• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
amber

Wybór podłogi do mieszkania

Jesteśmy w trakcie remontu i stoimy przed wyborem podłogi.Chodzi tutaj o podłogę na ogrzewanie podłogowe. Czy warto jest inwestować w płytki? 

Płytki bedą na pewno o wiele droższe niż położenie paneli, z drugiej strony moim zdaniem warto jest jednak zainwestować w takie rozwiazanie:

są wytrzymałe

nie rysują sie

nie napęcznieją jak wyleje Ci sie przypadkiem woda

poza tym o wiele lepiej zatrzymują ciepło, tak więc w mieszkaniu będzie cieplej.

Jeśli podoba Ci się drewno to zastanow się nad płytkami drewnopodobnymi, na przykład z serii Tubądzin Korzilius: http://www.tubadzin.pl/collections/447 - na stronie jest cała seria płytek. Nasladują bardzo dobrze drewno. 

W moim mieszkaniu tez przydalby sie remont generalny podlogi. Mamy tutaj jakies stare panele sprzed 20 lat .. nie wyglada to za ciekawie. Jeszcze rozwazamy opcje zainstalowania ogrzewania podlogowego .. podobno jest na nim o wiele wiekszy komfort cieplny nie na grzejnikach. W tym wypadku najlepiej sprawdza sie jakies plytki, fajnie jakby w jakis sposob imitowaly drewniana podloge. Przegladalem oferty wiekszych producentow, spodobaly mi sie takie drewnopodobne z Ceramiki Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki-inspirowane-drewnem Ciekawi mnie natomiast jak wyglada sprawa z utrzymaniem ich w czystosci, moze ktos wypowwie sie szerzej w tej kwestii? Jakie konkretnie detergenty mozna uzywac by nie uszkodzic politury. Chcialbym aby sluza mi ta podloga dlugie lata :) Pozdrawiam

Zależy jakie to pomieszczenie - w przedpokoju mam kafle, w łazience i kuchni też, w pozostałych pomieszczeniach panele.