• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
pieguska

DJ NA WESELU?

33 posts in this topic

ty lubisz tak a ja i co niektórzy lubią inaczej. twoje porownania i "rzyganie" sa niesmaczne. kazdy ma swoje upodobania i nie wolno ci tego komentować w tak niesmaczny sposob.

Różne są gusta, jednemu się podoba błoto innemu złoto ;). Ja jednak nie zdecydowałabym się na dj. Wesele to jest wesele a nie dyskoteka. Oryginalnych wykonań to ja mogę posłuchać sobie w domu, jadąc samochodem czy wybierając się na imprezę. A w tą jedyną noc chciałabym mieć dobry zespół grający i śpiewający na żywo (chociaż wiem że teraz coraz mniej zespołów gra na żywo). To według mnie tworzy klimat wesela.

Mam porównanie bo byłam na weselu, które prowadził dj i czegoś mi tam brakowało.

ty lubisz tak a ja i co niektórzy lubią inaczej. twoje porownania i "rzyganie" sa niesmaczne. kazdy ma swoje upodobania i nie wolno ci tego komentować w tak niesmaczny sposob.
Nie przesadzajmy, wolno mi, nikogo nie obrażam, forum jest publiczne, natomiast Tobie może się to nie podobać.

Sorry, nie miałem innego słowa na określenie uczucia ktore towarzyszy mi słuchajac ciagle tej samej mdłej radiowej papaki.

oczywiscie ze wolno ci komentowac ale nie w taki sposob. to jest forum publiczne, dlatego istnieje pewna etykieta wyrazania sie.

"Różne są gusta, jednemu się podoba błoto innemu złoto" (jak napisala narzeczona) JESZCZE RAZ PRZYPOMINAM- KAŻDY MA SWÓJ GUST- I NIKOGO NA SILE NIKT NIE PRZEKONUJE. nie ma co dyskutowac na ten temat- bo staje sie to jałowe. otworzylam ten temat po to by ludzie, ktorzy byli na weselu z dj'em mogli opowiedziec swoje wrazenia (co im sie podobalo a co nie) i jakie jest ich zdanie NA TEN WŁAŚNIE TEMAT., wyrazone oczywiscie w kulturalny sposob. dlatego nie ma sensu pisac co sie komu podoba- bo nie taki byl cel tego tematu.

Narzeczona napisałas ze czegos ci brakowało: powiedz czego. Bo samo określenie "czegoś" nic mi nie mówi.

Narzeczona napisałas ze czegos ci brakowało: powiedz czego. Bo samo określenie "czegoś" nic mi nie mówi.

Czego mi brakowało? Atmosfery wesela, której dj niestety nie potrafił stworzyć, i nie chodzi o to czy był profesjonalny czy nie. Mam na myśli to że nic nie zastąpi muzyki i wokalu na żywo. Wesele to taka uroczystość, która według mnie musi mieć odpowiednią oprawę. Jak dla mnie muzyka z płyty jest dobra na zwykłą imprezę, na pewno nie na wesele.

ja wolę orkiestrę, ale co do dj, w zależności jakiego się trafi. Mi nie przeszkadza muzyka z płyt, ale jak byłam na weselu i puścili na wejscie młodych sto lat z płyty, to dla mnie było przegięcie.

Na innym weselu był dj i było okej, aczkolwiek zaczął puszczać jakieś biesiady po pewnym czasie i nie dało sie bawić.

Jeżeli dj jest zarówno wodzirejem to impreza powinna być udana, a jak to jest zwykły chłopaczek co sobie puszcza piosenki, to raczej nie bardzo.

Ja również byłam na weselu gdzie był dj. Było to chyba z 5 lat temu w Lublinie-no więc...wszystko zalezy od gości ;) Były konkursy, oczepiny, przyspiewki-ale niestety puszczane tez z cd-jednak przyspiewki to przyspiewki- dobrze, ze bylo pare osob ktore potrafily rozkrecic towarzystwo, bo niestety dj nie umial,a moze mu sie nie chcialo?

Jezeli dj potrafi dobrze zabawic gości, to nie widze problemu. Ja również bralam pod uwage dj, ale ostatecznie zdecydowalam sie na zepsol z perkusja. Co do przeciwnikow dj bo puszcza muzyke z cd to ile jest zepsolow ktore puszczaja muzyke z dyskietek i udaja,ze graja i to Wam nie przeszkadza?Uwazam, ze lepszy dj i puszczanie cd niz puszczanie z dyskietek i falszujaca wokalistka/wokalista.

dziekuje agusia_najlepsz:) ja mam dj'a ktory ma rowniez umiejetnosci wodzirejskie i potrafi kierowac zabawa:) jest wszechstronnie uzdolniony a przyspiewki itp. i sto lat spiewa na zywo z harmonia i tamburynem, na weselu pracuje w duecie z żona;):):);)czekam na kolejne opinie odnosnie wrazen z wesel na ktorych byl dj:)pozdrawiam:)

Co do przeciwnikow dj bo puszcza muzyke z cd to ile jest zepsolow ktore puszczaja muzyke z dyskietek i udaja,ze graja i to Wam nie przeszkadza?
Niestety, masz rację, ludzie po prostu nie słysza, a nawet jak zespoł gra z dysku to i tak przekonuja innych i siebie samych ze to na zywo.

- jak grali?

- na żywo

- a ilu ich było?

- 2 i wokalistka

Ale dzis bardzo trudno jest oddzielic zespoły grajace z półplaybacku od tych z full playback, niektorzy maja wgrane wokale, niektorzy graja/spiewaja czesc imprezy z dysku a czesc na zywo i dogrywaja, zalezy od utworu.

pieguska, tobie własciwie sa niepotrzebne nasze opinie, juz wybrałas dj-a, to ci pasuje, czekamy teraz na twoja opinie po weselu ale popytaj tez gosci co sadza o weselu z dj-em.

za rok wam powiem:) a co do pytania gości....hmm to ostatnia rzecz jaka bym zrobila...bo ilu gosci tyle opinii...wszystkim nie da sie dogodzic nigdy...dj i ja z moim narzeczonym zrobimy wszytko by goscie milo wspominali nasz ślub i wesele, na ile sie to uda powiem juz po uroczystosci:)

u mnie na weselu grał dj wodzirej i mimo obiekcji przed weselem goście bawili się świetnie. Wielu sceptyków zmieniło zdanie i stwierdziło że na tak fajnym weselu jeszcze nie byli. Z mojej strony mogę powiedzieć tyle że razem z mężem jesteśmy zadowoleni i uważamy że to była słuszna decyzja :)

ja byłam na weselu gdzie grał Dj i mi sie nie podobało to rozwiązanie. jestem tradycjonalistką, moze dlatego :) lubie tradycyjne orkiestry, a dj'owanie do mnie nie dociera :D

Ja bylam zarowno na przyjeciu weselnym gdzie grała...wieża :lol: , jak i na takim gdzie byl DJ. Muzyka z kaset - hmm, grały w kółko 2 kasety, kawalki znane, bo glownie disco polo, ludzie chetnie tanczyli ale nie bylo komu zabawiac tlumu. W efekcie ja i starszy mielismy byc chyba wodzirejami, co nam sie nie udalo (on wyemigrowal przed 00, ja mialam poprowadzic oczepiny o ktorych nie mialam pojecia bo nie jestem typem weselnym :shock: ).. Ogolnie w miare..

A Dj.. to bylo z 7 lat temu. Ale chlopak byl przygotowany na to dla jakiej publiki bedzie puszczac kawalki.. Wiec lecialy i piosenki "Daj mi te noc", "jestes szalona" itp.. Ale byly tez utwory typowo dyskotekowe, tj ówczesne techno itp.. I niestety goscie woleli typowe ludowe przyspiewki i przygrywki, ktore zwykle serwuje orkiestra.. Wiec na parkiecie byl luz, ludzie woleli siedziec za stolami i plotkowac ;) Za to mlodziez chetniej podrygiwala.. A wiecej nie pamietam bo dawno to bylo, a ja wtedy uciekalam przed jednym takim co koniecznie chcial ze mna tanczyc :lol:

Moje zdanie - wszystko zalezy od tego jaki Dj i co bedzie grac. Jesli mloda para sie kogo zaprosi i przy jakiej muzyce goscie sie chetniej bawia, pewnie nawet wybierajac Dj'a beda mogli ustalic taki repertuar ktory przypadnie pod szersze gusta :) Ja jednak wole orkiestre.. mysle ze wesele to tak specyficzna impreza, ze nie nalezy mieszac tego klimatu z typową dyskoteką. Bo na techno party mozna isc w kazdy weekend, a wesele jest tylko jedno (a na nim "czerwone i bure", "prawy do lewego" i "cztery razy po dwa razy" 8-) )

niedawno byłam na weselu z dj w Radomiu. i moim zdaniem dj - pełniący funkcję wodzireja spisał się lepiej niż niejeden zespół. non stop wymyślał coś co integrowało wszystkich, przy czym obyło się bez żenujących konkursów, przy stołach grał na akordeonie. ale choć ja byłam pozytywnie zaskoczona, to część gości początkowo tak sie zachowywała zachowawczo ale ostatecznie się rozkręcili ;) tak więc dobry dj sobie poradzi. fajnie jak jest takim wodzirejem przy tym.