• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Jaka wódke wybraliście ?

463 posts in this topic

witam :) sprawa tyczy się wódek- czy wogóle będziecie miec alkohol na weselu. jezeli tak to czy zdecydowaliście sie na jakąs konkretną?

my kupilusmy w listpadzie wódkę, zapowiadali podwyżki. Kupilusmy Pana Tadeusza 0.5 za 16.00 zł (w hurtowni- dostalismy znizkę) a teraz po 22 zł jest ... i w lipcu ma byc nastepna podwyzka :)

Tadeusz ma sliczna grawerowaną butelke, wiec etykietki nie odpadną- wódka moze spokojnie stac :P i czekac :)

Podobno tej drugiej podwyżki nie będzie ale chyba jednak warto będzie się wcześniej na to przygotować. Pan Tadeusz ponoć w lewiatanie po 21zł jest tak słyszałem ale jeszcze nie sprawdzałem.

Czy możesz napisać, jeśli to nie tajemnica, w której hurtowni się zaopatrywaliście ? Przy jakich ilościach można liczyć na zniżki?

Ja raczej myślałem nad czymś tańszym. PALACE ładnie się prezentuje i nieźle smakuje (jeśli wogóle można tu o smaku mówić) lub Żołądkowa de lux - byłem na jednym weselu z tą wódką i na następny dzień zero kaca.

Bolsy, maximusy, wyborowa i inne to zbyt niepewny interes bo lewizny sporo na rynku. Takie słuchy chodzą na mieście.

Zachęcam do wypowiadania się gdzie są jakie ceny!

witaj, Echo20,

kupowalismy wódkę w hutrowni alkoholii centrum przy ulicy Kalińskiej 4 . my mielismy zniżkę bo moja mama w filii centum pracuje :)ale z pewnoscia przy duzej ilosci dostaje sie znizkę. My kupowalismy 140 butelek, tj 12 kartonów. reszte musimy dokupic- tzn ok 30 na wesele i inny rodzaj dla gosci na 'odchodnego', do tego likiery, wina, nalweki itd

teraz to już wszystko, prawie podrabiają (chodzi o wódkę...i nie tylko;). żołądkową da lux również. jakby sie chciało miec pewnika ze to orginał to trzeba trafić na taką co dopiero na rynek wchodzi.

często można natrafić w hurtowniach ze można dostać do każdej butelki litr soku (moja siostra cioteczna tak miała do krakusa czy do polskiej nie pamiętam) lub napoju ale to chyba trzeba sie pytać...

my narazie wódki nie mamy, to jeszcze za dużo czasu a my nie mamy tego gdzie trzymać jeszcze by nam wyparowała przypadkiem:)albo by coś sie z etykietami stało (odkleiły sie, zbutwiały czy co tam jeszcze).

najfajniejsza to będzie degustacja... no co przecież nie kupię wódki na wesele w ciemno bez próbowania:D

owszem, ale jak sie kupuje w dobrej hurtowni to sa szanse ze kupi sie towar dobry :) co do etykietek- Tadzio jest grawerowany, stad wódka moze spokojnie stac i czekac :) a degustacja, owszem bedzie :P ale blizej wesela :PP co do podwyzek, to duzo osób uwazało ze w 2009 nie bedzie zadnej podwyzki , a juz były dwie. my zaoszczędzilismy po 4 zl na butelce, kupilysmy 140 sztuk to jestesmy do przodu 560 zł. spora kasa, która można przeznaczyc na zakup czegos innego.

apropo gratisów to własnie czesto dają, niedawno w tej hurtowni była promocja do kazdej : białej damy, pałacowej i tadzia (wszystkie 0.5) była litrowa coca cola :D opłacało się, niestety nie załapalismy sie na okazje :PP

co do wodek ktore weszły na rynek to polecam 'OZONE' albo 'MOŁDAWSKA'- sliczne butelki i wódka bardzo dobra w smaku. cena jest w marketach ponad 20 zł za 0.5, w hurtowniach pewnie taniej.

Polcem Hurtownie Centrum, gdyz jest naprawde dobrze zaopatrzona- wódki, wina, likiery, nalewki, piwa, szmapany... do wyboru do koloru :D

Kolego z tego co wiem to np w tej hurtowni koło DHL na Limanowskiego można kupić wcześniej i przywiozą Ci nawet w dniu wesela jak chcesz albo wcześniej więc problem ze składowaniem odpada. Pewnie w innych hurtowniach jest to samo.

Co do wódki Ozone słyszałem że dobra ale niestety kosztuje kilka złotych drożej na butelce niż np pałacowa czy żołądkowa de lux.

Widzę, że warto dzwonić od czasu do czasu do hurtowni Centrum ze względu na promocje ale może warto komuś z tej firmy daj namiary na to forum żeby ogłaszał to na bieżąco. Było by super.

Właśnie zgadałem się z kumplem który robi też w tym roku wesele i raczej będziemy robić razem wię będzie towaru ze 300 butelek + wina, piwa, likiery i inne dla barmana specjały.

Wódkę wybierzemy chyba Nemiroffa ponieważ ma dozownik (a to z ostatniego wesela wiiem, że znacznie ogranicza straty w alkoholu, który ląduje na obrusie)

Ciekaw jestem gdzie zaproponują najniższą cenę. Kurcze kusi mnie pałacowa bo się dobrze prezentuje :)

Nie wiecei może czy w selgrosie od tych cen promocyjnych jeszcze można dostać rabat ??

Planujecie może wystawiać alkohol z zamrażarki czy w jakieś kubełki z lodem? Jak zimna wóda to smak mniej ważny się staje :) My zrobmy wszystko żeby była zimna. Jak będzie trzeba to się swoją jakieś zamrażarki podrzuci ;) ale mam nadzieję, że nie będzie trzeba.

Tak mi przyszło do głowy, że z tym litrem coli to dobry chwyt bo nawet podrobioną wódę chętniej ktoś kupi a bez to się każdy boi :>

U nas byla finlandia, nie mrozilismy jej jakos dodatkowo, nikt na dobra sprawe o tym nie pomyslal :) wodki i tak poszlo nieduzo, za to poszlo sporo wina, duzym powodzeniem cieszyly sie tez drinki z drinkbaru.

w domu weselnym ktory wynajelismy podobno jest specjalna chłodnia na wódke. a jak nie to bedzie w lodówce :PP ale dobrze ze wspomniałas o tym ;-))

hmm do mojego wesela jeszcze ponad rok..ale ze swojej strony mogę powiedzieć, że po rozmowie z naszym kucharzem zrezygnowalismy z "kolorowych alkoholii"-czyli wszelkiego rodzaju likierów, win itp. dlaczego? hmm kucharz uswiadomil nam pare rzeczy o ktorych my w trakcie wesela jako goscie lub para młoda czesto nie zwracamy uwagi...otóż...ludzie po paru "głębszych" mieszają trunki, próbuja wszystkkiego i niestety konczy sie to zazwyczaj nieprzyjemnymi zdarzeniami w toalecie...dzieki paniom, które zajmują się "obsługa klozetową" nie widzimy takich zdarzen, bo one to muszą posprzątac...dlatego my zrezygnowalismy z baru z kolorowymi trunkami, bar ktory znajduje sie na naszej sali bedzie po prostu zamkniety. obsluga czesto widzi wiecej niz goscie dlatego czasem warto skorzystac z ich cennych rad. pozdrawiam

Pieguska zgadzam się z Tobą w 100 %. To samo powiedziała nam nasza kucharkach, jedynie u nas będzie specjalny stół z owocami, a pomiędzy będzie stać kilka butelek jakiegoś dobrego wina.

A powiedzcie ile wodki przeznaczacie na pare? Bo ja ostatnio pytalam kilku osob i uzyskalam trzy rozne odpowiedzi i juz sama nie wiem ile powinno sie liczyc.

Jeśli można proszę napisać ile kosztowała PAŁACOWA na kalińskiej i przy jakiej ilości ??

Ja pytałem o ceny w tej hurtowni przy DHL to przy 300 butelkach (bo kupujemy z kumplem na 2 wesela) Pałacowa 18,80 czyli tyle co w selgrosie bez upustów. Tylko, że hurtownia może przetrzymać towar do wesela i dowiezie albo w dniu wesela albo dzięń wcześniej .

Moim zdaniem jeśli ktoś nie robi poprawin to 0,5na osobę to za dużo.