• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
tomek2

EKG

120 posts in this topic
Administrator:
Ta opinia jest pisana przez osobę znajdującą się na czarnej liście użytkowników.
Opinia niewiarygodna
Osoba z jednego komputera pisze pod różnymi nickami posty zachwalające jedną firmę

Witam Was, chciałbym polecić Wam niesamowitą kapelę, nazywa sie Ekg, przypuszczam że są z okolic Puław, bo natknąłęm sie na nich na forum puławskim. Byliśmy z moja przyszłą żoną na weselu w Lukowie, gdzie przygrywali ..naprawde słyszałem w życiu wiele kapel ale takiej jeszcze nie..niestety na nasze wesele 10 października mamy juz umowę z inną kapela ale i tak Ekg było zajęte, bo pytałem z ciekawości...wiem jak na weselu ważna jest kapela, dlatego pisze... mają ciekawy skład : dwie panie i dwóch panów, mają również saksofon, na którym zależało moim przyszłym teściom..nasza kapela, niestety nie ma, jeśli komus sie przyda ta informacja, to będzie mi miło..namiarów nie posiadam

pozdrawiam wszystkich nowożeńców

tomek

Administrator:
Ta opinia jest pisana przez osobę znajdującą się na czarnej liście użytkowników.
Opinia niewiarygodna
Osoba z jednego komputera pisze pod różnymi nickami posty zachwalające jedną firmę

Oj tak , tak, jest to kapela naprawde wielka, na naszym weselu beda grać we wrześniu 2100, choć dośc niespodziewanie, mielismy bowiem upatrzoną kapele, po przesluchaniu kilku ale mieliśmy przed sobą wesele w puławach i celowo wstrzymaliśmy sie i to był strzał w 10..nieraz przypadek decyduje, bowiem tej kapeli..ba nawet o niej nie slyszelismy, chcecie wierzcie lub nie ale po tym co usłyszelismy, jak gra i jak prowadzi wesele zespół EKG po prostu kopara opada..z tym że nie sa tani ..ale wesele jest raz w życiu i dobra kapela to...MUS!

podaję Wam tel( chyba do szefa) 508506305

Administrator:
Opinia niewiarygodna

proponuje ci żebyś jednak pojeździła trochę za kapelami, my byliśmy nawet w lublinie, przesłuchaliśmy dokładnie dziewięc w dwa tygodnie i rzeczywiście nie wszystkie maja nagrania ale zawsze możesz sie umówić na próbę czy wesele i posłuchać na żywo a to jest bardziej miarodajne, wnioskuje że dzwoniłaś do EKG, ja te kapelę polecam jak tylko mogę i powiem ci jeszcze taką ciekawostkę, jak zamawiała moja przyszła z teściem kamerzystę z puław,bo wesele mamy w puławach( mnie przy tym nie było) to powiedział żę lepszego zespołu nie mogliśmy wybrać, odniosła wrażenie że wręcz się cieszył, mówiąc że będzie miał co kręcić ...czy coś w tym stylu.

ps. wiem że trochę sie dręczysz..my mieliśmy to samo, dobra kapela to podstawa na weselu

powodzenia

Administrator:
Opinia niewiarygodna

od nas 3.200 ale to na miejscu w puławach, z tego co wiem grali czy maja grać w olsztynie i gdzieś na śląsku a wiec można przypuszczać że bedą dochodzić koszty transportu w radomiu też pewnie troche drożej zreszta zawsze sie trzeba targować...my słuchaliśmy kapele w przedziale od 2500 do 4200 i z tego co nam wyszło że jednak z kapelami poniżej 3tys trzeba sobie dać spokój, ja zameldowany jestem w radomiu choć wiecej przebywam w puławach i z tego co sie orientuje to EKG jest bardzo popularna i rozpoznawalną kapela w tym mieście ...ja jestem happy że beda u nas grać

tomek & krystek, jeśli można prosiłabym w kilku słowach o info jak gra EKG, tzn jakie piosenki, czy długie przerwy, coś o zabawach, ja moje weselko planuję w październiku 2010, myślę że mam troche czasu na wyszukanie kapeli a kapelę tą niesamowicie polecał mi mój chrzestny,bo był z nimi na weselu w dęblinie ale wiesz on jest troche ,,innej daty"..a z drugiej strony kapela musi grać i dla starszych, miał mi załatwić płytę z wesela dzwonił ale jest ,,na ludziach"..ale powiedział że jak był w życiu na tylu weselach takiej kapeli nie słyszał

mila

witajcie ponownie, skoro tomek i krystek milcza podziele sie z wami informacja o kapeli EKG, wczoraj do 3 w nocy oglądalam płytę z wesela na którym grał ten zespół, załatwił mi moj chrzestny, była to niestety ,,nieobrobiona" tzw oryginał , no i musze powiedziec, że jest to kapela jeszcze lepsza jak tu o niej piszecie...coż z tego , terminy na które mamy zarezerwowaną salę w sumie trzy w dwóch miejscach maja zajęte..zastanawiamy sie z narzeczonym, czy nie przełożyć wesela na niedziele,(choc rodzice są przeciwni) bo stwierdziliśmy, że dla takiej kapeli warto, co o tym sądzicie, czy ktoś z was tak kiedys zrobił ?

Po pierwsze trzeba sie dopytać czy zespół jest w stanie po graniu całą noc w sobotę grać jeszcze w niedziele, też całą noc... Poza tym moje zdanie jest takie, że ślub i wesele w sobotę jest jakoś u nas tradycją, to młodzi mają być najważniejsi, a nie orkiestra. Orkiestr jest wiele (choć wiem, że jedne gorsze inne lepsze). A problem może być z gośćmi. Ostatnio znajomi byłi na weselu w niedzielę (gdzieś na południu kraju) i mówili, że goście nie dopisali... Bardzo nawet się dziwić chyba nie można, bo żeby bawić się na weselu z niedzieli na poniedziałek to na pewno trzeba mieć urlop.

A poza tym myślę, że opinie innych osób i obejrzenie filmu nie dają pełnego obrazu orkiestry. Nie bawiłaś się na weselu gdy grali, nie wiem czy warto...

dzieki, niestety to co piszesz jesli chodzi o gości to prawda ale z drugiej strony dobra kapela na wesleu to chyba najważniejsza sprawa, a ja na sobote dobrej już nie znajde, uwierz zespolu EKG po tym co obejrzałam nie mam potrzeby słuchac na żywo..nie chciało sie po prostu odchodzic od obrazu, są niesamowici i jacyś tacy..inni niż wszystkie kapele ,na dokładkę mój tato( który tez sie skłania ku niedzieli) zaczerpnął info od kolegi z puław o tej kapeli i oczywiście zna ja i nie mógł sie jej nachwalić... naprawde jestem skolatana

dzieki za wszystko i pozdrawiam

siemanko, tak się składa że byłem dwa razy na weselu, ostatnio w czerwcu, gdzie przygrywał zespół EKG i miałem możliwosc słuchania na żywo tej kapeli, no i mogę tylko potwierdzić, że jest to kapela naprawde rewelacyjna, która świetnie prowadzi wesele, ma niesamowity kontakt z gośćmi..nie wspominając już o głosach solistek i nie dziwie sie że ,,zakochałaś sie" w tej kapeli ale..zdecydowanie odradzam ci robienie wesela w niedziele, to że goście będą ,,uciekać" zaraz po północy, to normalne..krotko mówiąc wesele w niedziele nie ma klimatu, to takie duszenie kota na siłę, jeśli chcesz mieć tą kapele, to pomyśl o zmianie daty ślubu albo..miejsca wesela, i dostosuj z zespołem, choć i to pewnie nie będzie proste

powodzonka

Dla zainteresowanych podaję nowy numer tel do EKG:515580860. Byliśmy z narzeczonym w ostatni weekend na "przesłuchaniu" tego zespołu, po 5 min grania zdecydowaliśmy się na nich i jestem pewna, że nie pożałujemy tego wyboru, grają fantastycznie!!!!!!! Można szukać

i szukać zespołu, my zaczęliśmy od...najlepszego, wiec w naszym przypadku wybór był oczywisty:)Pozdrowienia dla Pana Tadeusza, pięknego wokalu i Pana Gitarzysty! Do zobaczenia w maju 2011, A. i P.:)

,,współczuję" ci sundream, ja byłam w takiej samej sytuacji, przesłuchując EKG po dwóch utworach ,,miałam dość" , po prostu ścięło mnie, rozwaliło, te wokalistki są chyba z kosmosu, a Panowie na saksofonie,.. gitarze... ileż oni serca wkładają w każdy utwór, coś niesamowitego..ja powiem tylko tyle, ci u których ten zespół będzie grał a ja należę do takich..mają szczęście, jestem wdzięczna koleżance, która....czyta to forum i zwróciła uwagę na ten zespól, brawo, pomagajcie tak we wszystkich kwestiach

pozdrawiam serdecznie

witam, bardzo podoba mi sie ostatni wpis, to ja napisze tak ; Zespół EKG ma niestety jedna bardzo wielką wadę : wadą jest to, że może grac w weekend tylko na jednym weselu, chciałabym dołożyć jakies słówko o tej kapeli, bo czuję taką potrzebę, bowiem miałam przyjemność w tę sobotę bawic sie przy muzyce tego zespołu, ale wszystko już zostało powiedziane, chce po prostu podziękować w imieniu gości za to jacy są i jak grają i zyczyc im powodzenia...powiem krótko - zespół jest NIESAMOWITY !

pzdr.