• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
oligator

U Kowala, Radom, ul. Owalna 12

227 posts in this topic

Dane podstawowe o sali:

Cytuj

Dodane przez Administratora:

U Kowala

1. Adres: Radom, ul. Owalna 12

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 200

3. Dane kontaktowe:

a. Telefon: (48) 3315786, 501509269

b. Mail: ukowala.r@wp.pl

c. Strona WWW: http://www.u-kowala.pl/

d. Facebook: https://www.facebook.com/Dom-weselnyU-Kowala-411580968862902/?fref=ts

4. Dodatkowe informacje: -

Post aktualizowany w 2016 roku
Jeżeli jesteś właścicielem firmy, a dane są nieaktualne lub chcesz się zareklamować na forum napisz na adres: kontakt@weseleradom.pl

Interesuje mnie ta sala czy ktoś potrafi udzielić mi informacji o niej? czy ktoś tam miał wesele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdobyłam namiary na ten dom weselny jest nowy bo otwarty dopiero w tamtym roku. nr tel. 3315786, 501509269. niestety nie można wynająć samej sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

śliczna sala, ładniejszej nie widziałam w Radomiu;) od razu się na nią zdecydowaliśmy, duża sala i do jedzenia i do tańczenia, ogromny plac na zewnątrz, który jest cały czas rozbudowywany, będę miała tam wesele w 2010 roku;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie słyszałam o tej sali.Gonia24 możesz napisać coś więcej na jej temat ;)Zainteresowałam się jak przeczytałam, że są tam oddzielne sale do tańczenia i do konsumpcji i duży ogród. Gdzie to konkretnie jest?Jak wygląda na zewnątrz, jak w środku?Sa pokoje do wynajęcia?Jakie są ceny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja byłam tam w zeszłym roku cena na 2010 podano mi 180 od osoby ale z zastrzeżeniem że może isc do góry około 10 - 15 zł gdyby były duże podwyżki:) sala na około 200 osób minimum 130 przyjmują. Super polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie sala super, bardzo mi się podobała, cały czas trwają prace w ogrodzie i już dziś wygląda świetnie. Naprawdę robi dobre wrażenie. Cena na 2011 rok pani podała około 180 zł. Naprawdę warto zobaczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sala "u Kowala "

jest najładniejszą salą weselną w Radomiu!

polecam!

w 2010r. mam tam wesele!

interesuje mnie obsługa i jedzenie!

ma ktoś opinie na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sala bardzo fajna, ale okolica nie nadaje sie na wesele w lato- ilość komarów jaka tam była to po prostu koszmar :shock: .

Jedzenie średnie, nie zachwyciło mnie. Obsługa sympatyczna.

Łazienki ładne, parkiet ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Na większe mrozy w zeszłym roku ubieram buty typu emu (spokojnie, bez emigrującej pięty impreza na basenie ), a w cieplejsze dni biegam w kozakach lub klasycznych czarnych botkach. . W tym roku jednak rezygnuję z emu z uwagi na to, że buty nie są zbyt eleganckie i mam wrażenie, ze podeszwa się wygina na rzecz kozaków, w których jest mi po prostu cieplej. Zerknij sobie do sklepu Pantofelek: https://pantofelek24.pl/ser-pol-2-Kozaki-za-kolano.html W sklepie obecnie mają spore promocje na muszkieterki. Plus dodatkowo masz tam darmowy zwrot, ewentualnie wymianę obuwia jeśli nie bedzie Ci pasowało. 
  • Czy w sklepach w Radomiu pojawiły się już nowe kolekcje butów na jesień i zimę? Gdzie kupię wygodne kozaki? 
  • Wybór sali to już poważna sprawa. Wszystko się od tego zaczyna. Dlatego sporo rodzi się pytań przy wybieraniu sali dla siebie. Ja postanowiłam troszkę na ten temat sobie poczytać i dowiedzieć się na co warto zwrócić uwagę  wybierając salę. No i znalazłam na stronie https://www.wroclawskiportal.pl/sale-weselne-wroclaw-i-okolice-raport-2019/  ciekawe porady. Z pewnością z nimi bliżej wkrótce się zapoznam.
  • Polecam Ci te paski https://diabetyk24.pl/paski-do-glukozy-optium-xido-50-szt Paski wymagaja jedynie niewielkiej kropelki krwi, poza tym wykazują się bardzo dużą dokładnością. Dokładność pomiaru zależy równiez od nakłucia. Nie powinno sie nakłuwac więcej niż raz. Każdy pomiar, powinien być wykonany z nowego nakłucia. Gdy wykonujemy dwa pomiary z jednej kropli krwi, pobrane próbki mogą być niejednorodne, ponieważ w kropli krwi, która pojawia się na powierzchni skóry po jej nakłuciu zachodzą zmiany, mające na celu naprawę uszkodzonej tkanki.
  • Jakie doradzicie dokładne paski do badania poziomu cukru we krwi?