• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
pieguska

DJ NA WESELU?

33 posts in this topic

CO MYŚLICIE O DJ NA WESELU? CZY ZNACIE ZESPOŁY KTÓRE KORZYSTAJA NIE TYLKO ZE STANDARDOWYCH INTRUMENTÓW -NP PRZY ZABAWIE PRZY STOŁACH, ALE TAKŻE ZE SPRZĘTU BY PUSZCZAĆ ORYGINALNE UTWORY Z ORYGINALNYMI WYKONANIAMI? BARDZO PROSZĘ O OPINIE.

Z moim narzeczonym zamierzamy wziąc slub za rok, ale juz teraz poszukuje dobrej orkiestry, która miałaby takie mozliwości...DJ i ORKIESTRA w jednym.

Nie wiem czy są zespoły, które maja takie możliwości... sam dj nie jest chyba w stanie zabawić dobrze gości przy stołach...bo każdy przyzwyczajony jest do harmonii itp. oczywiście ja nie mam nic przeciwko...wrecz przeciwnie równiez je lubie...ale tylko przy zabawianiu gości przy stołach.....podczas zabawy na sali tanecznej marza mi sie oryginalne wykonania utworów....wiele osób przyzna mi chyba racje ze są piekne piosenki które ciezko jest odtowrzyć solistom....czasem oryginal jest niezastapiony....

czekam na wasze opinie i oczywiście na namiary na takie zespoły....może ktoś z was był na takim weselu? i co o tym sądzicie?

pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na posty:)

ja byłam na weselu w tamtym roku gdzie był dj. Na początku czuliśmy się jak w jakimś klubie no bo wiadomo że muzyk z playbacku potem jeden z tych dj zaczął wstawiać jakieś teksty przy piosenkach czy na oczepinach więc nie było tak źle. Najgorzej było pod koniec wesele bo chłopaki się upili jak beczki ale wiadomo że to już zależy od ludzi których się wynajmuje

Ogólnie goście byli średnio zadowoleni, młodzi goście szybko się przyzwyczaili za to tym ze starsza datą nie bardzo pasowało, jak mówili "czegoś im tu brakuje".

Pozdrawiam :)

dzieki karolciu:) ja właśnie boje sie takich słow "czegoś tu brakuje" dlatego chcialabym zeby a tym weselu byl standardowy sprzet... a podczas zabawy tanecznej po prostu puszczane oryginalne utowry bez wstawek bez niczego po prostu płyta dobry sprzęt naglaśniający i juz....w tany:) a przy stołach i oczepinach harmonia itp:)

pewnie że tak. Granie przy stołach też jest ważne więc jeśli będziesz miała harmonie itp. i będzie miał kto grać przy stołach to do tańców wystarczy właśnie dobry sprzęt i muzyka z playbacu tylko musi być dobre nagłośnienie i akustyka sali

pieguska znasz moje zdanie :) tez bylam na weselu gdzie byl dj no nie powiem zeby bylo tak zle, ja sie dobrze bawilam chociaz wiadomo ze starsi ludzie sa przyzwyczajeni do orkiestry no ale coz wszystkim sie nie dogodzi :) ja osobiscie wole orkiestre. pozdrawiam

w Radomiu się jeszcze nie spotkałam z dj na weselu, ale w Warszawie to juz dosć powszechne, po pierwsze dużo tańszy i dobra jakość muzyki. ale jednak wybieram zespół (chociaż po obejrzeniu kilku płyt i byciu na kilku weselach w tym roku, uważam ze poziom mają słabiutki) ze względu, że ma się podobać nie tylko mi, a wszystkim gosciom w róznym wieku- a są przywyczajeni właśnie do zabaw przy stole i śpiewania na żywo.

Lusia ja oczywiscie rozumiem twoje stanowisko:) ja uwazam ze kazdy ma swoj gust, i własne wyobrazenie na temat tego jak ma wygladac zabawa na weselu. naturalnym wydaje sie fakt ze kazda para podczas wyboru orkiestry/dj'a kieruje sie nie tylko swoimi upodobaniami ale równiez bierze pod uwage opinie gosci.ale niestety prawda jet taka ze nie da sie dogodzic wszystkim. zawsze bedzie tak ze komus podoba sie "to" a innym "tamto". róznie bywa, czasem orkiestra nawali a dj zbiera pochwaly lub odwrotnie. chce podkreslic jedna bardzo ważna rzecz. otóż: wszelkie opinie, dema, plyty z wesel i mega pozytywne oceny (jak równiez bezposrednie rozmowy z orkiestra/dj'em) nie dadza nam nigdy 100%pewnosci, ze równie rewelacyjnie bedzie na naszym weselu, podejmowanie decyzji o wyborze orkiestry/dj'a zawsze bedzie wiazalo sie z ryzykiem. ZAWSZE. dlatego mysle, że przy wyborze orkiestry/dj'a nalezy wyeleminowac kryterium podzialu na to co lubia mlodzi a co starsi.

kazdy ma swoj gust:))))) i nie nalezy na jego temat dyskutowac;)

ps: wybadalam jak najwiecej zespolow i dj'ow, na szczescie ja z moim narzeczonym owocnie zakonczylismy juz poszukiwania:))) u nas bedzie grał dj:)))) i nieprawda jest to ze dj'e sa tańszy, bo jesli ma bardzo dobry sprzet i posiada umiejętnosci wodzirejskie(co mi sie niesmaowicie podoba, bo bedzie umial nadac fajny ksztalt zabawie:), i nasz dj takie zdolnosci posiada:))))) to ceni sie rownie wysoko jak orkiestra:) -podkreslam kazdy ma swoj gust;)))))))

zycze wszytkim owocnych poszukiwan:) i z niecierpliwoscia czekam na kolejne opinie osob ktore bawily sie na weselach z dj'ami;)))) :) pozdrawiam serdecznie;)

a to jeszcze napiszę ze na poprawinach widziałam takiego dj- wodzireja. i lepiej się spisał niż dzień wczesniej zespół na weselu- wiec napewno udane wesele moze byc i z dj' em i z zespołem. zazdroszcze ze juz dokonaliscie wyboru, ja(my) się nie moge zdecydowac.

beciu ja tez ma dj'a ktory ma oryginalny sprzet a za stolami wraz z zona graja na akordeonie i tamburynie;) Lusiu życze wam powodzenia;))))czasami warto dłuzej poszukac i potem byc xzadowolonym:) trzymamy za Was kciuki:)

pieguska znasz moje zdanie :) tez bylam na weselu gdzie byl dj no nie powiem zeby bylo tak zle, ja sie dobrze bawilam chociaz wiadomo ze starsi ludzie sa przyzwyczajeni do orkiestry no ale coz wszystkim sie nie dogodzi :) ja osobiscie wole orkiestre. pozdrawiam
Hmmm... tu jest kwestia że muzykę. która puszcza dj mamy na codzień, natomiast zespołu nie, to własnie tworzy atmosfere wesela, jak chce dja -ide na disco, posłuchac muzyki -na koncert, wesele -zdecydowanie zespoł, ale dobry, nie non stop umpa umpa disco polo z playbacku plus pedalski wokal, tez czasem z playbacku.

rzecz gustu, a na temat gustu sie nie dyskutuje. poza tym zgodze sie z toba Barney ze disco i koncert maja swoj klimat, i niekoniecznie pasuje on do uroczystosci weselnej. ale sa tacy dj'e ktorzy potrafia rozgraniczyc disco od wesela i innych uroczystości. ja wybralam dj'a, ktory nie robi z wesela dyskoteki, po prostu puszcza piosenki w oryginalnym wykonaniu!!!-na tym zalezy mi najbardziej by nikt nie fałszował i nie spiewał na jedna nute! dj ktorego wybralam nie mixuje piosenek itp. bo ma a uwadze różnorodnosc gosci na weselu. poza tym ma umiejętności wodzierejskie dzieki ktorym bedzie mogl ciekawie poprowadzic zabawe i rozruszac towarzystwo;) dlatego nie zgodze sie ze stwierdzeniem ze tylko orkiestra nadaje klimat weselny, bo to nie prawda, dj tez mzoe zagrac polke i oberka-typowe orkiestrowe kawalki weselne. takze polecam jak najbardziej dj'a osobom ktore chca po prostu sluchac oryginalnych wykonan ulubionych piosenek;)pozdrawiam:)

Ale sa zespoły które nie fałszuja i nie spiewaja na jedna nutę no i powtorze: oryginalne wykonania mam na codzien w radiu i tv i czasem juz nimi rzygam. Wole zespol, chocby niedoskonały ale na zywo a na weselu to juz obowiazkowo, dj do wesela mi nijak nie pasuje. Polka i oberek puszczone z płyty? O nie, to jak sex przez internet ale rozumiem ze niektórym moze sie to podobac ;).