• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Delka

Jakie ciekawe zabawy weselne

Czy znacie jakieś ciekawe zabawy weselne? 

Szukam oryginalnych pomysłów. Rzucajcie zabawy, które nie są oklepane. 

Ja ostatnio czytałam o zabawie, gdzie goście na zmianę od strony Pani Młodej i Pana Mlodego siedzą na krzesłach w kole i odpowiadają na pytania dotyczące Pary Młodej w rękach trzymając tykającą "bombę" (coś na zasadzie rundy Urodziny z programu Kocham Cię Polsko). Poprawna odpowiedź przekazują bombę dalej, zła odpowiadają na kolejne pytanie. I u kogo w rękach bomba wybuchnie ta drużyna przegrywa.

Na stronie jest również artykuł, który opisuje jaka jest fajna zabawa weselna. Poczytaj sobie. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Myślę, że dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji twarzy będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. Nie wiem czy znacie już kosmetyki od https://eveline.pl/kosmetyki-do-twarzy ale według mnie są one warte uwagi, przede wszystkim  ze względu na swoje działanie ale też przystępne ceny.
    • Według mnie, podstawą jest odpowiednia pielęgnacja. Myślę, że tutaj warto w szczególności zwrocić uwagę na kosmetyki wysokiej jakości, np takie jakie oferuje marka https://eveline.pl/ Od dłuższego czasu używam kosmetyki z ich strony i muszę przyznać, ze jakość mojej cery znacząco się poprawiła
    • Kiedyś widziałam taki filmik , że dziewczyna założyła taka gruba skarpetę , założyła buta i suszyła ciepłym powietrzem i niby miało pomoc  Sama naklejam często prewencyjnie plasterki. Jak równiez staram się kupować buty w odpowiednim rozmiarze. Jesienia i zimą preferuje wygodne obuwie: https://urodaizdrowie.pl/jak-nosic-damskie-kowbojki-stylowy-poradnik Ostatnio sprawiłam sobie komfortowe kowbojki! 
    • Babeczki, macie jakieś sposoby na obcierające buty? Jakis czas temu kupiłam pierwsze Vansy i strasznie mnie obtarły. Były plastry, naciąganie skarpetek ale pięty dalej były obtarte. Może macie jakiś super patent? Dodam tylko że to ten bardziej wycięty model więc dłuższe skiety nie wchodzą w grę.
    • Ja ostatnio czytałam o zabawie, gdzie goście na zmianę od strony Pani Młodej i Pana Mlodego siedzą na krzesłach w kole i odpowiadają na pytania dotyczące Pary Młodej w rękach trzymając tykającą "bombę" (coś na zasadzie rundy Urodziny z programu Kocham Cię Polsko). Poprawna odpowiedź przekazują bombę dalej, zła odpowiadają na kolejne pytanie. I u kogo w rękach bomba wybuchnie ta drużyna przegrywa. Na stronie jest również artykuł, który opisuje jaka jest fajna zabawa weselna. Poczytaj sobie.