• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
amber

Słabe i cienkie włosy

Dziewczyny,
Mam delikatne, cienkie włosy. Usiłuje je zapuścić. Po każdym podcięciu są ładne, jednak jak już miną te 2-3 miesięce od wizyty w salonie, zaczynają wyglądać tak jak na załączonym zdjęciu...i konieczne jest ich podcięcie. Posiadaczki podobnego rodzaju włosów, pytanie do was: jak sobie z tym radzicie z tym problemem? Jak udaje wam się uniknąć efektu piórek na końcówkach?
Dodam dodatkowo , że od dwóch lat regularnie używam olejów, profesjonalnych środków do pielęgnacji. 
Nie używam w ogóle prostownicy i suszarki. Co najwyżej pielęgnice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olejowanie, tylko musisz znaleźć dobry olej do swoich włosów. Osobiście nakładałam olejek jakiś na końce arganowy by były bardziej obciążone i się nie kręciły jak chciałam proste włosy, a to tylko prostowanie na szczotkę żadnych prostownic. 

Dobrze bedzie wzmocnić rownież włosy od wewnątrz. Mianowicie stosować odpowiednie wcierki, dzięki temu potrafisz znacznie wzmocnić cebulki włosowe. Z czasem włosow wyrasta więcej oraz są bardziej grube:

https://delpos.pl/

Polecam na pewno kontakt z nimi. W firmie maja dobrej jakości szampony oraz odżywki pod katem składu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Mam podobnie, chociaż myślę że przez to że w wyniku alergii od kilku mam teraz astmę oskrzelową przyjmuję całkiem silne leki ze sterydami + oczywiście antyhistaminowe i bardzo pomagają. Miałam je zmieniane wiele razy, więc przy najbliższej wizycie z alergologiem/pulmonologiem powiedz że obecne leki nie działają. Jeśli chodzi o oczy to polecam kropelki Zabak, chociaż one chyba są na receptę, aczkolwiek teraz bardzo łatwo dostać online, po prostu zadzwoń do swojej poradni alergologicznej. Trzymam też kciuki za pozytywne odczulanie bo ja byłam odczulana przez 5 lat co miesiąc, przyjmując różne dawki, po leczeniu wszystko było idealnie, natomiast po roku alergia wróciła ze zdwojoną siłą w towarzystwie astmy... https://poct.com.pl/alergolog-jakie-objawy-warto-z-nim-skonsultowac/ Duzo pomaga wybranie się do dobrego alergologa. 
  • Jak w temacie. Prosze o informacje i porady jak radzic sobie z okropną alergią. Męczy mnie wprost niesamowity katar alergiczny i zastanawiam się co robic. 
  • Jeśli chodzi o sprawdzone marki produktów do paznokci, to chyba wygrywa Semilac, patrzcie - https://horex.pl/semilac.html Tak, są też tańsze, są też droższe, ale tutaj mamy takie w miarę rozsądne połączenie dobrej ceny i jakości. Można zapłacić więcej, ale czy warto? Moim zdaniem średnio, chyba że ktoś ma naprawdę ma bardzo duże wymagania. U mnie Semilac robi fajną robotę.
  • Warto jest na pewno wprowadzić róznego rodzaju urozmaicenia oraz zabawy z facetem... Polecam gierki erotyczne przebieranki ewentualnie wybranie się na masaż Tutaj masz namiar na fajny salon masażu erotycznego w Lublinie https://orientmasaz.pl/warszawa/ Moim zdaniem warto jest skorzystac. 
  • Mam problem z libido. Jak je powiększyć?