• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Obrączki

222 postów w tym temacie

goska2445 Ja z wykonania jestem zadowolona... zobaczymy czy nie będą się niszczyć przy noszeniu, ale póki co to za dobrą cenę kupiliśmy, dali nam rabat i mamy już zrobione z tej lepszej próby złota...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zamawiam u Anety Dohojdy na początku lipca, wyrób do 2 tygodni z ewentualnymi poprawkami i cena nie jest duża. Dostanę duży rabat, za kupno u nich pierścionka zaręczynowego. Podobno za czyszczenie pierścionka zaręczynowego płaci się mało.

Mam problem z wyborem wzoru, ponieważ mój N. upiera się przy obrączkach półokrągłych, mi zaś podobają się proste płaskie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moim zdaniem warto przede wszystkim zacząć poszukiwania od mniejszych sklepów jubilerskich internetowych gdzie często można znaleźć piękną biżuterię, obrączki bardzo dobrej jakości w niższej cenie, zamiast od razu zamawiać w drogich sklepach sieciowych, gdzie przepłacamy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja szukałam w takich małych sklepach internetowych, ale przerażała mnie cena. Mają tam naprawdę drogo :/  Ostatecznie obrączki srebrne z mężem zamówiliśmy ze sklepu http://wkruk.pl/obraczki . Oprócz tego, że wybór był zdecydowanie większy, to ceny były bardziej przystępne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja poszukuję prosty, klasycznych ale nie zaokrąglanych tylko ostrych na krawędziach. Narazie bezowocnie :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie najwyższy czas zacząć poszukiwania w dobrych sklepach internetowych gdzie wybór obrączek czy biżuterii jest zdecydowanie największy, plus rzecz jasna można liczyć na niższe ceny oraz wysoką jakość wykonania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi takie o ostrych krawędziach się nie podobają. Na moich długich wąskich palcach wyglądały bardzo źle jak przymierzałam. Zdecydowałam się właśnie na klasyczne i zaokrąglone, ale z białego złota. Kupiłam je na stronie Obraczki.pl bo u okolicznych jubilerów białe złoto było bardzo drogie i był mały wybór, nie wiem dlaczego :) Może dlatego, że mieszkam w małej miejscowości i tutaj trendy dość późno przychodzą ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mnie bardzo podobają się złote obrączki i to takie bardziej zdobione, a szczególnie dla kobiety. Narzeczony woli coś bardziej tradycyjnego, a mnie podobają się zdobione i nie możemy dojść do porozumienia odnośnie jednego konkretnego wyboru. Może coś mi doradzicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Przepiękne zdjęcia ślubne w Warszawie wykonuje Pani Agnieszka, można je zobaczyć na stronie: http://www.agnieszkaklosinska.pl/. Widać, że fotograf szczególną uwagę przywiązuje do swojej pracy. My skorzystaliśmy z usług i jesteśmy zadowoleni, ponieważ zdjęcia są wyjątkowe, oryginalne, wzruszające i przywołujące wspomnienia z tego pięknego dnia. O to właśnie nam chodziło. Każdy kto ogląda zdjęcia jest nimi zachwycony, a nas rozpiera duma!
    • Na latwykredyt.pl dostaniemy do 3tys zł w 15min. W sam raz na suknię ślubną  Jasne zasady i bez ukrytych kosztów, całość można spłacić przed terminem.
    • Mam pytanie czy ktoś z was robił sobie sam makijaż. Czy raczej wszyscy korzystacie z usług makijażystki. Ja myślałam czy aby nie zrobić sama makijażu wspomagając się takimi artykułami jak http://www.ezebra.pl/Jaki-makijaz-na-wesele-5-sprawdzonych-propozycji-blog-pol-1498744583.html . Sama na co dzień się dość dobrze maluję. Znaczy mój makijaż mi się podoba i styl jaki ja mam w makijażu też. A boję się, że wydam pieniądze na makijażystkę i będę niezadowolona. Byłam na nie jednym ślubie gdzie panna młoda miała makijaż o wiele gorszy niż te w których widziałam ja wcześniej.
    • Też uważam, że to najważniejsze aby to pannie młodej i panu młodemu się podobało. To przecież wasz dzień i ma być po waszemu. Ważne jest abyś jednak przed ślubem zrobiła sobie taką fryzurę aby zobaczyć czy podobasz się sobie w takim niebieskim ombre. Wydaje mi się, że może ono nie każdemu pasować. No i dobież fryzurę aby było je widać, bo to bez sensu aby je robić gdy będzie si,e miało wszystkie włosy związane. Ja na przykład na ślub fakt nie mój, ale byłam świadkową rozjaśniłam włosy i nie czułam się z tym dobrze, szczególnie, że całe życie byłam ciemna. A do tego zniszczyłam sobie włosy. A mam je jeszcze bardzo puszyste, więc same z siebie wyglądają na zniszczone z czym walczę tak jak radzą na http://www.ezebra.pl/Co-zrobic-zeby-wlosy-sie-nie-puszyly-sposoby-na-puszace-sie-wlosy-blog-pol-1500293257.html
    • Swoją podróż poślubną spędziłem na objazdówce po Szwajacarii i Włoszech. Wyjazd był bardzo udany pod każdym względem. 9 miesięcy później urodziły nam się bliżniaki. Skorzystaliśmy z usług biura podróży z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/ , które przygotowało nam kilka miłych niespodzianek.