;p

witam, nie czytałam forum z różnych względów baaaaardzo długo, jestem już jakiś czas po naszym wspaniałym weselisku, jestem szczęśliwa zoneczką, na naszym weselu grał zespół ekg, pod ten zespół podporządkowaliśmy wszystko ! gdybym cofnęła czas przełożyłabym wesele nawet poł roku aby ten zespół grał, nie bede ich chwalic bo naprawde nie wiem od czego zacząc, chciałam powiedziec tylko w imieniu moim , męża i gości : dziekujemy !

No dobra byłam na weselu z tym własnie zespole i co? Moim zdaniem zespół jak zespół, nie było jakiegoś specjalnego omdlenia, czy padania na kolana z powodu ich grania. Szczerze to dla mnie gają jak każdy inny zespół (nie mówię tu o profesjonaliźnie, czy graniu na żywo, bo najzwyczajniej się na tym nie znam)... Szczerze to nie widzę różnicy między nimi a 'moim" zespołem. Może to wina sali, może wina gości, ale było jakoś tak hmm...normalnie. Po opiniach tutaj wyczytanych myślałam, że będzie wow...

Czuję się uprawniony do wypowiedzenia kilku słów nt. zespołu jako że zespół bawił gości na moim weselu w dniu 23 lipca w Radomiu. Tak jak wszyscy wcześniej zapewniali zespół bardzo dużo daje z siebie, szczególnie pan Tadeusz, bardzo się stara aby zabawa była udana. Repertuar dokładnie taki jaki powinien być na weselu, bawią się zarówno młodsi ( tym wiele nie potrzeba) a co ważne także starsi goście. Wiele zespołów zapewnia o bawieniu gości za stołami, ale różnie z tym bywa. W przypadku EKG jest to ich gwóźdź programu, żeby nie psuć innym niespodzianki, powiem jedynie, że nie robią tego na pół gwizdka, dają z siebie 100%.

Jestem mile zaskoczony faktem, iż zespół grał rzeczywiście do ostatniego gościa(chyba do 6:15 nad ranem). Być może to szczegół, ale to właśnie sprawia że wesele zapada w pamięci.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Konrad

koniu24, na weselu na którym ja byłam z tym zespołem, za stoły wychodził on tylko 2 razy (większość zespołu wychodzi min.3) przy czym nie mięli żadnego nagłośnienia i przyśpiewki słyszeli tylko ci przy których akurat stali...

Fakt może duże znaczenia miała tu sala, ale dla mnie zespół jest przeciętny...

Faktycznie musiała to być bardzo specyficzna sala, skoro nie było słychać zespołu, który grał za stołami. Nie wiem jak było na Twoim przypadku, ale jeśli sala taneczna i "jadalna" były oddzielnie to też ze strony oprawy muzycznej wypada to z reguły bardzo blado, myślę że nie ma co tu tłumaczyć dlaczego. A na temat gustów muzycznych nie ma co się spierać ;). Wesele to nie jest koncert, zespół ma gości wyciągnąć na parkiet, po to chociaż żeby młodzi nie musieli "zaciągać" każdego z osobna do tańca :mrgreen:

ja napisze kilka słow o tej kapeli, bo mam troche , na sumieniu" otóz przyczyniłem sie aby moi znajomi nie brali ich , bo....nie podobały mi sie niektóre wpisy, krótko mówiać uważałem ze jest za dużo tych pozytywnych, i odradzałem im, ja ich nie słyszałem do czasu...tańczyliśmy z nimi na weselu 23 lipca w ,,Atucie''...my równiez planujemy swoje wesele pod koniec 2013..jeszcze nie mamy daty..w ubiegłym roku bylismy chyba na czterech weselach, w tym już na trzech i wiele kapel dobrych znamy, po tym weselu powiem tak : sorry, szacun, na dzień dzisiejszy jest to kapela nr 1 w naszym notatniku, dodam taką rzecz, ze gdy wychodzilismy na papieroska to rozmawiając z gośmi weselnymi, których w wiekszoci nie znalismy, temat był jeden : tylko o kapeli

wiadomo, gusta sa różne..ja od 23 uważam tak jak pisze

pozdrowionka

ps. inspiracja do tego maila była moja wczorajsza rozmowa z przyszłym szwagrem, który z żona tańczył z nimi w odechowie w ta sobotę i oczywiście wypowiadal niesamowite słowa

No to w takim razie i ja się wypowiem jako panna młoda z Odechowa w dniu 30.07. :) po pierwsze dziękuje EKG za to że uczynili nasze wesele niezapomnianym. Nie da się opisać słowami jak grali, każdy repertuar, dla starszych dla młodych, faktycznie gdy wychodziłam na zewnątrz sali główne pytania jakie słyszałam to skąd wytrzasnęliśmy taką kapelę :) a ja na to że z naszego forum :) bo braliśmy ich niemalże w ciemno:)

Pan Tadek, czyli główny wodzirej wesela to człowiek z niespożytkowaną energią, drugi Pan to dosłownie mistrz gitary, a dziewczyny brak słów - ich głosy naprawdę robiły wrażenie. Dodam że kapela oprawiała muzycznie także nasz ślub i powiem że aż się wzruszałam gdy słyszałam z chóru tak piękne wykonanie kilku pieśni:)

co tu dodać są niesamowici i mówię tu o nich i nie chce porównywać do innych kapel, bo to nie ma sensu. Oceniam EKG w tym wpisie i jeszcze raz im dziękuję:))) Nie wiem jak to wyglądało z boku, ale jak widziałam tłum ludzi w jakimś takim szale tanecznym to w ogóle ale to w ogóle nie myślałam że mogłabym być zmęczona, że dam rade wytrwać całą noc, bo druga taka się nie powtórzy.

powiem coś więcej jak obejrzę płytkę ale fakt ich blogi taneczne niejednego wykańczały, oczywiście pozytywnie ;)

dodam że grali u nas dwa dni, zaczynając poprawiny o 15 to o 23 goście nie chcieli ich jeszcze puścić:):)))

także jeszcze raz strasznie im dziękuję :)))))))) i z czystym sumieniem będę tą kapelę polecać każdemu :)

najważniejsza nie jest tu cena tylko to jak kapela gra, a niestety uważam że oprawa muzyczna jest na weselu najważniejsza, a ja już teraz nie mam żadnych wątpliwości że ta kapela jest warta każdych pieniędzy :)