• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Mathie

Radom, Południe, Potkanowska 14

88 posts in this topic

Tez dodam moje opinie... Ogolnie sala jest super, a jedzenie to goscia bardzo chwalili z jedzeniem, z stolem wiejskim tez.. Bylam bardzo zadowolona z opinni pozytywnej od gosci :):) kelnerzy bardzo fajni i mili.. A wlasciciele sa zyczliwi :):) polecam tą salę :)

Miałam wesele na tej sali tydzień temu. Powiem tak: Jakbym miala jeszcze raz wybierać to napewno zdecydowałabym się na tą salę. Jedzenie pszne, właściciele bezkonfliktowi, spełniali wszystkie moje zachcianki i prośby, z niczym nie robili żadnego kłopotu wszystko dało sie zalatwic i ugadać. Przystrojona sala wyglądała bardzo ładnie, pokoje z łażienkami bardzo wygodne, obsługa super, łazienki czyściutkie, na zewnątrz suer, ławeczki, żeby można bylo złapać trochę oddechu:D Polecam w 100%

Czy ktoś wie jak wygląda na tej sali opcja z pokrowcami na siedzenia i kwiatami na stołach? Trzeba dodatkowo zapłacić i oni organizują czy w swoim zakresie?

Pokrowiec to się doplaca chyba 3zl za sztukę.. A kwiaty to w tym było, jeśli by tobie nie podobała to można samemu udekorować sale z swoich pieniedzy :)

Mieliśmy tam wesele dwa tygodnie temu. Świetna sala, zabawa i wspomnienia. Wystarczająco miejsca do tańczenia. Właściciel ugodowy, nie robiący problemów, da się dogadać i porozumieć. Plac na zewnątrz również ładny i klimatyczny. Są ławki, huśtawka i altanka. Wiejski stół z dobrymi wyrobami. Bardzo tanio za talerzyk - 140zł od osoby. Bardzo dobra obsługa kelnerek. Pyszne dania weselne, 6 ciepłych dań i 9 przystawek, co rzadko się zdarza. Bardzo polecam tę salę, naprawdę warto. Ładnie ustrojona i udekorowana. Do tego w cenie były pokoje gościnne na górze, gdzie można było odpocząć bądź się przespać. Wszyscy nasi goście chwalili tę salę. Polecam wesele z d'j-em.

Miałam tam własne wesele, bardzo dobrze wspominam zarówno sale jak i obsługę, czysto na stole, talerzyki non stop wymieniane. Jeżeli chodzi o wnętrze to jest czysto i w bardzo ładnych kolorach :) sala na mniejsze wesela , ja miałam na 120 osób i było odpowiednio... więcej osob chyba byłoby za ciasno, aczkolwiek nie mam takiego potwierdzenia, bo juz wiecej razy tam nie bylam :) na zewnatrz tez jest przyjemnie, jest miejsce do posiedzenia ... :)

W sobote robiliśmy tam wesele i poprawiny. Jesteśmy pod wrażeniem. Przed weselem obawialiśmy się że może być mało jedzenia. Okazało się całkiem inaczej, jedzenie świetne, w ilościach nie do przejedzenia. Pan Włodek to mistrz świata organizacji, załatwił pyszny tort, wiejski stół, podpowiedział co, gdzie i w jakich ilościach kupić żeby było dobrze. Pani Basia dba o ład i porządek na sali i wokół. Sama sala super, altanka na zewnątrz, huśtawki dla dzieci, miejsca na auta, pokoje. Wszystko co trzeba, kompleksowo i profesjonalnie w przyjaznej atmosferze. Dla nas, oraz dla gości bomba. Serdecznie polecamy :)

Miałam okazję być w październiku na weselu na tej sali, i polecam wszystkim tą salę. Właściciele bardzo mili i pomocni - wiele pomogli parze młodej w przygotowaniach, jedzenie na sali przepyszne i spore porcje, wszyscy goście chwalili jedzenie :) po weselu obsługa wszystko co zostało spakowała parze młodej do zabrania :)

Sala bardzo ładna, idealna na wesele na ok 100-120 osób, i cena za talerzyk też bardzo przystępna :)

Witam . robiliśmy tam swoje wesele w miniona sobote.sala przestronna, ladnie udekorowana.kontakt z właścicielami bardzo dobry.byli dla nas bardzo pomocni, zawsze sluzyli rada odnosnie organizacji, alkoholu czy dobrego tortu. Bardzo życzliwi i sympatyczni.Goscie tez ich chwalili. Sami organizuja stol wiejski, na ktorym same pysznosci.bardzo duzo jedzenia w niskiej cenie.co do dan goracych mozna uzgodnic menu, sa duze porcje, dobrze doprawione, co rzadko sie zdarza a do tego jeszcze ladnie podane.obsluga zadbala o wszystko, stoly były pelne jedzenia, wszystko slicznie ustrojone. Serdecznie polecamy za profesjonalizm i mila atmosfere a takze przystepna cene:)

Witam. Szukam sali weselnej i jestem zainteresowana salą o której mowa. Chciałam najpierw zapytać, czy kiepska obsługa o jakiej państwo pisaliście uległa jakiejś poprawie?

Pozdrawiam serdecznie

ja z tą salą nie miałam nic do czynienia, myśleliśmy o tym, żeby sami tam robić i tata powiedział kiedyś o tym w pracy. okazało się, że jakiegoś jego kolegi córka tam miała wesele i tacie powiedział "najgorsza rzecz jaką możesz zrobić córce to pozwolić jej na wesele tam". nic więcej nie wiem. my zrezygnowaliśmy, zwłaszcza, że nie mieli terminu. czemu taka opinia była-nie wiem. przekazuje tylko tyle ile wiem

Łał mocne słowa:) Też słyszałam złe opinie i chyba jednak zrezygnuję z telefonu do nich. Bardzo dziękuję, że mogłam w tym wontku przeczytać tyle opinii:)

KamilaKama, agadam,

nie wiem naprawdę skąd te złe opinie i dlaczego? co złego o tej sali słyszeliście? ja byłam w październiku na weselu na tej sali i sama będę miała tam swoje wesele. Obsługa jest świetna, właściciele bardzo pomocni i mili, aż sama nie wierzyłam że można na takich wspaniałych ludzi trafić :) sami stroili salę, nie chcieli pomocy, zostawione zostały tylko dodatkowe elementy do dekoracji (balony, obrączki nad młodymi itd) - a oni sami to wszystko udekorowali a młodym kazali jechać do domu i odpoczywać przed ważnym dniem, po weselu spakowali wszystko co zostało z kuchni (nie z talerzy jakieś resztki), bardzo pomagali też przy samej organizacji wesela, jedzenie przepyszne, menu do ustalenia i modyfikacji a nie jakieś z góry ustalone. Cena bardzo przystępna, dużo w cenie, goście zachwyceni.

Czy można wiedzieć jakie są te złe opinie? bo aż ciężko mi w to uwierzyć... możecie podać jakieś konkretne argumenty ? :P

ja byłam na tej sali na weselu w październiku, a wcześniej byłam też pare lat temu, sala bardzo zmieniła się wizualnie przez te pare lat - na korzyść :) na parkiecie nie jest też ślisko, sala wygląda ślicznie, właściciele sami zajmują się dekoracją i czuwają nad wszystkim :)

naprawdę nie rozumiem skąd te złe opinie bo brak jakichkolwiek argumentów, ktoś odradza ale nie wie czemu, jakiś bezsens totalny :P