• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
amber

Słabe i cienkie włosy

Dziewczyny,
Mam delikatne, cienkie włosy. Usiłuje je zapuścić. Po każdym podcięciu są ładne, jednak jak już miną te 2-3 miesięce od wizyty w salonie, zaczynają wyglądać tak jak na załączonym zdjęciu...i konieczne jest ich podcięcie. Posiadaczki podobnego rodzaju włosów, pytanie do was: jak sobie z tym radzicie z tym problemem? Jak udaje wam się uniknąć efektu piórek na końcówkach?
Dodam dodatkowo , że od dwóch lat regularnie używam olejów, profesjonalnych środków do pielęgnacji. 
Nie używam w ogóle prostownicy i suszarki. Co najwyżej pielęgnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olejowanie, tylko musisz znaleźć dobry olej do swoich włosów. Osobiście nakładałam olejek jakiś na końce arganowy by były bardziej obciążone i się nie kręciły jak chciałam proste włosy, a to tylko prostowanie na szczotkę żadnych prostownic. 

Dobrze bedzie wzmocnić rownież włosy od wewnątrz. Mianowicie stosować odpowiednie wcierki, dzięki temu potrafisz znacznie wzmocnić cebulki włosowe. Z czasem włosow wyrasta więcej oraz są bardziej grube:

https://delpos.pl/

Polecam na pewno kontakt z nimi. W firmie maja dobrej jakości szampony oraz odżywki pod katem składu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Nie wiem czy to dobry pomysł. Jeśli macie taką możliwość, to pomyślcie o zakupie mieszkania. Warto jednak się zorientować o takich kwestiach, jak protokół zdawczo-odbiorczy. Na tej stronie https://www.eurostyl.com.pl/blog/protokol-zdawczo-odbiorczy-nieruchomosci-co-musisz-o-nim-wiedziec jest wszystko dokładnie wyjaśnione i opisane.
  • U mnie poszło 6 butelek z 12 na 120 osób. Był barman i prawdę mówiąc wszyscy chodzili do barmana. Co ciekawe wódki też poszło mniej niż standardowo przy takiej ilości gości. Ogólnie zależy ci wola goście. Jeśli chodzi o miejsce zakupu, polecam przejrzec sobie hurtownie online. Miewają znacznie korzystniejsze ceny. Zerknij sobie tutaj: https://outletalkoholowy.pl/ Jest to dobry sklep z alkoholami online, w którym kupisz tanie alkohole. 
  • Na szczęście w Polsce powstaje w ostatnim czasie sporo ciekawych inwestycji mieszkaniowych, więc nie powinniście mieć problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Moim zdaniem warto sprawdzić takie osiedla jak https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe-mieszkania-rumia.html  bo daje to bardzo ciekawe możliwości, zarówno jeśli chodzi o nowe miejsce do życia, jak i typowo pod wynajem.
  • Ile wina polecicie zakupić na wesele?  Zastanawiam się nad ilością, nie wiem w sumie ile goście wypijają. I gdzie w Radomiu kupowaliscie? 
  • Informacje o tym, jak wygląda aktualny ranking ubezpieczeń mieszkania czy domu, znaleźć nietrudno. Są dostępne w Internecie na wyciągnięcie dłoni, na przykład tutaj: https://cuk.pl/porady . Niemniej jednak, warto wiedzieć, na jakiej podstawie takie zestawienia są tworzone i w jaki sposób korzystać z nich przy wybieraniu ubezpieczenia swojej nieruchomości.