• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
michal

[B'Art Foto] Bartłomiej Makarski

152 postów w tym temacie

witam nie polecam tego fotografa absolutnie nie dośc że drogo to jeszcze przez całe wesele zamiast robić zdjęcia to smsuje nie do pomyślenia nastepna sprawa umawiamy sie na płatność po wszystkim oczywiście oprócz zaliczki a ten Pan na weselu że potrzebne mu są pieniądze, obciach nieziemski w dodatku jak upatrzy sobie jedna pare to robi głównie jej zdjęcia a pozstałe pary na weselu mogą nie istnie tak ze zdjęcia z wesela są czesciowo tej pary a nie sa ujęte jakies inne ważne szczegóły

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mathie - uważam że niepotrzebnie, ponieważ makarski miałby nauczkę i nie podszywałby się więcej pod czyimś pseudonimem jako "anna086" bo wszyscy wiemy że to on pisał te komentarze i kryje się pod tym nickiem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie. 2 tygodnie temu podpisalam z tym Panem umowę, bo polecila mi pewna osoba na fb, u której bardzo spodobały mi się zdjęcia z pleneru-robil je pan Makarski. Nie wiem ale na spotkaniu ten Pan pokazał mi takie foty, że bardzo mnie zachwyciły, filmowanie również. Ja byłam od początku na tak(ale wiem ze troche przesadzał, bo MÓJ był zazdrosny o niego, że z abardzo przekonuje). Teraz naczytałam się opinii negatywnych o nim i zastanawiam się czy nie zrezygnowac z niego, bo nie chciałabym zeby popsuł mi wesele. Znam też osoby które są z niego zadowolone, wi ęc powiedzcie co robić? Bierze nie małą sumke-4,5 tys. nie orientuje się jakie są ceny, ale to chyba dużo. Co wiecej ? Pan M. obiecał nam wzmacniacz głosu, 2 kamerzystów, przygotowuje nas do przysięgi małżeńskiej także wszystko elegancko, a wy tu piszecie i nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
przygotowuje nas do przysięgi małżeńskiej
yyyy o matko to teraz już nawet to wymyslił.. ja pierdziele padłam po prostu?? jak on Was zamierza przygotować, co pocwiczycie sobie ujecia przed kamerą?? rany! przecież to Wasz ślub, to Wasza naturalnośc, tego co Wasze, miłości, spojrzeń nie da sie przećwiczyć, takie emocja zdarzają sie raz w życiu...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gusta a gusta-no wiesz łądniej brzmi jak młoda para mówi przysięge na pamięć a nie powtarza za księdzem takie moje zdanie i nie przecze kazdy moze miec inne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czyli mam rozumieć, że zaproponował Wam, że siądzie z Wami przed slubem i pouczycie się przsięgi razem na pamięc?? to jest jego usługa w pakiecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gusta a gusta-no wiesz łądniej brzmi jak młoda para mówi przysięge na pamięć a nie powtarza za księdzem takie moje zdanie i nie przecze kazdy moze miec inne.

Ksiądz mówi szeptem, wy do mikrofonu. W efekcie końcowym na płycie słychać jakby przysięga była z pamięci. Przynajmniej u nas tak to wyszło na płycie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

renatkanuta, to w takim razie dziękuję Ci bardzo za pomoc. Będziemy musieli gdzieś się zapisać, może już teraz się zapiszemy na jakieś korepetycje, mamy półtora roku, może zdążymy się nauczyć :mrgreen: hihi

a tak ogólnie to przepraszam za off...

podejrzewam że moderatorzy zrobią z tym porządek.

Dobrze jest się pośmiać :lol: , ale żeby w tym natłoku ważne informacje nie uciekły... :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem po co to forum jest ale widze ze konkurencja p. Makarskiego żyje! Niewiem z kim ja tu pisze, kto jest po drugiej stronie. Znalazłam kilkanaście osób, które wypowiadają się pozytywnie o pracy tego Pana, widziałam też filmy i zdjęcia i mnie się bardzo podobają! Myślalam ze forum jest po to żeby wymienić się info, ale co niektórzy chyba podszywają się pod nickami jako jego konkurencja.Więcej już się tu nie udzielam, bo nikomu już nie można wierzyć!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie Panie Makarski ;)

ps. tak jestem z tej samej branży - ale jakoś o pewnej grupie fotografów wypowiadam się b. pozytywnie :)- bo oceniam szczerze. pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie polecam firmy B'art Foto.Przy podpisywaniu umowy wszystko ładnie pięknie obiecuje wszystko co sie chce z tym że nie wszystko zapisuje w umowie.Tydzień przed weselem zmienia warunki powołując się na to że w umowie to nie zatało zapisane.Ogólnie facet kłamie jak mu wygodnie, i ciężko zrezygnować skoro pobiero 500 zł zaliczki co jest bardzo wiążace.Zdjęcia podobne 20szt jedno po drugim ( że robione są z innej strony potem sprytnie wkładane są w albym co drugie trzecie zdjęcie i wten sposób macie pełen album praktycznie takich samych zdjęć)fIRMA NA CZARNEJ LIŚCIE NIE DO POLECANIA!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• A co z ubraniami dla dzieci? Kupujecie je stacjonarnie czy korzystacie też ze sklepów internetowych jak ten - https://slippersfamily.com/baleriny-dla-dzieci? Sama zdecydowanie wolę kupować przez internet bo tak jest dużo szybciej i wygodniej. No i wybór ubranek czy bucików jest dużo większy niż u mnie na wiosce. Dzięki temu nie muszę jeździć do miasta za każdą potrzebą, tym bardziej że dzieciaki szybko wyrastają i trzeba co rusz kupować coś nowego.
    • Ja znalazłam bardzo fajne sposoby  na relaks na https://godzinadlasiebie.pl/tag/stres/ wiadomo że na każdego zadziała coś innego ale warto sobie poczytać i coś dla siebie odpowiedniego wybrać
    • jasne że może. U mnie zawsze było ok a potem dostałam alergii na większość kosmetyków. Cieni do powiek nie umiałam długo długo dobrych znaleźć. Ale kupiłam takie hipoalergiczne  i mineralne - Alilla  no i jest ok. 
    • Ja miałam makijaż w domu, tylko cienie do powiek dawałam swoje, bo mam jedne mineralne sprawdzone które mnie nie uczulaja - http://alilla.com/ I nie chciałam ryzykować z innymi  zwłaszcza że te są bardzo trwałe i nie musiałam się martwić ze się coś rozmarze
    • Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie