• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
oligator

U Kowala, Radom, ul. Owalna 12

227 posts in this topic

Miałam wesele u Kowala, sala taka sobie, jedzenie bardzo smaczne , lecz przystawki ubogie, nie ma dobrej wędliny;/ Moim zdaniem cena za wysoka, gdyby nie ten ładny ogród , to wątpię że ktoś chciałby mieć swoje wesele właśnie tam. Paskudne komary , dojazd straszny. Nie ma profesjonalnej obsługi.Gdybym wiedziała że tak to będzie wyglądać, to bym zrezygnowała z tej sali. :evil::evil: nie polecam za mało jedzenia!

Możesz napisać coś więcej na temat obsługi? i ogólnie pogłębić temat jedzenia> Mamy tam wesele i trochę mnie przestraszyła Twoja opinia.

A my z mężem ze swojego wesela U Kowala jesteśmy BARDZO ZADOWOLENI i gdybyśmy mieli dokonać ponownego wyboru to na pewno byłaby to ta sala:) Jedzenie naprawdę smaczne i w dużych ilościach (goście mówili, że było nawet za dużo ;). Przeciwko komarom rozpalone były pochodnie, więc jakoś bardzo ich nie odczuliśmy, mimo że tydzień przed weselem był deszczowy. Weselny wieczór i noc były ciepłe, wielu gości korzystało z ogrodu i do tej pory nie dotarły do nas jakieś narzekania z ich strony, wiec chyba tak bardzo życia nie uprzykrzały ;) (ja osobiście to nawet za bardzo nie pamiętam czy komary były). Dojazd... owszem od Młyńskiej przejazdu nie ma, ale od ul. Wośnickiej można przecież normalnie dojechać - my żadnego problemu z tym nie mieliśmy.

Obsługę tez muszę pochwalić, bo robiła wszystko, by goście byli zadowoleni. Naprawdę dbali o to, by każdy miał czyste nakrycie i by niczego na stołach nie brakowało. Poza tym miło się z nimi współpracowało:)

My jak do tej pory zbieramy same pozytywne opinie od naszych gości :)

Uważam, że właściciele naprawdę dołożyli ogromnych starań, byśmy byli zadowoleni i to im się udało :)

Zgadzam sie z opinią POCAHONTAS :)

Mielismy tam wesele 2 lipca i było naprawde udane!!!

Jedzenia było tak duzo,że dania gorące jeszcze zabraliśmy do domu i opczęstowaliśmy pół rodziny,dodam że były naprawde smaczne.

Z obsługi równiez bylismy bardzo zadowoleni bo jak tu nie byc kiedy goście sami do nas przychodzili obsługe zachwalać......

Włascicielka z sali ma własną dekoratorkę która robi kwiaty do wybranej przez nas wiązanki,ja poprosiłam zeby ta pani zrobiła też wiązankę dla nas na stół (za którą w końcu nie musiałam dopłacać)i była naprawde bardzo ładna,wszyscy mysleli że to sztuczne kwiaty są :D

Najwieksze zainteresowanie miał chyba stół z owocami bo dzieci zlizywały czekolade z fontanny :P

Jedyne co nam tego dnia nie dopisało to pogoda niestety :evil:

Nastepne będą na tej sali chrzciny :D

A tak się składa, że moja siostra cioteczna była całkiem niedawno na weselu u kowala. Mówiła, że sala bardzo ładna, otoczenie też, komary tylko troche dały w kość. Dania serwowane chwaliła, że smaczne, ale przystawki to powiedziała, że tragedia. O ilości nie wiem bo nic nie mówiła, mówiła tylko, że były niedobre. Galareta w ogóle nie doprawiana i były jakieś babeczki takie na słono, to powiedziała ze nie była nawet w stanie wyczuc skladnikow takie bylo przemielone i mdle. O obsłudze, też sie nie wypowiadała.

Byłam tam na weselu co prawda w 2008 r. ale potwierdzam, że sala jadalna i taneczna są ładne, przestronne, przyjemna okolica. Jedzenie mnie nie zachwyciło, obsługa niezbyt sympatyczna i chyba leniwa bo flaki i rosół goście musieli sobie sami nakładać z waz :/ i z pierogami czy pasztecikami też tak było czyli radźcie sobie kochani sami :) Możliwe jednak że teraz tam się coś pozmieniało.

no bez przesady, coraz więcej sal to praktykuje. mnie tam korona nie spadnie jak sama rosół na talerz naleje :) u nas tylko obiad był wydawany na osobnych talerzach, pozostałe dania na półmiskach i jakoś było

własnie tez się nad tym zastanawim, czasami jest tak wygodniej bo jeden wiecej drugi mniej a inny wcale nie chce danej zupy :) ale Polacy sa wygodni to tez trzeba stwierdzic wola miec podane do stołu, ja też :D nie ukrywam!

zresztą dlaczego goście mają wyręczać kelnerów ? przecież im się za to płaci i to nie obiad na stołówce ;) ale to tylko moje zdanie

Zgadzam się z Wami dziewczyny. Danie ma byc podane gościom na talerzu. Jak ktoś nie ma ochoty nie je, jak ktoś jest głodny prosi o dokładkę :) Moim zdaniem nalewanie sobie samemu to nie jest dobry pomysł.

Po własnym weselu mogę stwierdzić, że nie było się czego bać :) rosół i flaczki były podane normalnie, poporcjowane, nie w żadnych wazach, więc powyższa dyskusja okazała się zbędna ;) Jedynie pierogi/krokiety do czerwonego barszczu były na półmiskach i jeszcze jedno danie, gdzie były 3 mięska do wyboru (wiadomo, nie każdy musi chcieć spróbować wszystkich). Co do przystawek się nie wypowiem, bo przez całe wesele nie spróbowałam ani jednej, a w domu na razie spróbowałam tylko sałatki i śledzików, ale nikt z gości mi się nie żalił co do jakości, a jeśli chodzi o ilość to mogę powiedzieć, że było tego aż za dużo - mamy zapakowaną całą swoją lodówkę, zamrażarkę, lodówkę teściów też napełniliśmy, dostało się trochę jeszcze mojej babci i moim rodzicom (wyjeżdżali za granicę, więc mieli ograniczoną ilość bagażu). Dużym plusem dla mnie osobiście była zamknięta palarnia (nie musiałam wychodzić na dwór, a było naprawdę strasznie zimno). Parkiet na sali tanecznej w ogóle nie śliski, tak samo płytki. Krzesła rozstawione odpowiednio szeroko, nikt nikogo nie trącał łokciem, chociaż przy większych weselach może być ciaśniej (wiadomo, my mieliśmy 130 osób - minimum na tej sali), z tą akustyką, którą tak właścicielka zachwala to szczera prawda - nic nie buczy, nie ma dziwnego pogłosu itp, a w pokojach na górze nic nie słychać. Obsługa sprawna, pan kelner z naszego stolika był naprawdę super miły i szybko się uwijał, nie wiem jak na innych stołach, ale nikt nie zgłaszał uwag. Można wynająć pana do roznoszenia wódki, kosztuje to 150zł, a ojcowie mają spokój. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni, wesele udało się super, ostatni goście wyszli o 8.30, i nikt nas nie wyganiał, chociaż obsługa zaczęła sprzątać (w niedziele były tam chrzciny, więc nic dziwnego), ale nasz stolik zostawili w spokoju :P

Jak dla mnie sala super, bardzo mi się podobała, cały czas trwają prace w ogrodzie i już dziś wygląda świetnie. Naprawdę robi dobre wrażenie. Cena na 2011 rok pani podała około 180 zł. Naprawdę warto zobaczyć.

W MAJU TEGO ROKU NA TEJ SALI MIALAM WESELE :) SALA PO PROSTU SLICZNA ,OBSLUGA ROWNIEZ FAJNA,A OGROD PO PROSTU BAJKA :) WLASCICIELKA POZWOLILA NA SESJE SLUBNA O KTORA PROSILISMY WLASNIE W TYM OGRODZIE;)ZDJECIA WYSZLY WSPANIALE.

ZA TALERZYK PLACILISMY 180 ZL,JEDZENIE BYLO PYCHA:) PO WESELU KAZDY Z GOSCI NIE OMIESZKAL PODZIEKOWAC I POCHWALIC ZE SALA BYLA PRZESLICZNA!!!POLECAM SERDECZNIE

bylam na weselu na tej sali w sierpniu:) bardzo ladna, wszystko pieknie, bardzo mila obsluga, osobie uczulonej na orzechy podano porcje bez nich i to z usmiechem. bylo tylko jedno ale... danie z makarnem. wstretne, rozgotowane rozpadajace sie kluchy. takze odradzam tym ktorzy lubia zjesc dobrze przyrzadzony makaron