• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
tomek2

EKG

120 posts in this topic

nie wiem czemu tak podskoczyli no ale cóż tak to już widze w ostatnim czasie się dzieje że ceny szaleją:) a tak przy okazji mam pytanie do wszystkich którzy mieli okazję bawić się przy tym zespole: czy aby nie jest wyczuwalny brak jakichkolwiek instrumentów w muzyce zespołu bo z tego co zrozumiałam to EKG gra bez perkusji i ... ? z góry dziękuje za info :)

a czy mozna gdzies ich posluchac na internecie lub czy ma ktos jakies ich kwałki spiewane ??jesli tak to była bym wdzieczna gdyby ktoś mógł sie nimi podzielić

hej, zespół ekg, grał na naszym weselu, wielokrotnie już pisalam o tej kapeli również odpowiadając Wam na PW, gdybym mogła cofnąć czas nawet nie pomyślałabym o innym zespole, oczywiście gusta są różne, dla mnie po prostu pozostaną KOCHANI, powiem tylko tyle, że gdy odjeżdzali, żegnając sie z nami po prostu ryczałam. Z tego co sie orientuję w tym roku mają grać na kilku weselach w naszych okolicach, zadzwońcie i się umówcie, bo o demo się ..nie doprosicie, podobnie jak my, ..tak już maja ha ha, ale cały smaczek w tej kapeli jest, gdy słucha się ją na żywo, jeśli macie szczegółowe pytania piszcie na PW, bo wiadomo, kazdemu co innego sie podoba i ikazdy ma swoje kryteria w wyborze kapeli.

pozdrowionka

jesli bedziesz na próbie, to cos Ci doradzę, poproś o Ave Maria na saksofonie, coś niesamowitego, dla mnie to grali przed pierwszym tańcem, który miałam juz wybrany a oni przekonywali mnie do swojej koncepcji, co miało byc tajemnicą, zdecydowałam sie chyba ze dwa dni przed weselem, no i tak mi zrobili oprawe pierwszego tańca, że...z reszta nie będę zdradzała, generalnie radzę przyszłym młodym parom u których beda grać, aby dać im swobodę w prowadzeniu wesela, robią to genialnie, hm w zasadzie to przekonał mnie mój mąż, bo ja do końca przystawałam przy swoim

no nam też grali jak byliśmy ich posłuchać ave Maryja na saksofonie ja mam tylko jedną obawę bo moi znajomi byli na weselu gdzie grali i jak to stwierdzili że prowadzący na początku był natrętny a po paru głębszych już im to nie przeszkadzało hmm przykro coś takiego usłyszeć gdyż My też ich wybraliśmy ale cóż obawy zawsze są lecz jestem pełna nadziei że będzie ok śpiewają pięknie i tyle :) a apropo oddania im wyboru pierwszej piosenki i tak dalej też mam obawy ale kamerzyście też dajemy wolną rękę co do podkładu i w ogóle . stwierdziliśmy że mniej roboty dla nas a co ma być to będzie.

w jakim sensie natrętni na początku ? czy chodzilo znajomym o gorzką wódkę ? jeśli chodzi o utwór na pierwszy taniec, to napewno zagrają ci według twojej koncepcji, bo tak miało być i u mnie, mnie tylko proponowali jako niespodziankę i zgodzilam sie informujac ich mailem, ze dwa dni przed weselem, zeby sie odbył według propozycji zespołu i przyznaję im rację, generalnie wiesz, nie ma tutaj na forum ŻADNEGO zespolu, ktory podoba sie wszystkim, bo wszyscy braliby....jeden,

no właśnie wiem że każdy ma swoje gusta i guściki a w sensie natrętni chyba chodziło o to że pan Tadeusz ma w sobie trochę wodzireja ale co tam mi się podobali i tyle jeszcze nie spotkałam się z negatywnymi opiniami na forach :)

tak w ogóle to mam możliwość obejrzenia płyty z wesela z ich udziałem ale narzeczony mnie już pomału przekonuje żeby poczekać do września to sami się przekonamy :) już sama nie wiem co robić :(:?:

wiesz , chciałam skojarzyć z naszym weselem ten początek, u nas wszystko było o.k. na początku to grali jakies spokojne utwory instrumentalne, hm..sa różne koncepcje toastów jedni chcą krótko, drudzy dłużej do skutku, często się włączają goście no i kapela musi długo śpiewać, myślalam, że o to Ci chodzi a co do wodzireja, to rzeczywiście to pan Tadeusz( ten od saksofonu) prowadzi całe wesele, no i trzeba przyznać, że on jest tak pozytywnie nakręcony, z reszta jak cała kapela..zobacz dopiero co oni wyprawiaja za stolami..u nas to wszyscy goście za nimi wyszli i dookoła stołow były takie slalomy i wezyki z naszego wesela z tego co wiem będą grać napewno na dwóch, powiem Ci jeszcze taką sprawę mój wujek jest muzykim uczy w szkole muzycznej, no i ocenił ich super od strony muzycznej, choć sam kapel weselnych nie lubi a i ostanio byłam świadkiem rozmowy u teściów, byli z kolei ich znajomi na balu sylwestrowym z zespołem ekg no i same cieple słowa mówili o nich, ja jeszcze powiem tak, ze nie ma też kapeli która ma same plusy!

no pewnie że tak ale jakoś mnie uspokoiłaś :) no mój teść też był muzykiem i był z nami na próbie ich i bardzo mu się podobało mi się przede wszystkim podoba jeden ich pomysł ja i mój narzeczony mieszamy blok obok więc nie będzie podjeżdżał autem tylko na piechotkę po mnie przyjedzie i pan Tadeusz wymyślił że jak wyjdą od niego z bloku to będą śpiewać gdzie jest ta ulica gdzie jest ten dom a jak dojdą do bloku to znalazłem dziewczyna itd może dla niektórych wieśniacki ale dla na sto jest coś oryginalnego i bardzo nam się spodobało a niech inni się śmieją co mi tam :)

ja to byłam na przesłuchaniu i było jeszcze dwie pary, jedna miała z kolei jakąś babkę, która była muzykiem no i poźniej sobie rozmawialiśmy to też mówiła, że oni muszą mieć wykształcenie muzyczne, dodam, że wszytkie trzy pary zamówiły ich wtedy. Dycia wyluzuj, kapela jest niesamowita pod każdym względem a co do szla dzieweczka?..wyobrażasz sobie wesele bez tego i sokołow ?... na weselu musi być wszystko i dla kazdego no i oni tak grają, pewnie i u ciebie bedzie tak, że w kołeczku stanie z wami pan Tadeusz i zagra wam na środku cos na saksofonie, to zobaczysz w podłogę was w wbije u nas to dostał takie owacje, że ludzie przestali tańczyć, brawom nie było końca, coś wspaniałego

no cóż zobaczymy jak się spiszą na naszych weselach... oby wszystkie obawy były tylko obawami :) a faktycznie z pierwszym tańcem uparcie chcą swój pomysł ale także podkreślają ze to jest nasz dzień i ze jeżeli my widzimy to inaczej oni się podstosują :)

ha ha obawy...to każda z nas ma, ja ich wzięłam, słuchając tylko kilka utworow, a po weselu stwierdzam, że nie spodziewałam się że tak super mi zagrają, dodam jeszcze wam, że grają bardzo dużo, przerwy tylko wtedy, kiedy prosza kucharki, i bardzo ważne że nie pija gorzałki, tylko to demo, ja w sumie to nie wierze, że nie mają zadnego demo ale z drugiej strony oni na siłę dążą do tego aby ich słuchać na żywo, co chyba jednak jest plusem, ja już kiedyś pisałam, że po samym demo nie wzięlabym zespołu.

pozdrawiam

moim zdaniem brak demo jest tylko zaletą ponieważ idąc aby posłuchać ich na żywo wiesz dokładnie na co się decydujesz, a oglądanie i wybieranie orkiestry z samego demo może niestety skończyć się klęską . Moje obawy są zdecydowanie mniejsze bo jak słucham osób u których grali to nie słyszałam złego zdania a co mówią znajomi którzy byli jako goście szczególnie że z wszystkich którzy byli tylko 2 osoby stwierdziły że byli denerwujący to moim zdaniem spowodowane było tym że pewnie chcieli się napić bo inaczej może nie umieją się bawić skoro "po paru głębszysz" jak to stwierdzili było ok po dłuższym przemyśleniu i przejrzeniu innych forum jestem pewna że dokonaliśmy dobrego wyboru i wszystkim szukającym mogę tylko właśnie doradzić żeby nie sugerowali się demówkami czy kawałkami zamieszczonymi w necie bo niestety ale w większości bardzo różni się to od oryginału :( ja polecam wszystkim szukającym.