• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
SylwekL

Zabawy i konkursy na weselu

Poszczególne konkursy i zabawy można organizować niezależnie od siebie, lub też tworzyć z nich większą całość np. z kilku konkursów ułożyć jeden wielki konkurs.

W przypadku, gdy poszczególne konkursy są częścią jednego większego konkursu, rozstrzygnięcia poszczególnych konkursów mogą być następujące:

1. Za zwycięstwo w każdej konkurencji określona grupa

(np. rodzina) otrzymuje punkt. Zwycięża ta grupa,

która w całości zabawy (we wszystkich konkurencjach)

otrzymała największą liczbę punktów.

2. Do kolejnej konkurencji przechodzą tylko Ci, którzy

nie odpadli w aktualnym konkursie. W ostatnim konkursie

udział bierze tylko dwóch uczestników.

Konkursy organizować można dla panów, dla pań lub też dla par.

Oczywiście konkursy dla panów czy dla pań mogą stanowić część konkursu dla par.

Całość może mieć charakter zmagań między-rodzinnych, wspartych ze strony przyjaciół każdej ze stron (cóż równie dobrze jednoczy jak udział we wspólnych zmaganiach? I cóż równie dobrze zachęca do zapoznania, jak wspólna, szlachetna i życzliwa rywalizacja?).

Rozstrzygnięcie konkursów może być obiektywne - kto szybciej, kto więcej, kto dłużej itd. - lub subiektywne, oparte na werdykcie jury.

W skład jury wchodzić może Para Młoda (choć równie dobrze wspierać może zmagania gości), Świadkowie, Rodzice, Dziadkowie, wybrane dzieci (te bywają najmniej stronnicze), wybrani przyjaciele, przedstawiciele organizatorów wesela itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Myślę, że dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji twarzy będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. Nie wiem czy znacie już kosmetyki od https://eveline.pl/kosmetyki-do-twarzy ale według mnie są one warte uwagi, przede wszystkim  ze względu na swoje działanie ale też przystępne ceny.
  • Według mnie, podstawą jest odpowiednia pielęgnacja. Myślę, że tutaj warto w szczególności zwrocić uwagę na kosmetyki wysokiej jakości, np takie jakie oferuje marka https://eveline.pl/ Od dłuższego czasu używam kosmetyki z ich strony i muszę przyznać, ze jakość mojej cery znacząco się poprawiła
  • Kiedyś widziałam taki filmik , że dziewczyna założyła taka gruba skarpetę , założyła buta i suszyła ciepłym powietrzem i niby miało pomoc  Sama naklejam często prewencyjnie plasterki. Jak równiez staram się kupować buty w odpowiednim rozmiarze. Jesienia i zimą preferuje wygodne obuwie: https://urodaizdrowie.pl/jak-nosic-damskie-kowbojki-stylowy-poradnik Ostatnio sprawiłam sobie komfortowe kowbojki! 
  • Babeczki, macie jakieś sposoby na obcierające buty? Jakis czas temu kupiłam pierwsze Vansy i strasznie mnie obtarły. Były plastry, naciąganie skarpetek ale pięty dalej były obtarte. Może macie jakiś super patent? Dodam tylko że to ten bardziej wycięty model więc dłuższe skiety nie wchodzą w grę.
  • Ja ostatnio czytałam o zabawie, gdzie goście na zmianę od strony Pani Młodej i Pana Mlodego siedzą na krzesłach w kole i odpowiadają na pytania dotyczące Pary Młodej w rękach trzymając tykającą "bombę" (coś na zasadzie rundy Urodziny z programu Kocham Cię Polsko). Poprawna odpowiedź przekazują bombę dalej, zła odpowiadają na kolejne pytanie. I u kogo w rękach bomba wybuchnie ta drużyna przegrywa. Na stronie jest również artykuł, który opisuje jaka jest fajna zabawa weselna. Poczytaj sobie.