• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
michal

[B'Art Foto] Bartłomiej Makarski

154 postów w tym temacie

nie wysoka? naprawde nie wiem skad takie przekonanie...

3,5tys zlotych jest dla mnie suma wrecz OLBRZYMIA. Nie wiem jak sie to rozklada miedzy kamerowanie i zdjecia, ale nawet jezeli pol na pol to chyba 1700 za zdjecia to troche duzo... to samo filmowanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ja nie znam większego oszusta...niestety, więc uważajcie na nich, bo na początku ładnie mówią a potem niestety rozczarowanie

A czy możesz coś więcej napisać??? My zamówiliśmy ich na nasze wesele, więc trochę zmartwił mnie ten post, bo wydawało mi się,że wszystko jest ok. Proszę również o opinie osoby, które współpracowały już z tą firmą. Z góry dziekuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radzę Ci zwrócić uwagę na zdjęcia, które dostaniecie. Po pierwsze mają to do siebie, że robią dużo praktycznie jednakowych zdjęć typu: Pan Młody łapie za kolanko Panią Młodą różnią się jedynie tym, że robione są z innej strony potem sprytnie wkładane są w albym co drugie trzecie zdjęcie i wten sposób macie pełen albym praktycznie takich samych zdjęć. Oglądałam ich popisy na 3 różnych albumach 3 różnych par i niestety jest to powtórka z kolankiem na czele. A poaz tym nie mają zbyt dużej fantazji, więc jeśli sami czegoś fajnego nie wymyślicie możecie się później rozczarować.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie polecam firmy B'art Foto.Facet po tym jak wyremontował nowa siedzibe chce wyciągnąc jak najwięcej kasy od klienta jak się domyślam że mu się zwóciło.Przy podpisywaniu umowy wszystko ładnie pięknie obiecuje wszystko co sie chce z tym że nie wszystko zapisuje w umowie (tylko to co mu pasuje jesli klient nie zwóco na to uwagi bo akurat mu zaufa).Tydzień przed weselem zmienia warunki powołując się na to że w umowie to nie zatało zapisane.Ogólnie facet kłamie jak mu wygodnie, i ciężko zrezygnować skoro pobiero 500 zł zaliczki co jest bardzo wiążace.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego ja zapraszam na [...] ja znalazłam tam bardzo fachowego fotografa, który wykonuje piękne zdjęcia

Administratorzy edytowali ten post, naruszał on zasady forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co do tego fotografa nie mogę powiedzieć nic złego był u dwóch moich znajomych na ślubie i byli bardzo zadowoleni sami go wzięliśmy do siebie a co do warunków umowy to chyba normalne że trzeba dopilnować żeby wszystko było zawarte na piśmie dostaliśmy dwa plenery tam gdzie my chcemy za całkiem niedużą kasę i jestem pewna że będziemy zadowoleni tak jak nasi znajomi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byliśmy u tego Pana na prezentacji, tak jak już wspominała jedna z przedmówczyń nie mają w ogóle fantazji, Pan co prawda chwali się gdzie to on nie był i co nie robił (właśnie tu wychodzi na jaw, że po prostu koloryzuje, bo gdyby rzeczywiście tak było, to miałby fotki z innego miejsca w plenerze niż Kazimierz). Co prawda cena kusząca bo całość foto (przygotowania, błogosławieństwo, kościół, wesele i plener) i film z niby "teledyskiem" (ale dużo temu czemuś brakuje do teledysku) to koszt 3000zł. My jednak zdecydowaliśmy się na Mikab (bo tam za film) wybraliśmy to co chcieliśmy i zapłacimy 2500zł. A niema się moi drodzy co się oszukiwać, ale to jest jedyny dzień w życiu więc to co się wybiera musi Wam się podobać, a nie powiedzenie - a już niech będzie, nie ma już niech będzie, to jest pamiątka na całe życie.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A ja nie znam większego oszusta...niestety, więc uważajcie na nich, bo na początku ładnie mówią a potem niestety rozczarowanie

:( Popieramy powyższą opinię o panu BARTFOTO! My również staliśmy się ofiarami jego oszustw!

Ten człowiek nie zna granic kiedy chce zdobyć naiwnych klientów..... obiecuje złote góry, koloryzuje gwarantując profesjonalną obsługę co potem zupełnie odbiega od rzeczywistości.

Ponieważ podczas prezentacji chwali się pięknymi zdjęciami ale my takich niestety nie otrzymaliśmy. Bo na naszym ślubie on osobiście fotografował i ... KATASTROFA! On się musi jeszcze dużo nauczyć!

Ten pan co innego mówi, co innego pisze a jeszcze inaczej robi...... tak więc UMOWA spisana niczego nie gwarantuje!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie polecam firmy bartfoto! Zdjęcia slabe, facet kręci i niedotrzymuje warunkow umowy!

Jestem rozczarowana i zbulwersowana postawą pana Bartłomieja!

Trudno... czasu się nie cofnie ale przestrzegam innych nowozeńców przed nim!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• W marketach opłaca sie kupować wódkę jedynie w sytuacji jesli nie potrzebujesz dużych ilości alkoholu i jesli robisz mniejsza imprezę. Bo jesli impreza będzie większa to o wiele lepiej jest zobaczyc jakie ceny mają hurtownie alkoholu: http://www.alkoparty.pl/wodki Skontaktuj sie z nimi.  Hurtownia ma dobre ceny, duży wybor rożnych marek alkoholi. Tak poza tym to na wesele warto jest kupić wiele róznych rodzajów alkoholi. Każdy lubi coś innego.Jedna osoba woli wódkę . Druga wino
    • Sama próbowałam olejowania włosów ale mi osobiście olejowanie nie przypadło do gustu. Każdy włos jest inny i jednej osobie olejowanie popasuje, drugiej nie. Mam włosy przetłuszczajace się i do takich olejowania zdecydowanie nie polecam. No chyba, ze chcecie chodzić z tłustymi strąkami.Polecam za to kilka sposobów na to aby ograniczyć sebum: https://www.pollenaewa.com.pl/blog/cialo/jak-dbac-o-przetluszczajace-sie-wlosy-3-niezawodne-sposoby/ Na stronie opisane sa sposoby na przetłuszczające sie włosy. Przetestowałam, sprawdziłam i wszystko ma naprawdę dobre działanie! 
    • Okulary progresywne to okulary, w których są i plusy i minusy.Moim zdaniem bardzo wygodne ,sama mam i mi odpowiadają.Wcześniej musiałam chodzic w torebce z dwoma opakowaniami okularów i musiałam je wymieniać. jedne do chodzenia, drugie do czytania. Teraz jest mi wygodniej. Nie wiem czy już zdecydowałaś sie na sklep w którym kupisz czy nie,ale polecam to miejsce: https://aurum-optics.pl Będzie o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych. Bez znaczenia czy decydujesz się na kupno samych szkieł czy równiez na kupno sobie oprawek. 
    • Czy macie doświadczenia z takim rodzajem okularów? Jak sobie radziłyście? Bo mam przypisane
    • Jeśli nie jest dużo podwyższone to nie ma co się obawiać.Jednak czasami powodem może być: niedoczynność tarczycy, hematologiczne zespoły mielodysplastyczne, s chyłkowa niewydolność nerek gammapatia monoklonalna. Na stronie jest to opisane: https://zdrowie.tvn.pl/a/mcv-w-morfologii-normy-podwyzszone-i-obnizone-stezenie Zawsze dla pewności warto jest sprawę skonsultować z lekarzem.