• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
oligator

U Kowala, Radom, ul. Owalna 12

227 posts in this topic

sala b.ładna, chociaż ja byłem na weselu tam w październiku i co mi przeszkadzało to szatnia która jest gdzieś na piętrze, więc nawet tam nie wchodziłem, bo jak wychodziłem na papierosa to zawsze musiałem iść się ubrać bo akurat było zimno. pozatym OK, gdyby jeszcze zeszli z ceny to byli by bezkonkurencyjni

Witam, w ta sobote byłam na weselu na tej sali. Ogólnie sala bardzo ładna, piekna altanlka i zagospodarowanie podwórka, duzo miejsca na sali jadalnej i tanecznej, za to wszystko duzy plus . Natomiast najwiekszym minusem dla mnie osobiscie byla obsługa i jedzenie. Na stole bylo malo jedzenia a najwiekszy połmisek zajmowaly ogórki i pomidory w plasterkach:( wedlina byla ciemna nie wygladala apetycznie. Kelnerzy malo ogarnieci, nie moglam sie przez kilka godzin doprosic sprzatniecia potłuczonego kieliszka do wina.

Dla mnie to jest jedna z najładniejszych, jeśli nie najładniejsza, sala w Radomiu i okolicach - oczywiście mówię tylko wyglądzie sali i terenu wokół, wszyskto zrobione z gustem, elegancko, nie ma wiejskich i tandetnych ozdób. Właścicielka też fajna, konkretna babka, bardzo sympatyczna i komunikatywna. Nigdy tam nie byłam na weselu, więc nie wiem jak wygląda ich obsługa. Niestety szukamy samej sali a tu nie można samej sali wynająć , więc zong :cry:

My byliśmy już zdecydowani na tę salę, ponieważ jest piękna, a ponad to otoczenie jest wspaniałe. Na zdjęciach ze strony internetowej nie widać powstającego właśnie ogromnego podwyższenia z kamiennym wodospadem (cudo!!! ) Niestety przed podpisaniem umowy właścicielka, która jest z resztą bardzo miłą i konkretną osobą, zaprosiła nas do obejżenia sali w sobotę przed samym przyjazdem gości. Stoły pięknie nakryte, przystawki wyglądały bardzo apetycznie, ale.... było przygotowane na 150 osób i moim zdaniem więcej by się tam już nie zmieściło, a nasze wesele będzie większe. Pani nam powiedziała, że wtedy się inaczej stoły ustawia, ale ja nie chcę ryzykować i muszę szukać dalej.

Jeżeli chodzi o ceny, to też nie są małe, bo na 2012 rok powiedziano nam 190 zł od talerzyka plus za każde nakrycie krzesła 6 zł, za dzieci połowę (do 13 r.z., do 4 lat bezpłatnie). Za kamerzyste i fotografa polowe, ale za zespol już po 190 zł od osoby. Poprawiny też nie mało, bo 70 zł. Jest ladny barek, ale za barmanow trzeba doplacic, a wlasnych nie mozna wstawic za ich bar, conajwyzej za bar, który sobie sami przywiozą.

Gdybyśmy mieli mniejsze wesele, to napewno bysmy tam zrobili :(

My zarezerwowaliśmy tę salę, jest prześliczna (przynajmniej wg mnie ;) ), cena też nienajgorsza, a w dodatku bliziutko z kościoła (ślub mamy na Borkach).

Ciekawa jestem tylko jakości obsługi i posiłków (czy dużo i dobre :P )

Może ktoś jeszcze się tam bawił i dorzuci opinię?

no cóż tak jak już ktoś napisał wyżej nie podobała mi się szatnia i łazienki, które są na piętrze. a co do komarów się zgadzam, jest tam blisko rzeka i lata tego dziadostwa od groma. no wg mnie cena jest zbyt wygórowana biorąc pod uwagę tak ogromną konkurencję

Będe miała wesele na tej sali i z tego co pamiętam to łazienki są za szklanymi drzwiami na dole obok sali ze stołami,na piętrze są dodatkowe łazienki z prysznicami dla gości którzy będą korzystać z pokoi.....

Moim zdaniem cena jest umiarkowana do innych sal,a po za tym jest piękna na zewnątrz jak i w środku,ale to już kwestia gustu :D

no cóż tak jak już ktoś napisał wyżej nie podobała mi się szatnia i łazienki, które są na piętrze. a co do komarów się zgadzam, jest tam blisko rzeka i lata tego dziadostwa od groma. no wg mnie cena jest zbyt wygórowana biorąc pod uwagę tak ogromną konkurencję

moim zdaniem również komarów tam będzie co nie miara, niby właścicielka się zarzeka, że zabezpiecza teren od tego dziadostwa, ale w 100% nie ma na to rady. teren niestety podmokły. buu.

co do łazienek, to nie podobały mi się i te płachty na krzesła, nie cierpię takich trików, które zasłaniają ochydne podstarzałe krzesła. choć co prawda o gustach się nie dyskutuje. następna sprawa, to jak dla mnie za drogo i wcale na tle innych sal się nie kalkuluje. a wokoło bajkę możnaby napisać o tym kowalu co wykuwa wszystko co popadnie. hehe. aha i zaliczka 3700!!! gdzie wszędzie przeważnie 2000.

villa renard w trablicach nowowybudowana pięknie się prezentuje. byłam i widziałam a tez talerzyk 190 zł. pokoje 4 osobowe 140 zł.

reasumując u kowala bez rewelki.

i te płachty na krzesła
za które trzeba dodatkowo zapłacić :) co dla mnie było szokiem kiedy usłyszałam to od właścicielki... teren ładny, sala też.. cena w zasadzie jest porównywalna.. my ja odrzuciliśmy bo stwierdziliśmy, że jest dla nas za mała.. ale nawet nam się podobała :)

alice6 a kiedy byłaś w villi renard?bo ja mam wesele i nie iwem na jakim etapie są prace

26 stycznia byłam obejrzeć salę. A tydzień wcześniej dzwoniłam i Pan właściciel mówił, że już malują ściany. Po wejściu na salę zobaczyłam, że są w przysłowiowym lesie. Podobno pierwsza imprezy to mają być komunie i chrzciny w maju. Zarzeka się, że wszystkie prace do tego czasu zostaną ukończone, a są na etapie układania podłogi na sali gości. Zostały jeszcze wszystkie podlogi do ułożenia na całym obiekcie. W łazienkach na ścianach są ułożone płytki. Na zewnątrz jest kostka ułożona przed budynkiem. Być może mu się uda. Powodzenia.

alice6 a ściany są już pomalowane a na sali tanecznej są już panele?? Myśle że mu sieuda z tego wzgledu, ze jak ma sie kase to w ciagu miesiąc amożna wszystko skonczyc

alice6 a ściany są już pomalowane a na sali tanecznej są już panele?? Myśle że mu sieuda z tego wzgledu, ze jak ma sie kase to w ciagu miesiąc amożna wszystko skonczyc

nie mówię że mu się nie uda. ekipę ma kilkuosobową, więc powinien się wywiązać z tego co mówi. paneli nie ma. a ściany to chyba pozostaną białe takie jak są obecnie.