• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Luneme

Sala na Czarnieckiego 70

25 posts in this topic

Dane podstawowe o sali:

1. Adres: ul. Czarnieckiego 70, Radom

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 130

3. Cena- a) Sama sala:

B) Z obsługą: 150zł/os.

4. Parking:

5. Dane kontaktowe-

a) Telefon: 0-48 3847754, 505051046

B) Mail: hotele7@gmail.com

6. Dodatkowe informacje-

a) Dodatkowe pokoje: tak

B) Kuchnia wyposażenie:

c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej:

d) Inne:

7. Ocena:

8. Strona WWW: http://www.hotele7.radom.pl/index.htm

Zdecydowaliśmy się właśnie na tą salę :)

Cena od talerzyka na 2010 150 zł w tym 6 dań gorących, przystawki, owoce, ciasta. Trzeba wstawić własne napoje. Za tort można dopłacić 200 zł i zrobią na miejscu,

Sala na 100-120 osób. My robimy na ok.100.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sala jak dla mnie jest w sam raz. Wydaje mi się, że większa niż w karpiku i na gębarzewskiej, gdzie sama jest na bodajże 140 osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mają strony internetowej niestety, pierwsza sala którą oglądaliśmy,dla mnie maksymalnie na 100 - 120 osób, no i dziwne ustawienie stołów, jest o ile dobrze pamiętam po lewej stronie taki zakamarek w którym siedzi część gości, lekko odizolowana od innych, z pozytywów podobała się nam dekoracja przede wszystkim krzesła przykryte białymi pokrowcami i ozdobione kokardami - bardzo fajny pomysł ... dla mnie za blisko szosy, nie lubię tak, wolę sale na uboczu, że tak powiem ... właściciele wydawali się mili, tylko trochę nie chcieli nam podać ceny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam i to nie raz. Miałam przecież rezerwować właśnie Karpika.

Owszem sala ładna, ale niska, taneczna w ogóle nie widoczna z jadalnej, 1 łazienka koło stołów i kelnerki nie podają do stołów napoi gorących. NIe wyobrażam sobie, żeby goście do termosów biegali.

Różne są gusta. Dla mnie wygrała właśnie ta sala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maja swoją stronę chyba do niedawna:

http://www.hotele7.radom.pl/index.htm

Cene Pan mi podał przynajmniej na 2009 rok i jest to 140zł od osoby. I co ważne cenę mam wpisaną przez pana na fakturze, nie to co w Karpiku gdzie Pani powiedziała, ze nie wpisują nigdzie ceny bo ona moze się zmienić....

Wstawia się tylko tort, alkohol i napoje. Poprawiny 800zł, w tym wystawiają wszystko co zostało plus drugie danie robią dodatkowo.

Za 100zł dodatkowe robią ozdoby krzeseł z białego materiały z ta kokardką z pomarańczowej organzy chyba , plus żywe kwiaty na stołach.

Byłam tam kiedyś na weselu u koleżanki i mi się podobało, młodzi tez byli zadowoleni.

Będę miała tam swoje wesele w październiku już się nie mogę doczekać:D

Robimy wesele tak do 100osób wiec sala jest w sam raz:).

Każdy chwali swoja sale wiec ja również polecam tą:).

A jak było napisze więcej w październiku:D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sala na Czarnieckiego jak najbardziej mi się podobała, miałam tam ślub 1,5 m-c temu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Właściciel profesjonalnie podszedł do sprawy. Wesele było na 100 osób i nie było problemu na sali. Jedzenie bardzo dobre, właściciel doradza co i jak, wiadomo stół wiejski we własnym zakresie się kupuje i dowozi dzień przed ślubem. Dekoracje sali są ładne i gotowe, pozostaje aby zapłacić i przyjść na gotowe, ja tak zrobiłam i nie żałuje. Teraz moja siostra zrobiła tam rezerwację na październik tego roku. W razie czego, odpowiadam na każde pytanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sale rezerwowała na początku tego roku, w miesiacach maj- czerwiec nie ma juz terminów z pojedynczymi przypadkami, bo na dzien wczorajszy jeszcze mozna znaleźć termin na 30 maj i 1 sierpnia, no i teraz moja siostra zwolniła termin 10 październik, bo jak się okazało trzebabyło przyspieszyc termin ślubu na kwiecień i też w tej sali :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam na weselu w tej sali w kwietniu, jedzenie było smaczne, szczególnie mile zaskoczyło mnie to, że półmiski z przystawkami były uzupełniane na bieżąco. Sala jako całość i wygląda bardzo efektownie, jest czysta i ładnie udekorowana dlatego też zdecydowałam się to zrobić chrzciny mojego dziecka. Polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

byłam tam na Weselu w II dzień Świąt Bożego Narodzenia w 2009r i było bardzo fajnie. było około 100-110 osób. myślę ze więcej nie da rady bo byłoby tłoczno. jedzenie smaczne obsługa miła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Poczytaj sobie kochana o zabiegu karboksyterapii https://cliniqmed.pl/oferta/karboksyterapia/ Karboksyterapia nie zmieni wagi ciała, jednak może rozbić nagromadzoną w jednym miejscu tkankę tłuszczową, efektem czego będzie ładnie wymodelowana sylwetka. Karboksyterapia jest więc świetnym sposobem na podkreślenie talii, czy wymodelowanie pośladków.  Poszukaj tej opcji w gabinetach medycyny estetcznej. Musisz tutaj jednak liczyć się  z tym, ze jeden zabieg nie wystarczy i najlepiej będzie wybrac się na cała serię zabiegów.   
  • Dziewczyny macie jakies dobre sposoby na pozbycie się cellulitu? 
   Mam go pod pupą na udach 
   Bardzo mi przeszkadza 
   Jesli wiecie jak go zwalczyć to proszę napiszcie mi
  • Ja też chciałabym nauczyć się ładnie zatańczyć pierwszy taniec weselny Szczecin . Na razie chodzę na taniec szczecin do studia tanecznego All About Dance. Moją instruktorką jest Kasia, która jest żywiołowa, ma świetne poczucie humoru, ale jest też wymagająca. Cieszę się, że trafiłam z partnerem  do niej. Myślę, że nasz taniec w końcu zacznie jakoś wyglądać.
  • Dla osób zainteresowanych tematem fotografii czy wideofilmowania w tematyce ślubnej jak najbardziej polecam Glamour Studio - https://www.glamour-studio.pl/ profesjonaliści, jakich mało. Zawsze, przy każdej sesji towarzyszyło nam miłe rozluźnienie, spokojna pogawędka sprawiała, że człowiek przed obiektywem czuł się swobodnie i naprawdę dobrze, to ważne, aby na zdjęciach wyjść naturalnie  Przeglądając portfolio Glamour Studio nie miałam wątpliwości, że to ludzie, z którymi naprawdę chce się spędzić tych kilka godzin dla takiego efektu.
  • https://www.facebook.com/zajazdprzydrozny/   Aktualne zdjęcia (sala po remoncie), informacje i opinie