• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Delka

Jakie ciekawe zabawy weselne

Czy znacie jakieś ciekawe zabawy weselne? 

Szukam oryginalnych pomysłów. Rzucajcie zabawy, które nie są oklepane. 

Ja ostatnio czytałam o zabawie, gdzie goście na zmianę od strony Pani Młodej i Pana Mlodego siedzą na krzesłach w kole i odpowiadają na pytania dotyczące Pary Młodej w rękach trzymając tykającą "bombę" (coś na zasadzie rundy Urodziny z programu Kocham Cię Polsko). Poprawna odpowiedź przekazują bombę dalej, zła odpowiadają na kolejne pytanie. I u kogo w rękach bomba wybuchnie ta drużyna przegrywa.

Na stronie jest również artykuł, który opisuje jaka jest fajna zabawa weselna. Poczytaj sobie. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• My myślimy nad łańcuszkiem z grawerunkiem dla naszych mam, a dla ojców coś innego, bardziej przydatnego, np. jak zegarek monitorujący aktywność fizyczną. Ale jeszcze mamy trochę czasu, bo ślub dopiero za rok. Brałam też pod uwagę ręczniki: https://domownia.pl/kategorie/lazienka/reczniki Po prostu chciałabym coś praktycznego co się rodzicom przyda. 
    • pomyslu, ktory wpadlby nam w oko nie w naszym stylu nagrywanie filmikow, dawanie koszy rozmaitosci, nie podobaja nam sie zadne drewniane serduszka ani tym podobne grawerowane zbieracze kurzu... ze wzgledu na rodzicow wyjazd na jakis weekend tez odpada. Myslelismy o drzewku do posadzenia, ale tez zrezygnowalismy z tego pomyslu. Karykatury odpadaja - juz ktos inny wczesniej wpadl na ten pomysl. Czy przychodzi Wam do glowy cos INNEGO? Moze widzieliscie jakies fajne formy podziekowan czy prezentow, ktore bylyby zarowno pamiatka jak i czyms nietypowym...?
    • Prawda jest taka, że auto, tak jak wszystkie inne elementy, powinno pasować do całej aranżacji ślubnej. Jednak wydaje mi się, że coraz więcej par stawia na nowoczesne, szybkie, sportowe samochody jako samochody do ślubu. Czytałam na tym blogu https://poradydomowe.com.pl/sportowym-autem-do-slubu-w-spelnieniu-marzenia-pomoze-wypozyczalnia-samochodow-sportowych/ że w wypożyczalniach pojawiają się właśnie auta sportowe, specjalnie przygotowane pod kątem ślubów. Ciekawa opcja moim zdaniem.
    • Swoje wesele miałem w restauracji Rodzinnej na 120 osób http://www.restauracjarodzinna.pl/sala-weselna-wroclaw.html. Miałem obawy, czy ta knajpa poradzi z wszystkimi niuansami związanymi z organizacją przyjęcia weselnego, ale dali radę w 100 procentach. Nie zauważyłem, aby chociaż jeden gość był niezadowolony. Dobre jedzenie i orkiestra grająca znane przeboje to podstawa udanego wesela i w tym lokalu gastronomicznym bez wątpienia na to można liczyć.
    • Ja tam doszłam do wniosku, że mojemu narzeczonemu podaruje wieczne pióro z grawerem. Znalazłam firmę Twojepióro.pl , która właśnie tego typu pióra oferuje. Bardzo podoba mi się ich oferta, bo widać że mają wyjątkowe produkty i wykonane z pełną precyzją, starannością.  Mając takie pióro można się tylko nim cały czas chwalić.