• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Delka

Jakie prezenty dla klientów biznesowych w firmie

Boże Narodzenie już niedługo i chcielibyśmy najważniejszym klientom firmy sprezentować właśnie takie podarunki....

Co ciekawego byście polecili? 

Polecam taki kuferek ze smakołykami

https://www.nobilia.pl/kuferek-narciarski/ -  bardzo bezpieczny prezent dla klienta.

W takim kuferku są
kawa i herbata

słodycze

ewentualnie markowy alkohol

Popularnymi prezentami z „wyższej półki” są zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia kulturalne (premiera, koncert), relaks (SPA) oraz wycieczki,. . Nie polecam jednak wręczać zbyt drogich prezentów bo mogą byż uznane jako próba przekupstwa. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• A za zaproszeniami możecie rozglądnąć się chociażby tutaj https://farrowdesign.pl . Sama już dwa razy robiłam tam zakupy i jestem oczywiście w pełni zadowolona. Szybka realizacja, wysyłka, zaproszenia na chrzest bardzo ładne i wykonane  z wysoką jakością drugu na dobrym materiale.
    • Finanse to szeroki temat, ale zdaje mi się, że każdy powinien mieć choćby podstawy wiedzy ekonomicznej, bo zarządzanie budżetem domowym jest równie trudne, co zarządzanie budżetem firmy, a wiele osób choć wie, że to drugie to podstawa, zapomina o tym pierwszym.
    • Jak dla mnie powinna być to podstawa. Sama ubezpieczenie ma i jest ono doliczane do czynszu.
    • Jak dla mnie najwięcej informacji uzyskałoby się idąc do lekarza.
    • Przecież serwisów modowych nie brakuje, a zakres tego, co jest modne, jest bardzo szeroki. Jaki styl preferujesz? Czego szukasz? To na pewno mogłoby zawęzić kategorie.