• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Lena

Wybór sukni, zaproszeń i inne różne pogaduszki

41 postów w tym temacie

To ja napisze jak moje przygotowania :D Więc.. najwazniejsze rzeczy juz zaklepane. We wrzesniu mam spotkac się z zespołem muzycznym i dogadac się na temat piosenek jakich oczekujemy i tych zakazanych, ktorych ma nie byc :) + wybierzemy jakies zabawy dla gosci :)

Jeszcze 7kg do zrzucenia i ruszam do salonów sukni ślubnych - w koncu przymierzanko! :) Taki postawilam sobie warunek.. inaczej juz dzis mierzyłabym kiecki 8-)

Nadal nie mam zaproszen bo zadne mnie specjalnie nie przekonują.. I nie wybralam samochodu ktorym pojedziemy do slubu.. Nie mam pojęcia na ile wczesniej trzeba rezerwowac takie auto.. i jakie w ogole wybrac?

Jeszcze 9 miesiecy i kilka dni :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lizii ja tez sie juz wziełam za siebie, na spokojnie mozna zredkowac wage :D bo potem w ostatniej chwili nie da sie nic zdrowo zrobic :) a tak to rowerek, spacerki :))

my zaproszenia zamawiamy we wtorek . auto zarezerwowane juz od jakich 2-3 miesięcy (nie pamietam dokładnie) Chrysler 300c. wybralismy takie, po 1 bo jest bardzo eleganckie, po 2 zawsze chciałam jeżdzic takim autem :D, po 3 jakos bryczki ani auta retro do mnie nie pasują ani nie przemawiają :PP

obrączki już są, jak to pisałam juz wczesniej (3mm, zólte złoto, płaskie- z wewn. grawerem, któego dokonamy potem) :D

hmm co by tu dopisac :D wiem co mi sie podoba w sukniach, wiem jakie napewno nie... ale jak przeglądam te katalogi to głupieję :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O kurcze... to juz naprawde wiele macie zrobione, choc przed wami tez 9 miesiecy do slubu :shock: Czy to xznaczy ze jestem z czyms spozniona? Bo ja planowalam kiecke wybrac w styczniu (chce jeszcze rzucic okiem na nowe kolekcje), wtedy tez zamowic obrączki. Wciaz nie wiem na ile wczesniej powinnam rezerwowac samochow. Bo wiadomosc ze zespol i sale to trzeba bylo juz dawno temu... czy z samochodami tez bedzie taki problem? :roll:

A co do dietki... juz zrzuciłam 18 kg :mrgreen: Wiec praca wre :lol: Ale jeszcze 7 kg i będę mierzyła sukieneczki :mrgreen: Taki warunek sobie postawilam, bo inaczej chyuba nie wyszlabym z salonow zanim nie zmierzylabym kazdej sukienki ktora choc troche wpada mi w oko :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o kurcze dziewczyny to już ładnie lecicie z przygotowaniami ja zaczne dopiero po nowym roku coś myśleć mam nadzieje że się ze wszystkim :D:D

Liziii, jak Ty schudłaś 18 kilo?? :D:D też by mi się przydało zrzucić paree kilo :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liziii nam też zostało 9 miesięcy i też nie mamy załatwione więcej niż Ty ;) Sala, zespół, fotograf, kamerzysta, zaproszenia, data i godzina w kościele. Myślę, że samochodów, kwiatków, obrączek itp dla nas nie zabraknie i na pewno zdążymy przez ten czas ze wszystkim :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:mrgreen: ja jestem na cudowniej diecie MŻ*. :lol: I zażywam troche wiecej ruchu niz dotychczas, zakupilam stepper i rowerek stacjonarny, teraz zasadzam sie na porzadna skakanke (i chyba jakis super sportowy biustonosz zebym w brode nie oberwala :lol: ).

Ja sie wciaz boje ze za pozno zamowie obraczki i nie wykonają mi ich na czas, albo ze nie bedzie juz zadnego sensownego auta do wynajmu bo serio nie mam pojecia na ile wczesniej zrobic te rzeczy..

--

* mniej żreć :mrgreen:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy Wy tez macie takie wrażenie, że jest tyle pięknych, różnorodnych sukien ślubnych, a wszystkie panny młode wyglądają tak samo? Byłam już na wielu weselach i jestem przerażona. O co chodzi w fenomenie ,,księżniczek", bo nie rozumiem i dlaczego kobiety nie patrzą na siebie akurat w tej kwestii krytycznie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o to,że wiele dziewczyn własnie w takim fasonie wygląda najkorzystniej :o  Sama początkowo chciałam sobie wybrać suknię skromną , delikatnaJednak zmierzyłam i wyglądałam w niej normalnie jak jakieś dziecko do komunii, tak wieć postanowiłam wybrać wląśnie suknię księżniczke.Wyglądąłam w niej o wiele, wiele lepiej.

Co do zaproszeń to mozna sporo zaoszczędzić zamawiając takie zaproszenia samodzielnie: https://www.openprint.pl/ -  zerknijcie sobie tutaj Drukarnia ma dobre ceny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Chcielibyśmy w najbliższym czasie zacząć przygotowania paczek świątecznych dla pracowników. Doradzicie gdzie mozńa zamówić takie paczki? Budżet na każdego pracownika to 300 zł
    • Znalezienie odpowiedniej sali nie zawsze jest takie proste, ale w większości miast teraz jest co najmniej kilka do wyboru. To na co warto zwracać uwagę to cena za osobę, menu oraz co obejmuje cena. Mi na przykład bardzo spodobała sie ta sala: http://www.swietlik.bytom.pl/imprezy/wesela.html gdzie w cenie są praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy i są do wyboru trzy ceny za menu i potrawy do wyboru. To na co trzeba na pewno zwrócić uwagę to wielkość sali w stosunku do ilości zapraszanych osób. Sala nie może być ani za małą, ani też za duża żeby nie świeciła pustkami.
    • Ja miałam 50 osób na ślubie i wybrałam tort złożony z trzech pięter. Wszystko dobrałam sama. Dekoracja znalazłam na tej stronie i wybrałam figurkę z parą młodą - wersję bardziej zabawną. Goście byli zachwyceni. Szkoda, że mam komputer w naprawie, bo chętnie pokazałabym Wam zdjęcia. 
    • Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 
    • Najlepiej poszukać w internecie, to powinno dać jakieś ogólne pojęcie o tym, co jest dostępne i jakie są możliwości wyboru