• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Delka

Nasze ciało po straconych kilogramach

Witam wszystkich:)
Zakładam wątek z myślą o osobach które są po utracie wielu wielu kilogramów:)
Ja sama w ciągu minionego roku zrzuciłam 40kg i moja skóra nie bardzo sobie z tym poradziła :/
Obecnie jestem zapisana na plastyke brzucha ale on to nie tylko przez diete obwisł mam za sobą dwie ciąże....
Moje piersi wyglądają jak worki....skóra na udach , bicepsach i pośladkach też pozostawia wiele do życzenia :(
Planuje w przyszłości powiększyć piersi i usunąć nadmiar skóry z ud....reszte myślę że jakoś zaakceptuje....
Wy też macie taki problemy ze skórą po odchudzaniu?
Też planujecie operacje plastyczne z tego własnie powodu?
Pozdrawiam:)

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że jak kilka lat temu postanowiłam się zabrać za siebie i zrzucić nadbagaż to tylko piersi ucierpiały, mimo że nie miałam dużych przed odchudzaniem - takie normalne B. Miałam wtedy 18 lat i mimo młodego wieku nie wyglądało to ciekawie.
Myślę że jak zaczynamy się odchudzać to trzeba pamiętać o regularnym wcieraniu kosmetyków nawilżających i ujędrniających. Moja koleżanka koło 30tki przeszła ogromną przemianą i zrzuciła 15-20 kg, a jej ciało nadal wyglądało świetnie. Nie chodziła na żadne zabiegi, nie używała drogich mazideł. Zwykłe sklepowe balsamy do ciała i oddzielnie do biustu 2 razy dziennie i pomogło. Sama ostatnio postanowiłam zabrać się za siebie oraz ćwiczę z gumami https://trainingshowroom.com/181-gumy-i-ekspandery Polecam bo efekty naprawdę fajne.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• U mnie działają:
      plus pielegnacja i suplementacja oczywiscie co jakis czas sie zmagam z problemem bo dostaje sterydy na bole glowy wtedy niesety jestem czerwona jak burak i mam rozszerzone naczynia lecz jestem w stanie w tydzien uporac sie z problemem Jesli jednak już coś pęknie, to pomoże jedynie zabieg: http://e-makijaz.pl/leczenie-zmian-naczyniowych-najlepsze-efekty-zamykania-naczynek-mozna-uzyskac-w-gabinecie-medycyny-estetycznej/ Na stronie możesz sobie poczytac o polecanych zabiegach na pęknięte naczynka. 
    • Dziewczyny, mam problem z rozszerzonymi naczynkami na twarzy. Doradzicie jak sobie z nimi radzić? 
    • Polecam krówki, niektórzy zostawili na pamiątkę, po opiniach wiem że zapamiętali że były i sa smaczne bardo.  Na pewno również nie będzie Cię kosztowało to dużo pieniedzy, bo krówki kupujesz na kilogramy i potem mozesz samodzielnie zdecydować czy chcesz zapakować po kilka w woreczek czy dać każdemu po jednej jedynie krówce. Zerknij sobie tutaj: https://z-milosci.pl/krowki-slubne-1-kg-uniwersalne-wzor-5/ W sklepie mają wiele wzorów krówek ślubnych oraz zaproszeń. 
    • Witam pomóżcie co na podziękowania dla gości ? Dodam że po poprawinach będziemy dawać wódeczkę i ciasto na parę/ rodzinę więc maks do 200 zł chciałabym wydać na podziękowania które ustawia się na stolee
    • Ja ostatnio wyczytałam, że na sauna pomaga na celulit, i dobrze jest przy tak wysokich temperaturach natrzeć się jakiś żelem/kremem na celulit. Bo w saunie rozszerzają się naczynka, pory itp i skóra bardziej wchłania wszelkie kremidła, odżywki itp. Także chodzę na saune 2 razy w tyg + ćwiczenia ( cały tydzień po 1h) wcześniej także dam znać co z tego wyjdzie. Jako wsparcie polecam krem na cellulit Sinial https://www.miastokobiet.pl/krem-na-cellulit-sinial-skuteczne-wsparcie-w-walce-z-pomaranczowa-skorka/ - na stronie mozesz sobie poczytać o jego dzialaniu. Krem ma w sobie aktywne składniki, które rozbijają komórki tłuszczowe.